Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Угу, я планую піти, Антоновича,63, 1-ий поверх
     
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Може хто знає, чи можна мастити родимки сонцезахисним кремом?
     
  3. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    можна, але це мало що дає. сонцезахисні креми не перешкоджають доступу ультрафіолету до тіла, навіть з найбільшим фільтром. Найкраще, не попадати під активне сонце взагалі.
     
  4. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Але мене цікавило чи крем не шкодить родимці. А уникати це ясно, але не завжди вдається з 12-16 сидіти в приміщенні, або хоча б в тіньку.
    Мені спеціаліст порадила наносити на родимки крем Дейлонг Актиніка, я от думаю що він дає?
     
  5. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Мерами профилактики рака кожи и меланомы являются:

    * защита лица и шеи от интенсивного и длительного солнечного облучения;
    * защита рубцов на коже от механических травм;
    * регулярное применение питательных кремов, особенно у пожилых людей с сухой кожей и наличием гиперкератозов;
    * лечение длительно незаживающих ран и свищей;
    * срочное обращение к врачу при наличии признаков перерождения родинок;
    * ограничение воздействия на кожу ультрафиолетового излучения - как солнечного, так и искусственного - солярия;
    * использование солнцезащитных средств - кремов, одежды, головных уборов;
    * предупреждение солнечных ожогов;
    * удаление пигментных новообразований только после консультации врача-онколога.

    Также специалисты настоятельно не рекомендуют брать на отдых маленьких детей в страны с повышенным уровнем ультрафиолетового облучения - Испанию, Турцию, Египет, Тунис и другие.

    p.s. так що креми навіть рекомендують, як бачите. шкода, що не уточнюють які саме..
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    ви ходили? скажіть, будь ласка, там тільки в честь свята проводили обстеження чи той апарат у них постійно є і проводиться прийом?
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Зараз є креми на яких крім літер SPF зазначено UVA і UVB. Саме вони і перешкоджають ультрафіолетовому випромінюванню впливати на шкіру.
     
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Ходила, але там була ТАКА черга, людей так з 200, тому, на жаль, обстеження не пройшла. Тоді координатор акції розповідала, що там приймають 5 львівський дікарів-дерматологів і я так і не зрозцміла, чи це був суто огляд спеціаліста, чи проводилось додатково якесь дослідження апаратне. Але записала телефон 243-00-03 (здається, це на Коновальця), сказали, що обстеження й надалі повинно бути безкоштовним. А ще недавно в газеті читала, що всі обласні шкірвендиспансери обладнали дерматоскопами, обстеження на яких є безкоштовним. Тому, думаю, можете подзвонити за тим номером і розпитати (якраз там на Коновальця ніби і є обласний шкірдиспансер).
     
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    це та шо паралельна Бандері? то я там була десь місяці два тому, дерматоскопом дивились (типу ручний мікроскоп), огляд був платний, але вартість не велика.
     
  10. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    перпендикулярна :girl_smile:, диспансер якраз на початку вулиці, недалеко від політеху
     
  11. folklina

    folklina New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я була на цьому прийомі. Там приймали одразу 5 лікарів, причому, всі в одній великій кімнаті одночасно оглядали пацієнтів, чоловіків і жінок разом. Ніякого такого "апарату" я не побачила, лікарка роздивлялася родимки у дерматоскоп (що воно таке, можете глянути в інтернеті, подібне на спеціальне збільшувальне шкло).
    Для черги оголошували, що всі ці лікарі постійно приймають в різних закладах Львова (в Сокільниках, біля Високого замку, на Коновальця), також диктували мобільні телефони лікарів, можу написати у ПП
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Минулого року на відпочинку я випадково здерла невеличку родимку на стегні, а тепер помітила, що вона з*явилася знову, але більшого розміру. Чи є це приводом для походу до дерматолога, чи це нормально?
     
  13. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я думаю для власного заспокоєння варто!
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    На рахунок мазей, від яких родимка відпадає, то я на власні очі бачила як це діє (співробітник ходив до того лікаря). Чесно кажучи, страшнувато, бо невідомо, що буде на місці родимки (може й рубець залишитися).
    В мене на лиці починає з'являтись родимка - бачу, як темніє шкіра і вимальовується контур. Крім того, на плечі маю меланому (думаю, що це вона, бо по всіх ознаках співпадає). Але, перечитавши всю тему, так і не знаю, якому способу "лікування" віддати перевагу. Скоріше всього, варто для початку піти до того лікаря на Дністровській, про якого згадувалося. А там буде видно.
     
  15. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    не люблю давати поради, але Вам би варто було сходити до онкодерматолога, а не займатися нетрадиційними способами лікування
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    :girl_in_dreams::girl_wink:
     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    сама б не використовувала і нікому не радила.
    Родимку, що видялять, обов"язково мусять на аналіз відправити і якщо то виявиться меланомою, то обов"язково треба буде пройти курс хімії.

    Сама маю родимку, що конче треба вирізати. Буду робити це в хірурга, ще не знашла де амі іобов"язково, що її потім проаналізували... нчула чимало історій, коли звичайні родимки виявлялися меланомами і люди помирали, бо він того рак дуже швидкий.
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я була в такого лікаря на Броньовій. бо маю досить велику родимку на груді, сказав що нічо такого страшного, але як в майбтуньому буде дитинка, то може зачепити
    Я щось видаляти дуе боюсь, тим більше на такому місці. І сиджу час від часу мучусь тим питанням....
     
  19. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я колись по молодості студентській в косметологічній клініці видалила дві родимки на спині. Коли почула як лікар сказала "ми відправляли її на аналіз - все добре" мало зі страху не вмерла - а якщо було б щось не добре, то що??!!!! Тоді мене і не думав лікар відговорити. Тепер я б цього ніколи не робила
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Читала статтю, що в жодному разі не можна видаляти родимки за допомогою мазей, і в якихось косметологічних кабінетах. Найкращий спосіб- це хірургічне вирізання в спеціаліста
    Та ви що? Це ж злоякісне, ви досі не обстежувалися?

    ---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    Ага і ще згадала, якщо ви випадково здерли родимку, треба загорнути її у вологу серветку і здати на аналіз