Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    залізнична лікарня на Огієнка там є спеціальний кабінет де таким займаються
     
  2. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Моя мама видаляла теж таким способом бородавки на шиї (мала їх багато), але не в клініці Абрагамовичів, а в жінки, яка з ними працювала, а тепер працює вдома, то заплатила, здається, 300грн. Правда, в мами знову ті бородавки потрошки вилазять. А взагалі процедура дуже дорога, як по моїх мірках. Наприклад, видалити родимку, схожу на невус, коштує 50євро
     
  3. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дорого, то коштує, але якби я знала про цей метод раніше, я ніколи б не пішла заморожувати родимку рідким азотом (цю процедуру, як раз робила в залізничній лікарні). В мене від того розміром в горошину шрами в зоні декольте, а до того були родимки разів в пять менші. А тут два рази помастили і все відпало, без сліду, без болі, то тих грошей варте.
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    І я теж видаляля родимку. Пішла в косметологічну лікарню з метою видалити одну велику в голові, яка росла і постійно травмувалася під час розчісування волосся. До цього двоє дерматологів настоювали на видаленні. Ця процедура з гістологією і місцевим знеболенням минулого літа коштувала 90грн. Крім цього, я ще хотіла проконсультуватись за дві теж немаленькі родимки в районі паху. Лікарка сказала все видаляти. Я і видалила. Чесно кажучи, потім засумнівалась в тому, чи треба було всі три одразу. Я розраховувала на ретельний огляд, а все виглядало дуже поверхнево. Одну видаляла без знеболення. Взагалі, процедура триває кілька секунд. Більше болить саме знеболення і стан виходу з наркозу, ніж біль від самої процедури. Я стала з крісла така бліда і слаба, що мені лікарка і масажі робила, і нашатирку нюхати давала... Гоїлося досить довго, особливо в паху. Мастила місяць актовегіном, чимось дизентифікувала. Нічим не заклеювала. Гістологію робили досить довго. Сліди ще є.
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    І я сьогодні нарншті була на консультації в тому дерматологічному центрі на Коновальця. Оглядала мене приємна молоденька лікарка (забула прізвище), спеціальним апаратом-мікроскопом, я йшла з найбільшими, а вона практично всі які побачила то оглянула. Розказала, заспокоїла, нічого видаляти не казала, немає такої потреби і мене це дуже задовільнило. Казала просто берегтися від сонечка з моїм типом шкіри і проходити щороку огляд, і постійний самоогляд.
     
  6. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    На скільки я знаю, родимки не є небезпечними, якщо їх не зачіпати. Найбільші від них проблеми це тоді, коли зачіпити її, здерти...
    Відповідь:
    А звідки ви це знаєте? а чи знаєте ви, що родимка або так званий невус може бути меланомою. І ви про це ніяк не дізнаєтесь поки не видалите. ТОму не потрібно говорити, що в жодному разі не можна чіпати! Лікар повинен провести огляд і сам сказати чи варто видаляти чи ні. Але якщо родимка знаходиться в місці, в якому її можна здерти або пошкодити, то без сумніву потрібно видаляти. От тільки у випадку пошкодження чи здертя вона може стати небезпечною. Тож потрібно вирішити, що для вас краще.

    ---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    Такі дописи просто вражають! Якщо злоякісна то у вас рак і будуть вас від раку лікувати! ТОді вже смішно не буде. Вибачте, що так грубо але інакше тут не скажеш!

    ---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------

    Цікаві роздуми! ви лікар-онколог?
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Вчора Малахов на Інтері цілу програму присвятив родимкам, бородавкам і т.д. Були досить цікаві думки, і кумедні теж були))))) Хто міркує над видаленням-раджу переглянути.
     
  8. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Цікаві поради дає ваш лікар. Надавлювати на родимку, щоб взяти на аналіз? Ая кщо вона злоякісна? Це ж і є травмуваня! А лікар вам не пояснила чому їх не можна вирізати?

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

    Ну мазюкою це взагалі якийсь абсурд...на таких як ви власне і заробляють шарлатани. Без образ. А купа зявилось мабуть тому, що ви загаряти любите, а вам не можна. В мене після моря теж обсипає тими родимками все тіло.
     
  9. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Видаляти родинки небажано. Будьте обережні з таким рішенням
     
  10. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?


    Я теж таке знала, ал от мені дерматолог сказала, що якісь там вчені довели, що травмування на переродження не впливає, а от найнбезпечніше то ультрафіолет (сонечко):confused:

    Чи я шомь не розумію, чи ви самі собі перечете:
    :umbrage:


    А чому зразу травмування?особисто я технології того процесу не знаю, тому не беруся обговорювати компетентність лікаря. Можливо це просто прикладання якогось папірця. І навіщо вирізати родимку, якщо вона не становить загрози? це зайвих подразник.

    Я чомусь теж боюсь таких методів.

    А можливо ви лікар?чи маєте якісь аргументи?:)
     
  11. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Так, я лікар. І маю такі аргументи, що краще би вам про них не знати, тому обмежусь тільки загальним ствердженням
     
  12. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    А які саме?(я не маю на увазі наслідки, які можуть бути жахливі :sad: ), я про вашу точку зору. Чому небажано?лікарі не вмілі?апаратура не та? не можна видалити повністю все? взагалі втручатись в організм не бажано? чи чому? і коли це втручання є оправданим?
     
  13. true

    true New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Мені минулого року видалили 17 штук. Я була не в одного лікаря і всі радили їх повидаляти. Я думаю, що в кожного свій випадок і видаляти їх чи ні, має радити лікар і бажано не один. Є родимки, які збільшуються, міняють окрас і форму, тому їх бажано видаляти. Також в групу ризику попадають родимки, які є випуклої форми і постійно труться об одяг, тобто вимушено травмуються, також небезпечними можуть бути ті, на яких росте волосся. Точніше це все завжди поясне хороий лікар. Я до цієї процедури йшла не один рік..
     
  14. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    а ви нічого не плутаєте????? я володію протилезною інформацією - родимки з яких росте волосся є відносно "хороші" і рідше перероджуються.
    А ваші 17 всі були випуклими родимками?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. true

    true New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    На рахунок родимок з волоссям, то казав мені лікар слідкувати, якщо на родимці росте волосся, то її бажано видалити. ( можливо він мав на увазі саме мою родимку). А у мене всі видалені родимки були випуклими і травмувались об одяг. Зараз на їх місці залишились ледь видні плямки і мені не віриться, що я таке мала. Взагалі ще раз наголошую, що необхідно проконсультуватись з лікарем, бо різних випадків багато.
     
  16. deepeyes

    deepeyes New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    а яким методом Вам їх видаляли, де саме і в кого найкраще проконсультуватися, в мене теж багато родимок і мене вони насторожують але вирізати дуже боюся, бо як розбужу сплячий вулкан , а в мене ж маленька дитина, не знаю в Львові хороших спеціалістів так щоб 100процентів було безпечно це все. Може хтось порадить
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я думаю, нажаль, таке гарантувати ніхто не може :sad:
     
  18. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Це не порада, а скерування в заклад онкодиспансеру! Оскільки, я так і не робила того аналізу, то не можу сказати, чи травматично це, чи ні (хоча думаю, що останнє). Як наважуся, то обовязково піду туди і ще раз проконсультуюся.

    може і абсурд...Але, тим не менше, результатом я задоволена. І точно знаю, що лікар з того кабінету має вищу медичну освіту і навчався з моєю лікаркою-дерматологом.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2011
  19. deepeyes

    deepeyes New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    і я нарахунок мазюки, мене зацікавила, припустімо вилікуються мої родимки, зійдуть але ж немає гарантії що коріння їхнє не залишеться під шкірою і вглиб не піде не дасть метастаз. Вони проводять потім якесь дослідження тої ділянки? І можна приблизні ціни в приват і чи по записах треба йти чи зразу?
     
  20. folklina

    folklina New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Завтра всесвітній день діагностики меланоми і у Львові можна безкоштовно обстежитися протягом дня. Кому цікаво, дивіться хоча б тут :
    http://lvov.kp.ua/daily/190511/280998/