Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я аналогічно, комар вкусив в її районі, вночі чухала і все.. а друга була поряд, то за компанію видалили. А стосовно шрамів - не шкодую, вони не шкодять, я не комплексую, а родинка могла більше шкоди принести (покалічена родинка)
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    одну в онко-поліклініці, іншу в салоні на Дрогобича (Естет-центр, чи щось подібне)

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ----------

    в мене шрам лише від однієї - вона була велика, від іншої і сліду нема
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2010
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    А вам вирізали просто скальпелем, бо мені обидва рази таким собі електричним різачком - від нього не ранка, а опік.

    Оrman, мені скалпелем, а потім припекли чимось електричним, було теж як опік, а тепер захохло і по краях віддирається і витікає шось звідти...то водичка жовтувата, то оранжевенька
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я на рахунок родимки консультувалась в Остапа Івановича Могиляка, на Дністровській. Казав не чіпати, в жодному разі. Ми цьому фахівцеві довіряємо безмежно, лікар з світовим ім.ям. Тому , якщо маєте сумніви- підіть проконсультуйтесь. Тільки не звертайте увагу, на його нестерпний характер (іноді такий коник може викинути!!!!!).
     
  5. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я видаляла в косметологічній лікарні. А видалила тому, що в мене була родимка під груддю і в тому місці дуже натиралась бюстгалтером та ще й боліла від того натирання. Мені без обезболювання теж зняли електричний різачком. Правда не видалили до кінця коріння, але воно не росте так як було після видалення так і залишилось. А родимку теж на аналіз відправляли. Думаю це все ж таки потрібно. А якщо родимка злоякісна то все одно колись дасть про себе знати, а якщо здерти або зачепити...думаю це більш небезпечно. Тому що люди в таких випадках рідко біжуть до лікаря.

    ---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

    Можливо у вас такий вид родимки яку дійсно не можна чіпати, думаю лікар з першого погляду може оцінити за коліром, формою, структурою чи можна видаляти дану родимку (якщо дійсно спеціаліст).
     
  6. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    привіт, місяць тому робила операцію по видаленні родимок(вирізали три, дві просто опуклі, а одна в мене виросла до розмірів ожини), під місцевим наркозом, зі швами, результати возила на гістологію. Видаляти чи ні, думала і збирала інформацію довший час. Більш детальніше можу в ПП кого цікавить
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дывчатка, була я щойно в лыкарні, лікарка сказала. що все нормально заживає, а виділяється лімфа і так повинно бути.
     
  8. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я в 2005 видалила 4 чи 5 родинок , не памятаю навіть. На Коновальця,1 у Городиловського Андрія Нестеровича. Тоді це коштувало 50 грн. за операцію і 20 грн. за профілактичний огляд (він радив слідкувати за всіма родинками на тілі і раз на 6 міс. оглядатися, особливо після літа). До групи ризику дійсно відносяться родинки,які є в "контактних" місцях - волосяна частина голови , груди в районі лівчика, пах, стопи, а також і в інших місцях ,якщо вони ростуть (зокрема всі, які мають діаметр більше 5мм),змінюють форму, колір, кровоточать.Вирізає він їх електричним скалпелем і припікає. Родинку віддає в розчині , щоб ви відвезли на гістологію (я возила в медінститут). Гістологія показує ,як вміст родинки , так і (що головне!) чи видалена вона в межах здорової шкіри.Радив не засмагати взагалі, і ховати шкіру від прямого сонця, бо ультрафіолет і в найменшій кількості сприяє росту клітин, в т.ч. недоброякісних .Доречі, із знеболенням заживає довше!
     
  9. Nozhnica

    Nozhnica New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    а хтось може знає як позбавитись після шраму від родимки (шрам невеликий і почервоніння)?
    видалялась азотом, а потім на тому місці шліфування 2 рази.
     
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я видаляла вже три рази, дев'ять штук. Родимки, бородавки є різні з корінням i без коріння, такі собі "висюльки". З корінням вирізають глибоко щоб видалити повністю, тоді накладають шви, інші відрізають, мені ранку припалювали і я змазувала йодом але треба вважати щоб засохла кров відлетіла сама, ні в якому разі не здирати. "Висюльки" навіть на аналіз не відправляли. На аналіз відправляють і якщо виявляється що родимка злоякісна тоді роблять операцію по видаленню коріння (знайомій це робили, залишився шрам см на 6> Під одною в мене була киста, як горошок, одного ранку я пронулась з "цицею" на скулі, так мені підпухло, зразу погнала до лікаря, родимку видалили, в кисту вкололи щось і вона через кілька неділь пропала. Я видаляла в інституті раку шкіри, лікар входить в трійку кращих дерматологів штату, мені сказали що краще видаляти зимою, місяців за три до літа, не загоряти на відкритому сонці, тільки в тіні і прикривати але не заклеювати.
     
  11. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    доречі до групи ризику відносять тільки плоски родимки .родимки які виступають над шкірою , папіломоподібні ,перероджуються рідко (що не означає звичайно що їх можна травмувати)
     
  12. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я от собі дві видалиа, хочу ще одну, але лікар не радить її чіпати до 35 років... а вона мені муляє зір... на шиї, здається, що вона занадто велика та негарна
     
  13. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    А чому саме до 35 років?
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Знайома приїхала з Америки і повидаляла собі тут майже всі родимки. Удаляла в жінки-лікаря вдома. Вона має якусь чудо-мастику, мастить, заклеює родимку і та відпадає, лишається чистенька шкіра. Три роки тому назад та знайома видалила собі таким способом одну родимку, все добре, а тепер наважилась на решту, причому одна з родимок в неї постійно кровила. процедура дуже дороговартісна (та родимка, яку видаляли 3 роки тому, коштувала 50 євро). Хтось щось може сказати про такий метод видалення? Бо маю таку паскудну (темна, колеться, розміром трошки менша за 25-копійчану монету) родимку в районі бюстгалтера, часто травмується. Хотіла би позбутись, але страшно так
     
  15. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Ви б спочатку перевірили її, чи можна видаляти, якщо вона колеться!!!
     
  16. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    а хто може мені точно сказати, чи існують методи діагностики вмісту родинки , щоб їх не чіпати прицьому. Мій лікар в якого видаляла родинки,наполягає на тому щоб спочатку вирізати а потім віддавати на гістологію щоб переконатися що родинку видалено в межах здорової шкіри.Каже що пункуцію не можна робити
     
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я, власне, думала, що їх перевіряють лише після видалення (на гістології). Як її можна дослідити ще на тілі?
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я тут писала недавно, що є жінка-лікар, яка за допомогою мазі виводить родимки. Ось що вичитала на сайті клініки, в якій вона колись працювала (а тепер сама користується тою маззю):
    Джерело тут
    Мені цікаво, чи справді можна за допомогою самих лише трав вивести родимку. Знайома вивела собі всі темні родимки, то на їх місці полишались лиш ямочки.
    А ще там пише, що процес безболісний. Насправді, та знайома казала, що її дуже боліло те місце, де змащували - сіпало, дьоргало, пекло, аж поки не виїло родимку.
    Не сприйміть, будь ласка, за рекламу. Просто дуже цікавить ваша думка, бо маю таку паскудну родимку, яка постійно травмується. І робити щось боюсь, і лишити теж страшно
     
  19. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Мене знайомий свого часу агітував на таке видалення двох родимок.
    Він звертався до лікаря-мужчини, той також приймає на дому і мазюкає родимки якоюсь маззю.
    З його слів зрозуміла, що така процедура є дуже болісною (коли мазь починає розїдати родимку особливо болючі відчуття) та й шрами залишаються, ну і не малих грошей це все коштує.
    Якщо хочете видалити, краще спочатку звернутися в лікарню на Огієнка.
    Мені там раз папілому видаляли рідким азотом. Думаю родимки таким самим чином можна видалити. Взагалі безболісно, процедура триває 5 хвилин і гістологію зразу на місці можна зробити протягом 30 хвилин.
    Але перед Огієнка зверталася на Єфремова в онко-поліклініку, то там лікар вже діставав інструмента щоб вирізати і накладати шви, то я як ошпарена вилітила від нього, бо шрама би не не хотіла мати на такому місці.
    Одним словом, скільки лікарів, стільки методів лікування.
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я б теж консультувалась тільки в нього. За фахом він дитячий онкохірург, і дійсно, ЛІКАР! Приймає в дит. Чорнобильській лікарні на Дністерській. Моя подруга зверталась якось з дочкою, бо та травмувала родимку, він видалив її лазером, це було років 5 тому. У подруги багато родимок, не травмовані, казав не чіпати.