З чоловіком на закупи?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Беата, 15 Вересень 2013.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    мій чоловік вдома нічого не складає-ні-чо-го, а от валізи пакує він і в супермаркеті продукти в пакет то теж його, і гроші в гаманці в нього дуже гарно поскладені і сварить мене бо в мене вони в перемішку
    з моїм теж в багатьох магазинах (навіть одна форумлянка його впізнала, бо з ним вітались;) ну і сомільє всі його знають:)
    його взагалі легко запам"ятовують, на форумі мене частіше через нього впізнавали:girl_haha:
    в нас так само і напевно 80% речей в хаті куплено через інтернет, вибрано чоловіком, навіть кухня і диван:girl_crazy: але обговорюється недуже, може прийти і сказати-я купув телевізор, або літачок на керуванні (іграшки "для малого" то окрема тема)
    а ще всі спортивні штуки, для малого самокат/ровер/ сновборд/ шоломи і весь одяг спортивний обирає чоловік прочитавши і вивчивши всі характеристики
    ото перечитала свій попередній допис і може скластися враження, що чоловік дуже лежковажно все купує, але насправді він просто робить це легко вибравши найкраще, тобто якщо треба самокат то він перечитає хто їх робить найкраще і який буде найзручніший дитині саме такого віку і так зі всім ( відкине мої намагання зекономити купивши аналог, він не терпить аналогів) і я б навіть не знала, що для 3-х річних дітей є сновборди, а він купив і сновборд і кріплення і черевики, що регулюються по розміру ноги і лижний костюм і все в різних американських магазинчиках
    колись я жалілась коліжанці, що він так легко купує речі, на що вона відповіла, що краще так ніж буде обговорювати пів дня доцільність і вартість кожної пари куплених колгот, таки так краще, просто я з тих людей, що все життя заощаджують не знати на що, в дитинстві збирала гроші, а на що в результаті забула:girl_haha:
    ну і ще про продукти, я чоловіку пишу списки, на мейл ( ми так часто спілкуємось, то спосіб який він не прохлопає) то все вказую в штуках, він всеодно принесе більше, а я як купую, то він завжди каже, що замало взяла:girl_haha: тому в нас баланс:girl_claping:
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Я списки пишу по смс, а от вишуковування кращого чогось там наприклад іграшки чи комбезу дітям то я роблю. Зате помітила шо мій чоловік брендоман, але того він не визнає :girl_haha: . Ну так як правило купує все зі скромними акуратними лейбами але ж з ними , і не терпить зневаги в магазині .
     
  3. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?


    те саме буває, вибираю по півгодини то колір, то розмір, то вид макаронів
    але останнім часом привчаю швиденько краще з найкращого вибрати і купляти.

    а з чоловіком теж сумно ходити по магазинах, він лише стоїть біля візка

    але коли вже йому щось треба, наприклад кепку купляв, то обходили базар по три кола, аж тоді вибрав :girl_haha:
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    в тему :)


    то в чоловіків впринципі якось виходить краще. Мій чоловік так само всі речі купує обдумано, часом для мене аж надто обдумано, бо я така імпульсивна людина , як чогось захочу, то вже все, точно куплю. Часом мені допомагає отаке трохи гдирання збоку-а чи воно тобі точно потрібно? А чи власне таке? І т.д. Хоча як я вже дійсно щось хочу, то він мені не перешкоджає в покупці, і то добре :).
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Ой і в мене! Він геній пакування, на довгі та не дуже подорожі в багажнику все поскладане по нано-технологіях:girl_crazy:В мене б та кількість речей зайняла рефрижиратор!
    ДОоооооооооооооооооо! Для дітей, то капєц яка окрема тема!))))
     
  6. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Ше помітив таку несправедливість: коли з кубітою на закупах шмоток всяких то вона собі познаходить любе і різне і за "смішну" ціну, а коли я собі шукаю конкретно якусь річ, то або вона мені не підходить по-фігурі або ціни як з дурдому або ше шось... ну і в підтвердження цього анікдот:
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    І мій. Навіть в холодильнику продукти тільки він складає. Особливо в морозилці. І свариться, як щось з морозилки витягну, а назад так не складу - нарушу порядок :girl_haha:
     
  8. Milli

    Milli Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Як промого чоловіка сказано)))) Недавно ходили на базар мешта купляли, то мене вже ноги боліли, бо 4 рази обійшли базар і нічого не купили, а через 2 дні ми знов пішли, і купили ті які ми міряли першими два дні назад)))))):girl_crazy:
     
  9. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мій швидше не проти пройтися по магазинам. Любові особливої до того не помічала. Але мій тато любить. Випадали нагоди оновити гардероб саме з татом. З чоловіком любимо пройтися по кінг кросі чи практікері. У останньому він завжди знайде для себе щось цікаве:)
     
  10. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Я зробила для себе такий висновок що ліпше свого чоловіка не брати. 0 порад! Останній раз ходила собі вибирати окуляри, то мій тільки стояв і сміявця.. ух(((
     
  11. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мені дуже добре з чоловіком ходити за одягом.(хоча таке "щастя" у мене буває рідко) Він в тому питанні об"єктивний і ніколи не шкодує грошей якщо мені щось дійсно пасує.А як йду шось купляти з подружками- вічно якусь фігню нарадять(((
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    З точністю до навпаки :girl_wink:
    Мій буде перебирати сто варіантів, поки не виберемо найкраще (з його точки зору). До кожного знайде, що сказати, будь то хороші якості чи недоліки товару.
    Але це все не стосується продовольчих товарів. Тут дійсно "повний нуль". Як якому прищепити охоту до ретельнішого вибору продуктів ще не зрозуміла, але обов'язково щось придумаю :girl_yes2:
     
  13. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    А...ну то так само і в мене на рахунок продуктів :girl_tender: А ще як він собі вибирає одяг, то магазин три рази обшарить . Невдячний:girl_haha:
     
  14. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    А в нас як в тому анегдоті
    коли дружина нап"ялила противогаз.
    Ну то як я тобі ?
    Ти, що брови вищипала ?...
    Може й не побачити обновки місяцями. Та в тому є +, ніколи не парить "му-му" з тими покупками, як хочеш так і буде.
     
  15. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мому головне, щоб мені подобалось, навіть коли йдемо купувати щось для нього, але проблема в тому, що мені рідко щось подобається :girl_crazy:
     
  16. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Люблю купувати з чоловіком взуття - ще ніколи не прогадали, вміє порадити, обрати хороше та якісне, ніколи не "підганяє" мене, а навпаки. А всі інші покупки - по ситуації. Продукти теж при потребі купує і термін давності ніколи не забуває перевірити. Єдине що - це м"ясо завжди купую сама.
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    А я зі " своїм" не люблю ходити за покупками, бо він все швидко вибирає, а я так не вмію. Мені треба три рази поміряти, і п'ять раз подумати. Не люблю купувати на гальоп:)
     
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Залежно що купляти якщо продукти тоді все файно і швидко, і ніхто нічого не перебирає. Ну коли йде мова за одяг - то тяжко...:girl_nea:
    Коли чоловікові купляємо - дуже перебирає...важко знайти те що йому подобається. А коли ми мені купуємо - каже: "Купляй те що тобі подобається" і тут я скоренько все купляю..Якось мені скоро все підбирається. Головне що він не шкодує на це гроші, каже якщо тобі треба то купляй. :girl_in_love:
     
  19. LsP

    LsP New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Зі своїм мужем разом я можу ходити лише за продуктами, там він просто чудо!!! А от за одягом... Це перетворюється в 5-хвилинну пробіжку і висновком,що тут нічого немає вартого, а якщо хочеш переконатись що щось є-йди купуй що хочеш, а я в машині почекаю)))
     
  20. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мала вчора з чоловіком невдале турне по львівських магазинах: шукаємо йому пуховик. Була впевнена, що візьмемо щось у Columbia, але пролетіли по повній: або фасон не підходить, або розміру немає. Розстроєна я, одним словом, бо треба щось добре тепле і не захмарно дороге, а вибору як такого вже немає. Милий мій, щоправда, мужньо витримав усі примірки в шести магазинах, шкода, що без толку. І де тепер шукати:girl_in_dreams:?..