З чоловіком на закупи?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Беата, 15 Вересень 2013.

  1. Беата

    Беата New Member

    Дівчата, от цікавить така тема, як Вам ходити по магазинах зі своїм чоловіком? Полюбляє він таку справу? Бо мого хлібом не годуй але любить по магазинах швендяти. А якщо щось вибираємо, то все йому не так..... то люстра надто велика, то надто мала:girl_crazy:, то не такого кольору, то низька.....В результаті, я нервуюсь і прошусь додому:girl_impossible:.....А знаю що зазвичай у сімях навпаки.....
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    не просто навпаки, а НАВПАКИ
    мій ходить (якшо собі купує) виключно сам
    бо того вибирання ніхто не витримує
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мій може витримати відносно спокійно похід разом на базар. в супермаркеті він м"яко кажучи нервує:)бо блукання по рядах і розглядання усього його доводить до сказу:girl_crazy: тож закупи спокійніше робити окремо. якщо ж ми йдемо щось вибирати разом,не продукти чи якийсь дріб"язок, а щось більше - то йдемо разом, але мусимо дивитися лише за тим предметом, по який прийшли. в іншому випадку відхилення від маршруту виглядає - "шаг влево, шаг вправо - расстрел":girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    мене!
    в мене в голові зразу ж включається список того що мені потрібно взяти, і такі от походи з чоловіком дуже затягуються, бо він все старається мене в інший ряд затягнути, і напхати кошик, тим, що він "може" буде їсти!
    а от за одягом, то він витримує все, доки міряю я, але коли починаю натягувати на нього, то він зразу то голодним стає, то каву треба пити! але загалом, не плачевно!
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    а мій не ходить. категорично. ні за продуктами, ні за одягом, ні за технікою. хіба би щось йому на голову впало чи я тиждень на мозок капала.
    продукти - то виключно моя забавка, одяг - я купую сама, або з сестрами\подругами\ще кимось, а в процесі пошуку скидаю ммс-ки і він обирає, або ж я сама на власний смак купую йому одяг. єдине щодо чого він категоричний - то взуття. сам шукає, міряє і купує. але я перед тим зменшую коло його пошуків до 2-3 магазинів, де є те, що йому точно сподобається, бо інакше він мене тааааааак бісить, що словами не описати і в пісні не проспівати.
    скажете, що я його так навчила... мені то простіше, ніж терпіти і забавляти його після кожного магазина, щоби він в нервах додому не втік. а якщо говорити про продукти - то я ходжу по магазинах, все скуповую, потім він мене зустрічає і ми йдем додому разом - він тягне пакети з копупками
     
  6. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Разом, тіко разом, і за продуктами, і за технікою, і за будівельним причандалям.
    Пише список, перевіряє запаси й стеже в маркеті, щоб все купили.
    Тому і питання "На що ти гроші витратила?" в нас не стоїть, бо з цінами кожний день стикається.
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    і в нас не як у людей :)
    чоловік любить закупи, всякі і різні - походити годинку в магазині для рибалок, провести 4 години в будівельному супермаркеті, півтори години закуповуватись продуктами - легко! І одяг вибирати любить сам, ще й мені постійно "сватає" якесь платтячко чи кофтинку. Бісить!!!! бо я закуплятись одягом не люблю і для закупів мені потрібен особливий настрій, а просто так ходити - ненавиджу. Тому одяг купуємо зазвичай окремо, продукти інколи разом, але або швиденько і за списком, або на другій годині мене починає "крити". На щастя, зараз я не маю можливості закуповуватись довго, тому чоловік тепер робить це сам. Щодо вибору меблів, штор, побутової техніки - зазвичай ми наперед обговорюємо що хочемо, тому швидко доходимо до спільної думки коли знаходимо що шукали.
     
  8. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    от ми і розвіюєм міф, що мужики категорично не люблять шопінгу. Та я в житті стільки шмоток не поміряю як мій чоловік аби вибрати щось. Мене впхати до примірки важкувато, а мужу варто сказати "Тобі подивимся щось?" і до примірки тягнеться "купа мала". А за хавчиком ходити, то є щось нереальне. Якщо дещо гіперболізувати, то процес закупів їжі з мужом можна охарактеризувати так "О, ніііі, ми ж ще не взяли отого малиново-карамельного капучіно! Як ти не хочеш взяти стопіццоту коробку тих сирочків? О вау, яка кльова, ергономічна упаковка в цього рису! Ооо, акумуляторчик до гантельок, це ж те, що нам життєво необхідне!". Мій муж закупи просто обожнює.
     
  9. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Аналогічно і я :) Тільки не завжди є речі, які мені подобаються, приходиться шукати... Вже який місяць не можу найти собі хоч трохи подібних спортивних штанів які мені служать вірою і правдою кілька років... Ціни на подібні від 500грн. Навіть в Інтернет-магазинах також ціни космічні або немає таких взагалі :sad: От час від часу мушу робити обхід по-магазинах і надіятись на своє щастя :)
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    ооо, приблизно так мене і "криє" на другій годині закупів, тільки я все це кажу з кілограмом сарказму в голосі і благанням вертатися додому в очах:sad:
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    продукти, техніка, будматеріали-разом
    коли я намагаюсь собі купити одяг-"ще довго"......ну і так разів 10 підрят. Тому це мене вбиває
    а чоловікові ми купуємо одяг цей що подобається мені, я йому несу оберемок, він міряє...я розказую що підходить що ні
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Мій терпіти не може різні торгові центри - Південний, Кінг-Крос. Тому купівля одягу то моя "мулька". Маю записані його розміри, ходжу з сантиметром, знімаю мірки))) і купую, якщо підходить. Взуття вже років п'ять купує в одному магазині біля дому. Зі мною ходить тільки тоді, коли треба мені взуття, а я "дурепа-мантелепа" вибрати шкіряне добре не вмію. А от продукти на базарі купує сам. В нього така робота, що може зранку вийти з офісу, от і ходить на закупи. Я навіть цін толком не знаю базарних. А загалом покупець він не вибагливий.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    На закупи одягу я люблю ходити сама, бо маю спокій і час.І чоловік не любить за мною лазити, бо йому нудно, а от як йому щось вибирати, то я мушу бути з ним, щоби йому все радити і підказувати (а я того страшне не люблю, ну але терплю :D). А продуктами в нас тепер майже виключно займається муж. Він собі виписує з журналів потрібні продукти по знижках , дописує, що би нам ще було добре мати і їде в якийсь великий маркет, аби все разом купити, йому той весь процес приносить задоволення, а я тішуся, що таким чином ми розділили певні зобов'язання по хаті.
     
  14. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    Оце я насміялась) Дякую, хоч настрій трішки покращився.....
    наші походи на ринок чи по магазинам за речами, також відбуваються тяжко....Чоловіку постійно щось подобається не те що мені, а коли хочу купити щось з подругами чи родичами, одразу каже "без мене нічого не купувати, мені також має то подобатись". От зараз збираюсь шубку прикупити, то він вже мені мозок виносить що піде зі мною.....:girl_crazy: А я щось від такого натиску "поміряй таке, поміряй інше" одразу стомлююсь....Зате продавці дивляться на таку картину з захватом.....
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    одяг і собі і дітям - тільки сама. Його одяг - разом, бо треба міряти. От купівля його одягу - то така болісна процедура, всі мої знайомі дівчата обирають собі вбрання швидше, ніж мій чоловік :) Як згадаю, як ми йому весільний костюм купляли - 8 годин поспіль по Південному, я вже мліла і втратила здатність розрізняти і радити.
    Я якось просто купляю. Чітко знаю, що хочу, трохи наперед зорієнтуюсь в цінах, а тоді - йду з грошиками, міряю, купляю. А муж "ще би повибирав, звісно..." :)
    Продукти, хімія - разом
    інструменти, будматеріали - сам купляє. А щоб процес не затягнувся до нескінченності, можу дати йому Дми з собою - "хай хлопчик погуляє" :) - і тоді хлопчики за пару годин справляються.
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    і мій.. хлібом не корми, а дай піти в сільпо/кінг-крос/ітп. Про одяг - поки не переміряє сто футболок - з магазину не вийде. має вже на любий колір/смак.. сорочок - має бути кожен день інша і то бажано щоб на 3 місяці вперед..
    шкарпетки - також - вже поставила 3 коробку на ті "клубочки".
    Якщо їдемо в Європу літаком, то назад спеціально замовляємо додаткове місце для багажу,ну бо їдуть його куртки/джинси/сувеніри/дюті-фрі.
    Польщу пропустити ніяк не може, а якщо до того шопінгу додаються розпродажі, то їдемо з ночівлею.. ну бо як то в Жешуві поїхати тільки в 1 Галерею, якщо є аж 4.. :girl_crazy:
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    в мене то саме! Я не прихильниця бродінь по магазинах, найчастіше я знаю, що я хочу і беру одразу те, що мені треба. А чоловік мій мусить спочатку обійти всі магазини подивитися, потім ще раз їх обійти поміряти те, що впало в око, тоді ще раз їх обійти подумати, а тоді може (!!!) щось купити.
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    На рахунок одягу в нас на щастя все добре:) я собі купую сама,він собі сам. Дріб"язок типу трусів-шкарпеток можемо купити навзаєм - якщо він десь побачить прикольні шкарпети, що мені б сподобались може купити і навпаки:) деколи прошу його поради, коли тре купити якесь спортивне взуття, бо він в тому краще розбирається. або якщо через нет замовляю і вагаюся між кількома речима - то питаю його думку. І він коли щось собі придивиться, показує мені - але це, коли через інтернет купуємо. а так - кожен собі окремо:)
    ну не мама я йому щоб сорочечки-футболочки-штанці вибирати:girl_cool:
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    здається, в мого чоловіка завівся близнюк :)
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: З чоловіком на закупи?

    На протязі тижня шо хочу то купую сама, собі і дітям. Але як чоловік дома то майже завжди разом . Продукти теж закуповуєм. Буде чекати поки я поміряю, буде радити , дітям любить іграшки купувати. А от йому.... Ну з подушкою втрафила, записники 3 купила все не такі, собі вибирає сам але як кажу шо мені не нра то не купить. А от парфуми то я йому купую ). Я в закупках нудна, буду ходити сама не знаю шо хочу. Чоловік як бачить шо мені в тому нормально то сам купує , а з ним легко , завжди знає шо хоче, і де то продається)
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2013