З чоловіком на закупи?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Беата, 15 Вересень 2013.

  1. Steba

    Steba Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    О і в нас так само. Але мені це подобається. З ним легко щось купувати, довго не думає і дуже рідко помиляється. А речі купує добротні що собі, що мені, що до хати.
     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    З чоловіком все просто - прийшов, сподобалась річ - купив. На моє - а може ще подивимось, може десь ще є краще\дешевше\іншого кольору, відповідає- мені подобається і я купую тут :smile:. А я, то страшенна зануда- дуже довго не можу зробити вибір між двома речами. Накінець вже виберу і вдома буду нити, що купила не те:girl_crazy:.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    і близнючка. Я можу магазин обійти чотири рази, і половини не купити того, що треба. Я гублюсь в великих супермаркетах, проте чоловік у мене орієнтований як Юлій Цезар - прийшов, побачив, переміг. Він зайшов, взяв те, за чим прийшов і пішов на касу. Я можу довго ходити аби щось купити.

    Техніку купуємо разом, бо він любить, щоб я підтримала і допомогла зробити вибір. Продукти по черзі але чомусь випадає, що я завжди купую м’ясо, а він овочі і фрукти. Одяг то ціла кумедія. У нас ДУЖЕ різні смаки, тому я не можу купити щось йому, що б він прийняв з задоволенням, особливо якщо це стосується джинсів. Він їх купує собі сам, проте штани і светери він мені довіряє обирати, а он футболки - сам. Мій одяг він вибрати не вміє, хоча якщо йдемо разом, то вміє порадити як воно на мені виглядає. Дітям одяг купуємо по-черзі. Мій одяг я завжди купую сама.
    Якесь демократичне суспільство в нас виходить.:girl_crazy: Хоч у нас смаки і різні, я ніколи не критикую його вибір, типу - що ти купив?! Завжди кажу, ой як файно, що ти про то подумав. Класні маєчки ти дітискам вибрав.

    Як кажуть американці мій муж запацькався моїм смаком, так, що дуже рідко купить щось непідходяще чи страшнюще.
     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Чоловік мій не любить ходити за покупками (зате обожнює інтернет покупки; може годинами, а то і днями вибирати якусь річ:). Але робить це заради мене. Ініціативи не проявляє, але старається вести себе чемно і стримано :)
     
  5. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    то типу як про нас. Одяг собі в основному купую сама (бо оте ниття"ше довго?", "мене вже ноги болять","їсти, пити, с... хочу..." так нервує, що краще самій). Взуття виключно сам за 15-20хвилин. А от продукти все чітко по списку, я написала, він-купив. Якщо я щось забула, але воно потрібне, то не купить, бо немає в списку, одяг, іграшки дітям - я.. Раніше техніку обирали разом в магазині, тепер я шукаю-знаходжу в інтернеті 2 кращі варіанти і обираємо РАЗОМ. Весь процес організовую, а чоловік вже займається доставкою. От де ходить із задоволенням, проте недовго (але сам, бо мені нудно), то по автобазарах.

    ---------- Додано в 22:35 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

    не знаю як воно, але мені здається прикольно. Хоча мабуть так Бог не парує, щоб обоє були шопоголіками.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    в продуктових мій чоловік такий же! Але він ретельно готується до відвідин супермаркету, записує все, тому там вже раз-два по потрібних відділах і готово, а я як з ним їжджу, то можу десь між рядами заблукати :D, потім ще 10 хвилин його шукаю.
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    А мій любить то діло, ходити по магазинах і всьому решта, особливо любить мене одягати і підбирати мені щось, ну і синові завжди підбирає дуже гарні речі.
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мій муж теж страшенно не любить покупок. Особливо зі мною, бо мене інколи більше тішить процес, ніж результат :) Колись в Ашані, я бігала, вибирала, а він сидить біля того візка такий вже знуджений,аж шкода його...Перебіглась за два ряди, а там "картіна маслом" епізод №2 - мужчинка нависає над продуктовим візком з такою кислою міною, а його половинка щось так ретельно приглядає...Ох, ці чоловіки ;)
     
  9. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    мабуть втомлені після роботи.... я коли голодний і в продуктовому відділі - то такий самий :sad:
    А в загальному коли я сам - то все бігом беру шо треба і покидаю ті супермаркети ;)
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    А я тепер щоб не ходити з чоловіком на закупи відправляю його самого(список, сумки, гроші і пішов, а точніше поїхав)
    Сьогодні залишилась мега задоволена його покупка. Купив все свіже, а головне вписався по цінах(я пояснюю перед покупка що середня ціна яйця 0,9-1,2, магазинне яйце не може коштувати 3 грн!)
    Бачу позитивний результат в привчанні чоловіка правельно вибрати усі покупки. Тепер можна сміло відправляти його самого:girl_cool:
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    то як про мене!
    а взагалі мені бракувало такої теми, бо враження було, що тільки в мене такий чоловік нетакий, хоч за 5 років відбулись суттєві зміни
    раніше він купував всього різного/багато і в основному те, що найдорожче, з часом все почало легенько змінюватись, ну бо на кількох прикладах показала, що найдорожче не завжди найкраще, а головне втомилась викидати купу продуктів, бо оте "може захочу/може з"їм" то було щось, при тому що щоранку він купував свіжий батон!!! Раніше закупи були завжди разом і головним був чоловік, якось відразу він натиснув своїм авторитетом що краще знає, орієнтується у виробниках і т/д/, ну не натиснув, але так впевнено про все говорив, та й зараз так є, але з часом і я почала його в дечому "просвітлювати", хоч і зараз в продуктах/ соуси/мясо/риба/спеціях краще орієнтується він, ну і в одязі,техніці, та у всьому взагалі:)
    а одяг то була "пічальна" тема, спочатку мені подобалось вирулювати з магазину з набитими пакунками, а потім дратували ті завали вдома, з народженням малого інтерес до одягу взагалі пропав і в період післявагітний мене і малого повністю одягав чоловік, на щастя з смаком в нього все гуд:girl_dance:
    зараз коли заходимо в магазин він може переміряти і вибрати енну кількість речей і потім "змусити" мене щось собі купити, мабуть щоб не почуватись винним:girl_haha:
    часто підбиває мене на покупки, дивно те, що я була страшним шопоголіком, але на фоні чоловіка просто заховалась і стала страшною занудою ггг
    техніку обирає всю він, а я потім тільки бакланю ггг
    напої теж тільки він, він в тому шарить
    все що я не купую раджусь з чоловіком навіть коли як він каже, знаю, що саме мені треба ( то я так відповідальність перекладаю, каюсь:girl_blush2:, а іноді просто цікаво чи нам подобаються ті самі речі-попадання 80:wacko:
    взагалі в мене чоловік у всьому чудово розуміється і любить тратити гроші, а я то все роблю дуже під настрій, словом не має на що жалітись
    тільки недавно я почала купувати продукти сама, сподіваюсь народження другої дитини не "відкине" мене знов настільки в той стан "нешопоголізму" як було 3 роки тому
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Ну так, хіба жінки на роботу ходять :)
    А чоловіки, що люблять покупки, то не працюють.
     
  13. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    або так працюють :)))
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мій чоловік вміє робити закупи. Не думаю, що дуже любить, але гарно з ними справляється :) Він вміє поводитись із грішми, ніколи не купує зайвого чи невиправдано дорогого. За всі роки, що ми разом, на пальцях однієї руки можна порахувати скільки раз він купив річ під впливом імпульсу, тобто не зважаючи на ціну і не подумавши чи можна купити таке ж, але за більш адекватні гроші :) Але то переважно діти на нього так впливають.
    Я ще пам"ятаю ті часи, коли я взагалі не "парилась" походами за продуктами, цим займався чоловік, а я ходила з ним, щоб помилуватись процесом, і сказати, що ще нам треба купити. Тепер часу на таке у чоловіка немає і тепер я сама роблю закупи на тижні. Але в суботу у нас ритуал - поїздка в супермаркет на закупи :)
    Що стосується купівлі одягу, то це важка тема. Йому не подобається надто багато речей, бо мій чоловік до певної міри консерватор у чоловічій моді, але боремось, працюємо над тим і вже навіть є певні успіхи :)) Принаймні мій чоловік вже дійшов до того, що і на одяг також можна витрачати гроші, а не лише на побутову техніку. Але якщо йдемо купувати одяг мені, то він терплячий і буде чекати і приносити мені в примірочну стільки речей, скільки буде потрібно. Хоча, тільки недавно зрозумів, що одяг може не лише прикривати наготу, але й приховувати інші недоліки :girl_crazy:
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    у мене закупи діють на мужа в якості "витверезника")) коли починається ниття що ми так багато грошей тратимо, а куда то всьо йде.... я даю список, торбу в руки (деколи як дуже мене знервує то і Сашка відправляю з ним) і впірьод!!! після таких походів відпадає бажання поласувати делікатесами за ціною банки кільки в томаті))) я просто помітила, що часто чоловіки банально не в курсі що скільки коштує, а похід в магазин відразу відкриває очі...до наступного підняття цін))
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    ужасть... Не люблю того до "нє могу". У мене чоловік любить робити закупи. Але те, як він це робить- я не витримую. Якщо їде у супермаркет за продуктами, то на це піде кілька годин- вичитає кожну етикетку, вирахує на кожній банці массу "сухого продукту", переведе то на загальну вартість . І так- кожне по списку, аж допоки не вибере оптимальне. Тому у супермаркети відправляю самого. На базарі люблю купувати сама. Бо на базарі він вибором продуктів не заморочується- то або творог купує такий, що окрім нього більше ніхто його їсти не може, або кусень м яса принесе такий, що з нього ніц не зробиш.
    Стосовно одягу, то собі купує сам. БО: А) теж дуже перебірливий+ він у мене мужчина великий ( і зростом , і вагою), то все треба міряти. Усі мої спроби купівлі йому через інтернет закінчувалися фіаско- ще ні разу річ по розміру ідеально не лягла ; Б) ходити з ним і щось вибирати- легше застрелитися. Бо в одному магазині може провести більше години, вибираючи навіть одну річ. Продавців "доколупає" так, що вони вже самі не раді. І часто роблять йому велику знижку- лиш би вже йшов.
    Собі речі купую сама. Бо чи шукаючи через інтернет, чи йдучи у магазин, знаю, що шукаю, тому на інше уваги на "розпорошую". Тобто якщо мені потрібна сукня , то вона мені потрібна конкретного фасону- я собі її придивлюся, а потім прийду і куплю.
    Одяг дитині, коли той ще був маленьким, раніше купував чоловік. Але потім- я. Просто сину у малому віці ще не "сходилося на тому", що саме одягати. А вже у старшому віці - це є важливе. Тому я йому спочатку теж знаходжу те, що треба, потім- показую, чи подобається йому візуально ( якщо це інтернет-покупка) та чи зручно ( якщо це реальна покупка)- і тоді купую. Чоловік же у купівлі речей для дитини підходить із своєї точки зору - "що купив- те носи".

    Ну а техніку до хати - це вже виключно прерогатива чоловіка. Я в тому "дуб дубом". Сама хіба купувала мультиварку ( бо чоловік вважав, що це не є необхідною річчю на кухні, яка і так заставлена усім можливим). ну і собі персональний ноут сама купувала ( бо постійно зависати то на чоловіковому, то на синовому- набридло)
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Те саме можна сказати і про мого чоловіка. Частіше за продуктами він ходить, бо я того діла не дуже люблю, та й він зажди дивиться, що купує. А з технікою я не дуже дружу і він таки в ній розуміється добре :). Коли йдемо купувати одяг, то вже за чимось конкретним, бо бігати туди-сюди кілька годин не любимо обоє. Інколи, якщо якась річ сподобається, то купуємо, навіть якщо її не було запланованого. :)
     
  18. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Оооо мого чоловіка на закупи затягнути це щось:girl_devil: Тільки нерви собі зіпсути...саме найгірше,що він йде в магазин і купує не вибираючи ціна-якість, а що побачив то й купив...Про одяг я взагалі мовчу, якщо за продуктами стараємось ходити разом...себто я і список, що треба купити, а чоловік в якості носільщика:girl_crazy: то одяг він купує сам,бо я не таке купую...хоча потім коли сам йде за ним: стиль і фасон той самий, що я вибирала:girl_devil: Більш важливі покупки типу техніки,меблі...обговорюються заздалегідь, то тут чоловік дуже прискіпливий: перегляне відгуки, характеристики, відеоогляди і так далі ну і такі покупки здійснюємо переважно через інтернет магазини...
     
  19. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мій муж і покупки... Ні, він не до покупок. Одного разу пішов із списком, то я каялася, бо накупляв все те, але не той виробник, який я завжди беру. О така я, мені не догодиш. Чоловіка з собою беру, як тягову силу.
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    У нас все залежить від магазину. В продуктовому робимо стандартні закупи, завжди одні і ті ж відділення, тому ходимо вдвох - муж з возиком, я складаю продукти, і я головна, бо вишукую різні новинки, де дешевше/якісніше .
    В будівельних маркетах головний муж, в деяких відділах епіцентру-практікеру з ним вже навіть вітаються :girl_bye:
    Магазини з одягом - муж шукає, де б то присісти, бо це надовго. Я люблю велику кількість речей, він більше цінує якість. Хоча 50 сорочок в клітинку-полоску говорять про інше, але зате у всьому іншому - по одній, але якісній речі.
    Інтернет-покупки. Я щось не дуже полюбляю, особливо одяг не вдається без примірки вибрати... Чоловік - будильник на 4 ранку ставить, щоб поставити бід на макбук, весільний костюм без примірки замовив собі, 100500 сорочок, і ще багато-багато штукенцій (моделька тігуана, наприклад).
    Єдине, де нам обом не подобається робити закупи - базар. Не для наших нервів.:girl_nea: