Хвали мене мій язичку...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Липень 2007.

  1. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    майстерність не проп'єш - як вірно зазначив Шрек ;)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Мій чоловік теж такий, що як за щось візьметься, то все добре зробить. Але він більше виконавець, а мене завжди тягне на творчість, різні ідеї. І от він себе хвалити не вміє взагалі. Як скаладає резюме, то таке воно, щоби лиш ніщо не виділялося. Але маю тут подругу, яка зі всіх сіреньких резюме робить золоті. Він як своє виправлене прочитав, то аж ахнув. :) Правда, в мене перша реакція на своє резюме після її поправок теж була "невже то я?"

    Так що тут резюме у всіх золоті. Відповідно на інтерв'ю треба, аби побачили, яка сама особа є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    я коли отримую резюме на майбутніх працівників, то розумію, що ніде людина так не наближається до ідеалу як у своєму резюме :) звьоздний час просто :)

    а от на співбесідах розумієш, що ще пару років і вища освіта повністю знівелює себе...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    добре розбираюся на музиці..... :o
    пам’ятаю на слух кілька сотень пісень (якщо не тисяч)...... :o
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Оть і Ви туди ж... та чому вона знівелюється,може в блондинок... так вони її не здобувають.Чи на заводику освідчених не тре...
     
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    українець має бути працьовитим і працювати лопатою-лозунг моєї тещі ,кровної польки. До речі Ви не полька?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Шреку, кажу з того, що бачу з якими знаннями зараз випускаються. Проценти вартих цієї освіти все зменшуються, натомість стрімко росте відсоток неуків!

    просто оповім зовсім недавній приклад. маю я одну далееееку родичку (чотирьохрідна племінниця - то якщо довго рахувати хто кому і ким приходиться), яка закінчила цього року школу і вирішила, що їй конче треба вища освіта. Приїхала поступати до Львова в Універ Франка на географічний по туризму. Коли вона прийшла до мене, щоб я пояснила їй як розв"язувати задачі з географії, то я була просто вражена її математичними знаннями. Дитина не те що не знає елементарних формул площей і периметрів (квадрата, прямокутника, трапеції, трикутника, кола і тп), вона не знає яка різниця між а+а і а*а, тобто що з того 2а, а що а2 (квадрат). Я намагалась переконати мамочку не тратити час і гроші на ту вищу, нехай йде в якесь швейне чи перукарське і тп. Та де там. Але найгірше те, що вона поступила (смскою відправила репетитору завдання задач, + скористалася пільгами) і поступила на бюджет! І хто її в Універі буде вчити табличку множення? І який з неї фахівець буде? після того випадку я починаю недовіряти вищій освіті.

    ну а співбесіди з тими хто отримав вищу овіту інколи приводять мене в ступор...

    п.с. я не полька і не зовсім блондинка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    У нас тоже так принимают, особенно сейчас.. Детей не хватает .. А потом выгоняют пачками...
     
  9. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Если по теме - то я очень довольна, что у меня высшее и моя специальность почти универсальная :)

    А просто про ВО - оно необходимо как некая основа, на которую проще и удобнее добавлять свои знания и опыт. Проблема, мне кажется, в том, что мало кто толком представляет где будет работать после учебы. И еще совсем зря в населении такое неуважение к техникумам. Это более реальные специальности, после можно и в институт, более сознательно :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    майже аналогічна ситуація....
    моя племінниця (дочка троюрідної сестри) вирішила, що вона хоче бути журналісткою....
    платять за навчання.....
    2 курс....
    не відрізнить складносурядного речення від складнопідрядного.... [​IMG]

    пс. моє ставлення до ТАКОЇ вищої освіти відоме....
    ппс. а найбільше вбивають пільги для приїжджих....
    от НЕ РОЗУМІЮ, чому у них пільги...

    ХТО ПОЯСНИТЬ?...
     
  11. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    ааааааааааааа!..
    карму поміняйте!!!!!!!!!!!!!!!!....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    можно полюбопытствовать? А как специальность звучит?
     
  13. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    на жаль - це реалії першого курсу. Якщо колись на першому курсі давали поняття комплексного числа - то зараз вчать дроби...
     
  14. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    :) Автоматизация и управление в технических и организационных системах.

    Вообще системотехника - очень универсальная наука, потому что системы бывают, например, экономическими.
     
  15. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    А заробить?! ;)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    можна було би й відняти, якби це картину міняло.....
    і надалі віднімати до посиніння, щоб не було 666... [​IMG]
     
  17. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Понятно.. У нас есть такая специальность на нашей кафедре.. :)
     
  18. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Щодо вихваляння. Вважаю, якщо людина чимось обдарована і вміє щось відмінно робити, то похвалитися не гріх. Важливо, щоб слова не переростали у "чванство" (задумалася, бо не впевнена, чи то українскье слово).

    Тепер про освіту. Так, українська має певні недопрацювання і недоліки. Але є і позитиви, суджу навіть по переважній більшості своїх знайомих, які закінчили ВУЗ у нас на Україні. Прогресивні, успішні люди, фахівці у своїй галузі.
    Маю знайому з США, вивчає славістику, при спілкуванні зі мною вперше почула, що існує українська мова. До того думалося їй, що Україна - російська провінція і мова там відповідна (щоправда викладачка у неї десь з Челябинська, можливо, сама не розрізняє, що куди належить).
    Колєга з Бундесу, закінчивши германістику, думав, що Ремарк ще живий і запрошував мене на зустріч з тим неперевершеним автором (насправді, вечір був присвящений творчості Еріх Марії Ремарка).
    Можу ще декілька схожих прикладів навести (що автоматично не значить, що освіта у Німеччині чи Штатах нікуди не годиться).
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    :clapping: У нас в институте она не считалась самой крутой, но мне очень-очень повезло с преподавателями. Жаль лишь не слишком пригодилось все, время такое ...
     
  20. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Дело не в крутизне, а в неплохом знакомстве с компьютерной техникой, это пригодится везде...