Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Пункцію родимок не проводять, оскільки це додаткова травма, що є небезпечним чинником. Тільки якщо видаляли, то беруть на гістологію.
     
  2. yaninka

    yaninka New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я теж дуууууууууже хочю видалити родинку,вона у мене на кынчику носа в центры,тылькы незнаю яким способом ы куди звернутись!порадьте!
    дуже б хотыла шоб не було шрама,всетаки обличчя1
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я видаляла вже вчетверте...і на носі також. Шрама не залишилось (майже, рубчик зовсім не помітний,ніякими тональними і пудрами не користуюсь), хоча родинка була досить величенька. Видаляла в онкодиспанцері на Коновальця.
    Зате дві наступні видалили в косметологічному кабінеті на Чорновола. Результат - два величезні рубці.
    Цього року знову приперло, ще одна родинка стала перероджуватись...Маючи досвід поїхала знову в онкодиспанцер...Все вже заживає...Подивимось як цього разу буде з рубцями.
     
  4. yaninka

    yaninka New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Fleshka,а яким способом це в и видаляли?і як довго заживае?болісна процедура?????????
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Fleshka скажіть будь-ласка, по який ознаках ви зрозуміли, що родимка починає перероджуватись?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Процедура не болісна, оскільки родинку підколюють обезболюючим. Заживає приблизно 2 тижні.
    Такий висновок зробила не я, а лікар.
    Я зверталась до спеціаліста після того як помітила, що вона почала різко міняти форму з плоскої в випуклу, а останнього разу ще й при цьому боліла.
     
  7. true

    true New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я видалила 17 штук на в Дністровській, лікаря звати Павлик Ігор. Видаляла за допомогою десоризації ( щось типу паяльника, яким випалюють родимки) ,шрамів не залишилося. Видаляла я 6 місяців назад. Зараз на місці родимок плямки, які теж мають до року часу зникнути. Процедура зовсім не болісна, а коли обколюють знеболювальним, то просто було неприємно. Я про це вже тут писала.
     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    моїй знайомій лікар виписав настійку чистотілу.тим треба помазати родимку.
    але то не всяка родимка тим виводиться!!!!!!! спершу треба проконсультуватись в спеціаліста.

    п.с..казали,шо той чистотіл дико пече
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    ви випадково з бородавкою не спутали? наскільки я знаю такого з родинками категорично не можна робити...
     
  10. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    та власне маю на увазі бородавку
     
  11. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Видаляти родинку хірургічним методом я би ніколи не зважилася. Взагалі то, така для мене тема болюча і страшна, що навіть боялася її тут відкривати. Років, напевно 8 тому назад видаляла родинки в лікаря на дому, якоюсь чудо-мазюкою, ніякої болі при тому не було, все гарненько зажило. Коштувало, ще тоді зовсім не дешево. На тому місці, де була родинки лишився маленький круглий ледь помітний шрамчик. І то вже після загорання напевно зник. Тепер у мене знову нових їх появилося багацько. Коли я пішла на консультацію до перевіреного лікаря-дерматолога, та порадила: спочатку треба здати аналіз родинки (на Єфремова в онкодиспансері, на неї трішки надавлюють спеціальним папером, і так виявляють чи вона добро-чи зло-якісна), потім при потребі (це ті які трамвуються, ростуть і заважають) методом коагуляції (лазером) їх видаляють. Ні в якому разі їх не можна вирізати.
     
  12. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    А я навпаки читала, що ніякі лазери, випалювання тільки хірургічно і після того її на аналіз. Про прикладання папірця- ше такого не чула. Мені от дали адресу де можна пройти огляд, але я йось зараз не можу знайти той листочок. Для мене теж то питання актуальне...родимок ваю багато, одні кажуть видаляти, інші не рухати...тут не вгадаєш...напевно, як має бути...
     
  13. Лесик

    Лесик Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Шановні панянки стосовоно родимок,бородавок і всяких інших новоутврів, то в мене був на обличчі великий невус-діаметром в 1 см.негарного коричневого кольору , ще з дитячих часів.Десять років тому я його видалила в приватній клініці.Видалила за допомогою мазі на основі чистотілу та інших складників.Мій невус відвалився на протязі двох тижнів.Вся процедура проходила під наглядом лікаря, який власне розробив цю мазь.Шрамів в мене не залишилось,шкіра красива. За 10 років нічого нового не зявилось,я задоволена..
     
  14. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    П"ять років тому видаляла родимку в Залізничній лікарні рідким азотом, сама процедура не болюча, боліло потім. Після чого поробилися в мене колоїдні рубці, які виглядають набагато біліші і гірше ніж ті родимки.
    Зараз я видаляю бородавки на руках, почала це робити коломаком, мазала-мазала, а толку ніякого. Завів мене чоловік до лікаря, який маже тими чудо-мазюками, перша процедура була в суботу, завтра йду другий раз, і що цікаво, одна бородавка починає вже відходити. Єдине, що в мене бородавки на долонях, а тої мазі не можна змивати майже до наступної процедури. Трошки спочатку поколювало, зараз нічого не болить.
    Потім напишу про кінцевий результат. Ще казали, що подивляться до тих моїх рубців після родимок, може і їх позабирають.
     
  15. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    неделю назад удалила родинку на шее(диаметр больше 2 см) в онкологической больнице на Гашека .Сама процедура заняла 5 мин,не чувствовала ничего(был укол Ледокаина),дома раз в день мажу йодом,заживает чудесно,завтра еду снимать швы)))
     
  16. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    а порадьте, де краще оглядати родимки? цікавить платно, щоб без черг
     
  17. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я теж так видаляла, в загальному теж задоволена. Але після того, в мене вже знову їх ціла купа зявилося:sad:, і до речі біля тих що мені видаляли тією мазюкою. Напевно все ж таки знову туди піду...
     
  18. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Ivanna розкажіть про результати, будь-ласка. І якщо можна в ПП координати і ціни. мене також цікавить видалення бородовок. Дякую.
     
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Теж цікавилась тією процедурою (я вже тут писала), бо маю знайому, яка багато невусів вивела таким шляхом, і планувала сама йти видаляти тією чудо-мастикою свою паскудну родимку, але...Пішла якось з манюньою своєю до Могиляка (думаю, що багато хто знає цього хірурга, який славиться високим професіоналізмом) і, думаю, зразу покажу йому свою родимку, що він скаже. Та й вирішила запитатись, що він думає і чи знає про таку суперову мазь, яка все дочиста може знищити? Він мені відповів "ні в якому випадку, бо то є чистої води аферизм". Казав, що лікував вже кількох людей після тої мазі, що то запросто можна дати якоїсь кислоти і маєте вам - все роз'їдає.
    Ви запитайтеся склад мазі -вам ніхто не скаже. Вони кажуть, що там є 12 трав, але, подумайте, чи може трава знищити родимку. Чистотіл деколи навіть бородавку не бере
     
  20. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Родинки повідлітали дуже скоро, десь за дві процедури, майже без болісно, трохи пощипувало.
    Ще була в мене на нозі якась штука, не памятаю назви, то за один раз та мазь витягнула.
    З бородавками їздила разів 6-7, результат: одна пропала, друга щось не можу зрозуміти чи ще є, а замість третьої утворилася інша рядом. Теж думаю що з тим робити.
    Ще я писала про колоїдні рубці, після видалених родимок, мені їх згладили, але не забрали, бо це є шрами.
    Про ціни нічого не скажу, бо не знаю, ми були по знайомству.
    Де знаходиться і більше почитати можна тут.