Хвали мене мій язичку...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Липень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Поговоримо про нас, таких гарних, хороших та успішних. ;)

    Ну бо хто ще нас самих так похвалить, як ми себе? ;):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sanya

    sanya New Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Ви так є і успішні і красиві !!!
     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    мовчи ....будеш їсти паляничку
     
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    туть вже забанили сьоні...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. sanya

    sanya New Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Сорі за флуд
     
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    нє, все в порядку
     
  7. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    [​IMG] щось я не побачив одкровень....
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Бо я працюю! Нема часу на балачки зараз. Гілку під час обідньої перерви створювала. Одкровення з дому писатиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Обвинениям в адрес самого себя всегда верят, самовосхвалению - никогда.

    Монтень М.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Это особый дар, хвалить себя. Тем более, что меня мама учила не так: "Нехай люди скажуть..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    - Ой, мамо, як нас люди хвалять!
    - Та хто ж, доню?
    - Та я вас, а ви - мене...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...


    "Хвалять люди мамо нас.
    Ви мене, а я Вас" :)
    "Хвали мене ротику,
    Я тебе аж до вух роздеру" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    З одного боку хвалити себе у нас вважається моветоном. Проте це можна назвати інакше. Можна реально розповісти про себе, без применшування і штучної сором'язливості.

    Наприклад ви йдете на інтерв"ю і треба розповісти про себе. Якщо бути скромним, то знайдеться хтось менш скромний, але хоч і не кращий, то саме його візьмуть на посаду.

    Працювала я тут в одній фірмі. Мали вони місце, я запропонувала свою подругу. Вона прийшла на інтерв'ю, а після інтерв'ю пішла додому. Я після інтерв'ю вже зразу знала, що мене беруть. Тобто зразу на фірмі лишилася. Після інтерв'ю з моєю подругою, мій бос прийшов до мене з винуватим виглядом, що ми мабуть її не візьмемо, бо вона взагалі нічого за себе не могла сказати. Тобто позиція була досить дивна: "от моє резюме, питайте, що вам треба". Довелося мені йому за неї розповісти, що обов'язкова, порядна, відповідальна, пунктуальна. Бос подумав трохи і взяв її. І був задоволений. Потім приходив мене питати, а як то так, що от я за себе могла розповісти і то так, що він вже під час інтерв'ю переконався, що я саме та людина, що йому треба, а вона не могла нічого сказати. Не міг повірити, що в Україні не вміють про себе говорити.

    Я теж ніби не вміла, але навчилася. Як я себе не скажу, то хто скаже? Що? Маму брати на інтерв'ю? Чи друзів?

    Мабуть, в Україні так тому, що багато робіт за знайомством дістаються. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    то - зовсім інше, і ніц спільного зі скромністю не має.
    Фахівець - може розповісти про свою роботу в деталях - і це в жодному разі не є вихвалянням. Тим паче, що тут йдуть ділові стосунки - ще на етапі інтерв'ю слід зорієнтуватися, який обсяг роботи можна покласти на людину, і скільки їй слід платити, і наскільки ця сума відрізняється від побажань майбутнього працівника.
    --
    Нє, то взагалі окрема тема. До речі, в школах мали би мінімальний курс по резюме/інтерв'ю давати - а то зовсім не пристосованих до життя телят готують...
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    От про це мені і йдеться.

    Проблема така, що коли я кажу комусь, що не треба боятися говорити про свої вміння та досягнення, то у нас це сприймається саме як те, що це буде нескромно. Мені теж коштувало зусиль, аби переступити всі упередження та стереотипи.
     
  16. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    мені зараз, на сучасному етапі - простіше ;) "краще мовчати ніж говорити" ;) але для молоді - саме так - влаштовуються відразу непогано (на кращі місця) не ті, що кращі як працівники - а ті, що краще вміють себе подати ;)
    --
    Типово - всі студенти приходять на роботу і всі до єдиного перфектно занють С/С++ ;) і 90% "засипаються" на простій тестовій задачі ;)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Ну, на фірмі, де я зараз працюю, самі молоді. ;)
    А я не просто подаю себе краще чи гірше, я просто кажу, що я можу, а що ні. І тут не справа в тому, як і що говорити. Якщо я кажу правду, то яка проблема?
     
  18. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    талант нє проп"єш,то так як вже казав що єдиний диплом який в США признається-- Львівської конци--- за клавою
     
  19. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    жодних - навіть якщо неправду ;)
    все, що сказано на співбесіді - буде опробовано і підтверджено - або відкинуто, і відповідно буде скориговано умови найму.
    Все, що не було сказано - ніхто про то знати не буде, відповідно, ніхто навіть не подумає доручити ту роботу.
    --
    Тому - як на сповіді - маєш чесно все розповісти ;) можна ще й трішки прикрасити - але не слід забувати, що можуть і перевірити ;)
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хвали мене мій язичку...

    Тут є так, що я ще й даю references, тобто телефони тих, у кого я раніше працювала, відповідно, спершу я за себе говорб, тоді за мене підтверджують. ;) Але ще ніде, де я працювала, мною не були незадоволені. Якось так складається, що за що беруся, те роблю добре. І можу швидко вчитися новому та пристосовуватися до нових умов. :) Відповідно, якщо йшла з роботи, то тільки переконували лишитися, а коли до них дзвонили розпитати, яким я є працівником, то були лише позитивні відгуки.

    Зрештою, я коли сюди приїхала, то англійською не могла навіть пояснити в магазині, що мені треба, а вже через рік знайшла досить хорошу роботу. І то не миття посуду чи прибирання, як то зазвичай стається зі старшими, котрі приїжджають, а робота для білоручок, фактично. ;):) Але от почала я шукати роботу в магазинах перше. Мене нікуди не брали, бо я для них мала зависокі кваліфікації. Доводилося викидати з резюме свій досвід, освіту... Мені того дуже не хотілося. І тоді мої друзі мені порадили пробувати на посади до якихось офісів та приватних фірм. Просто вони могли зі сторони оцінити мою англійську. Я не могла, бо вчила в домашніх умовах, сама, без жодних курсів. І раптом виявила, що дійсно моя англійська зовсім інша, ніж була ще якийсь час тому. Зараз мені кажуть, що моя англійська така, ніби я тут вже 25 років живу.
     
    • Подобається Подобається x 1