Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    це ну точно не лінь.
    Має бути бажання здобувати краще, але не в хвилюванні, не в надриві
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    якщо платять три копійки, то Бог не забороняє поміняти роботу на кращу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    я вище те саме написала
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це лінь натуральна і є. От є робота, ну якось живемо. Можна шукати кращу, але то ж треба буде трохи таки похвилюватися і постаратися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Йдеться про те що не варто ставати нещасним шукаючи ту нову роботу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Гроші дають можливості, реалізовуючи можливості отримуєш моральне задоволення.
    Оце відчуття, що можеш собі позволити при бажанні...., що можеш порадувати себе всякими жіночими штучками,
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це якісь для мене незрозумілі категорії. З якої радості ставати нещасним шукаючи роботу, яка принесе моїй сім'ї суттєве полегшення матеріальне?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    переживати що зараз її (роботи) ще нема, що була невдала спроба, що може ніколи і не вдастся її знайти. Емоції можуть бути різні в людини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А я розумію... коли робота, яка приносить матеріальне полегшення, відбирає непропорційно багато до заробітку здоров'я, нервів і часу, про щастя важко говорити. А улюблена добре оплачувана робота — це, безумовно, дуже вагома частинка щастя.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хм. Ситуативно.
    Взагалі багато з того, що є істинами для студентів, у практиці дорослих і сформованих людей виглядає дуже не дуже.
    От студентські часи - це так. Я пішки ходитиму для економії, я підзаробляю і живу на стипендію, а на вечірці в гуртожитку я звізда і секс-бомба, бо я за копійки вмію на хенді вдягнутись, і пайєтками ліфчик розшию і от мені дивовижно сексуальна білизна.
    Але давайте уявимо майбутнє людини, яка хоче мало. Чого вона прагне? А якщо керівник відділу хоче мало, то йому ніякого приколу нема вивести своїх працівників з мінімалки, і от вони живуть сім'ями на 500 грн на тиждень для задоволення всіх потреб.

    "хоче мало" для мене доконечно закреслилось у мої років 25. Тоді людей, залежних від мене стало надто багато, щоб я хотіла мало.
    інша річ - "не нарікає". От той, хто не нарікає, має більше шансів для щастя, це однозначно. Але не нарікає не тому, що випростав ноги в білих капцях і не намагається нічого змінити. Не нарікає якраз тому, що він є діячем свого життя, і ніхто йому не винен.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    працювати на повну, Бог все бачить. Працювати "для галочки" - це те саме, що лінуватись повністю.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Ну і цілком окремими проблемами у топікстартера мені виглядає проблема матеріальна і проблема порозуміння в шлюбі. Вирішувати проблему порозуміння також треба, інша річ, що у стані зубожіння і виснажєння дуже нелегко робити кроки до подолання труднощів.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ризик...Не всім він легко дається. Багатьом то коштує шалених нервів. Ти змінюєш хоч якесь стабільне місце заробітку на "кота в мішку"(можливо). В мого чоловіка дуже давно була схожа ситуація - пішов з насидженого місця на кращий варіант. З часом той кращий варіант виявився не таким вже й кращим. Повернувся до старого місця роботи.
    100%. А ще той, хто вдячний Богу(долі і т.д.) за кожен "позитивний дріб'язок", що йому посилає доля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Баян Баян x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В моєму світі людина не може бути щасливою будучи вільним і бідним художником, якщо вдома напівголодні діти. І хай я буду трохи менш вільна, але не така бідна. І усвідомлення того наскільки я докладають до доброту своїх близьких додасть мені щастя яке відбере (до речі це зовсім не обов'язково) інша робота.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Я прагматична скотина. Добре що ризик важко дається, а дружина на грані депресії, і діти на підножному кормі легко даються - фу три разА. Це питання пріоритетів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    та камон. Не прагматична, а нормальна. У всіх книжках про успіх, мету життя, мотивацію тощо починається з того, що є цілі (високі, красиві), а є пріоритети - те, що на кожному етапі досягнення високих красивих цілях тобі і сім'ї має бути що їсти і в що вбратись.
    Я прекрасно знаю, що таке економія і що таке 500 грн. Але якби мені сказали, що краще не буде, і треба економити, бо буде ще гірше, я би вирішувала дві проблеми - матеріальну і порозуміння, - але думаю, що першою - таки матеріальну (поки не буду в стані, придатному до порозуміння, ггг)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Двояко можна дивитися)
    Говорити, що не в грошах щастя, коли є власний дім, добра зарплата, достаток, кошти на відпочинок і т.д. завжди простіше, ніж коли нема що вдягти чи діти напівголодні або нема коштів на ліки. Ну але то таке..

    Є частина людей, які кажуть "йой, всьо так зле, грошів нема, йой біда чорнаааааа", але коли їм пропонують ліпшу роботу, де тре більше напрягатися,впахнути але буде більша зарплата, кажуть " та ну нєєє, нащо, мені і та робота добра". От чи в цьому випадку щастя в грошах - не знаю.

    Маю приклад в родині, коли мама казала сину: нащо тобі йти на роботу з більшою зп, то ж новий колектив, будь на тій що є зараз, бо то стабільність, попри те, що син ту роботу ненавидів, - такої логіки не розумію: треба працювати над собою та йти до ліпшого.

    Для мене і моєї сім'ї наріжний момент зараз то здоров'я та власне житло...тому так, якщо чоловік і я матимемо добру роботу з високою за - то мене зробить якщо не щасливішою, то точно позитивнішою та спокійнішою. Може я капець меркантильна зараза, звичайно..але мій тато все казав: " якщо не стає, то треба більше заробляти" ну або на крайняк, переділити, перепланувати фінанси...то за умови, що є що переплановувати)))
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ризик - це коли є що втрачати
    А це
    безвихідь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Загалом погоджуюсь. Але деякі люди і свої ланцюги вважають набутками і не хочуть ними ризикувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Звісно, щастя не в грошах.
    Щастя - коли поруч близькі люди, і вони здорові. Щастя - коли ти займаєшся справою, від якої кайфуєш, щастя - коли нічого не болить.
    Якщо це все є, то і гроші будуть, бо займаєшся улюбленою справою (отже робиш добре), бо маєш здоров'я працювати. Коли рідні поруч, і вони здорові, можеш працювати і не переживати, не бути в напрузі, а із задоволенням заробляти гроші. А ще, коли жінка щаслива, то і чоловік краще заробляє. Якось так мені видається.
    Самі гроші без вищеперерахованих цінностей не несуть щастя, ІМХО.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. porIra

    porIra Well-Known Member

    +1000000
    Чи навіть підівчитися, або трошки перекваліфікуватися. Моя улюблена фраза з фільму "Москва сльозам не вірить", коли головна героїня проводила нараду, сказала "мене не цікавить чому ні, мене цікавить що було зроблено для того щоб було так"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Не всі. Є пара знайомих "фітоняшок". Обидві - рідкісне стерво. Всередині гниль така, що й не подумала б ніколи. Але за собою доглядають так, "аж гай шумить", басейни, спортзали, фітнес... А поводять себе в стосунках - не буду писати нецензурні слова.

    А якщо жінка взагалі косметикою не користується? Вона автоматично опудало? І чи аж настільки обов"язково спортзал відвідувати? Ні, ну якщо є проблеми з вагою, якими конче треба займатись - не завадило б. Бо дома без досвідченого інструктора важкувато. А коли до фігури зауважень нема - йти, бо так модно і "коліжанки всі ходять"?

    Чесно кажучи, якби я аж настільки залежала від оцінки інших, давно здуріла б.

    За трендами ніколи не вженешся. А перетворювати все своє життя на відповідність певним образам, які змінюються мало не щодня - хіба в цьому полягає щастя? Хоча, можливо, для когось і полягає. Всі люди різні.

    У мене інакший досвід. Я працювала в колективі з людьми різної статури, ваги (навіть за сотню кг), "доглянутості". І всі вони - професіонали у своїй справі. Конкретизую - це видавництва були. Якщо ви маєте на увазі роботу в модельному бізнесі, ювелірні салони, готельний бізнес - там на зовнішність зважають. Бо специфіка роботи інша.

    Пальцями тикають абсолютно у всіх. Навіть в найідеальніших зовні. Подивіться, як зірок світового масштабу брудом поливають. Не існує людини, яка б усім подобалась. Чогось думала, що всі про це знають.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Це називається "вихід із зони комфорту".
    Без цього прогрес неможливий.
    Перевірено на собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4