Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    В мене була родимка на лиці ще з дитинства. Під родимкою почало щось рости ніби кіста, трохи зменшувалося, потім знов збільшувалося. Ходила в косметологічну клініку на Куліша, сказали терміново вирізати, але це не рак. Потім пішла в онкологічну лікарню, сказали, що не страшно, але краще вирізати. Після цього пішла в дерматологічний диспансер на Коновальця. Там молоденька лікарка Довгопалюк Галина подивилась на неї і сказала, що можна лікувати антибіотиком. Пила їх 2 місяці і все нормально і не треба було вирізати.
     
  2. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    кажуть що такі висячі родимки, які найбільше неприємностей приносять це виявляється не родимки, а папіломи.Поширюються через вірус папіломи людини. Іх видалять тільки якщо постійно турбує чи одягом травмуються. А взагалі треба обережно. В мединституті на перев'язці почула про нашу модель якусь львівську, що хотіла вона родимку на стопі видалити, бо в туфлях на підборах їй мішало....Далі жах, сепсис, запалення,гангрена- ножку відтяли по коліно. не хочу нікого страшити, але якщо жити не мішає, краще не рухати...Ну і якщо якісь сумніви - на Броньову з'їздити, краше спати будете.))
     
  3. Teddy

    Teddy New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Прочитала всі думки про родимку. Хотіла б звернутись до лікаря Могиляка на консультацію. Дівчата хто був , скажіть як записатись. Просто чула що він хороший хірург і що в нього багато операції. Він консультує по таких питаннях ?. В мому місті, всі лікарі говорять вирізати, причина -- що вона на шиї, великий розмір (до 1 см) і темний колір. Була в Києві, сказали по бажанню, хочеш вирізай хочеш ні. Все таки хочу проконсультуватись в Могиляка.
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    100% також чула багато страшилок, видаляти це вже на крайній випадок
     
  5. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я також видаляла , але спочатку хай візьмуть на біопсію ,і тільки після того виявиться чи можна її видаляти.Інакше рухати не бажанно.
     
  6. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дівчата, хто має номер у дерматологічний диспансер на Коновальця, щоб записатись до Довгопалюк Галина.
     
  7. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я маю її моб, напишу вам в пп, але вона, здається, в декреті
     
  8. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    У мене була на нозі і терлася до штанів, навіть, постійно боялася голити, коло неї, щоб не пошкодити, лікар сказала, що то папілома і можна видаляти, видалила в дерматолога в Тернополі в клініці Хміля, апаратом, який навіть використовують для видалення папілом в інтимних зонах, то навіть сліду не лишилося. відправляли ту мою папілому на дослідження і підтвердилося, що то була папілома вірусного походження!
     
  9. Ananas

    Ananas New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Такі папіломи видаляють в Оксфорд-Медікал-радіочастотним скальпелем-найучасніший спосіб-ціна-400гривень
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Знайома два роки тому назад видаляла родимки маззю, мала їх дуже багато, одна з яких (найголовніша чи материнська, якщо так можна сказати) часами навіть кровила. Вона мені показувала, що залишилось після тих родимок - практично ані сліду. Хтось щось ще знає про такий спосіб? Чи безпечний він?
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    небезпека полягає в тому, що до складу тих мазей входить кислота і вона випалює родимку. В мене біля ока є маленька тілесного кольору, але на літо вона починає збільшуватись і на неї часом насипається туш і складається враження що я десь замуралась. Хотіла видаляти тою мазю, дерматолог сказала, не чіпай, ще в око попаде...
    Моя мама надибала в журналі шаманський метод. Це скоріше всього забобон, але працює. На собі я не пробувала, бо казала що то брєд, а мама таким способом видалила висячу родимку на шиї. Зараз чекаю першої чверті молодого місяця. Буду шаманити:)
     
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    А звідки ви знаєте? Мені вже колись хтось таке казав, але багато людей видаляли і ніби все ОК. Казали, що рецепт тієї мазі ніби передав лікар Вороновський (був колись такий відомий) своєму племіннику
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    мені сказав мій дерматолог.

    Можливо мова іде про різні мазі. Тут я стверджувати не можу.Знаю одне, в мене колись однокімнатниця в гуртожитку на ногах мала щось схоже на мозоль, лікар сказав що то бородавки, приписав якусь мазюку. в інстукції писало що наносити лише на місце бородавки і щоб більше ніде воно не попало От ми як вумні студенти то пальцями розмазували. то після того в неї з пучок почала шкіра страшно лізти..Але ті бородавки таки пропали!
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    мабуть, про різні. Я мала на увазі не ті мазі, що купують в аптеках і якими видаляють бородавки. знайома ходила до однієї пані і та їй видаляла не просто бородавки а невуси. Здається, в клініці Абрагомовичів щось таке роблять. Хтось ще чув?
    Збираю інформацію, бо маю теж паскудний невус в області бюстгалтера, хочу збутися, але вирізати страшно, бо багато випадків (і серед знайомих) вирізання закінчилися летально, на жаль:sad:
     
  15. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    то поділіться цим методом, якщо він дієвий
     
  16. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я зараз на заключній стадії видаляння невуса. Тобто, його вже фактично нема - залишилась червона плямка, яка заживає...
    Із чого почалось? Той невус (така опукла родимка із світло-коричневим забарвленням) на шиї, коло вуха, у мене з народження, але з віком, звісно, збільшилась. Вона мені не дошкуляла у плані своєї малоестетичності, є собі та й є (тим паче, офіційна медицина все ж лякає, шо родимку чи бородавку рухати - боронь Боже!).
    Перейшла я працювати на іншу роботу, і нові колеги мені і кажуть - "А чого ти собі не забереш отого?" Я, звісно, сказала, шо таке рухати ніззя, і не таке вже воно й потворне, шоб чіпати, а потім ше, не приведи Господи, якісь наслідки будуть:sad: Співробітниця ж мені усе пояснила, розповіла про метод того видалення, і показала місця на обличчі, де були такі ж невуси, і тепер там не було й сліду.....
    Я цьотка дуже недовєрчива і заполошна, тому послухала, покивала головою, пообіцяла навіть зателефонувати-попитатись, та й все по тому. Однак сотруднічки спокою мені не дали, змусили переглянути сайт і таки зателефонувати лікарю. Так, саме доктору Абрагамовичу, який має клініку і є доктором наук, викладачем у медінституті і носієм усіляких інших регалій.
    При зустрічі доктор оглянув невус, сказав, шо його слід "забрати", бо такого типу утвори часто перетворюються в маланому:sad: Ще одну типу бородавку невелику мала на голові, якої ніхто не бачив і яка мені геть не заважала, але лікар сказав видалити і її, бо вона, мовляв, може травмуватись гребінцем.
    Намастили маззю ті штуки....троха пахло оцтом (може, там і справді є якась кислота), але мене запевнили, шо до складу мазі входить 9 лікарських трав. Не пекло і не боліло спершу. Другий візит (двічі в тиждень слід змащувати) приніс незначні больові відчуття, на третій раз боліти стало більше, але лише впродовж кількох годин по нанесенню. Всього мастили 4 чи 5 разів, на голові відпала швидко, на ранку знову наклали мазь, на шиї трошки довше трималась.
    Шо сказати? Звісно, особливої краси у тій родимці на шиї не було. Я рада, шо тепер її там нема, тим паче, шо ми, передусім, думаємо про естетичний дефект, а потім уже про можливі ризики. А з нашою екологією, озоновими дзюрами і прогресуванням кількості меланом слід замислюватись власне за друге!
    Стосовно безпечності даних процедур: як пояснив мені лікар, мазь впливає на невидиму частину бородавки, витягує її, і всередині не залишається нічого. Хірург же, вирізаючи, бачить лише зовнішню "поверхню айсберга", а корінці не бачить, і побачити не може, а глибина їх різна і у кожного утвору, і у кожної людини. Відповідно, може шось залишитись невирізаним. І їх, оці залишки, розносить кров дуже швидко, і наслідки можуть бути дуже трагічними!
    Я читала відгуки і довго шукала якісь негативи, однак читала і чула лише позитивне. Люди позбувались бородавок 10-12 років тому, і все гаразд до сьогодні.
    Стосовно цени вапроса - це недешево, на жаль:confused:
     
  17. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я видаляла родимку років 7 тому на Коноваляця, бо вона була мене вже дістала (розмістилася собі на голові між волосся - мала її від народження - ні в перукарню сходити, ні пофарбуватися). Видалили (тривало від сили 15 хв), здали на біопсію - все гуд, жалію що ще раніше цього не зробила.
     
  18. Zarazka

    Zarazka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Видялала двічі в Параскеві, якимось сучасним лазером. Разом з гістологічним дослідженням було біля 300 грн (півроку тому). зажило дуже швидко, слідів майже не лишилося (трохи-трохи світліша нова шкіра на місці колишньої родимки)
     
  19. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дозвольте поправити. Хірург не зрізає їх, як гриби, а власне і вирізає зі всім корінням(принаймі мені так вирізали, бо візуально мала родимка зверху при операції показала багато під шкірою) Залишиться там щось чи ні, це вже залежить від компетентності лікаря.
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я теж таке знаю, на мою думку краще традиційний хірургічний метод,хоча кожен випадок індивідуальний, тому треба розглядати всі альтернативи. І ще я так розумію тут багато хто маючи на увазі всякі бородавки, папіломи називають їх родимками...давайте якось правильніше формулювати, щоб людей не збивати з толку