Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    от і япро те ж...люди ж розраховують на щось. я от наприклад скоротила собі присутність на конференції бо хотіла туди сходити. дуже неприємний осад. більше туди не піду.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Мислення не радянське, от і вся різниця. А описані вище випадки - совок совком. Покупець продавцеві ворог, чесне слово. :wacko1:
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Казали в магазині, що скоро третій відкриватимуть, чи може я щось не так зрозуміла:girl_blush2:
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я туди всього раз зайшла, але продавець трохи хамовита була, я бігла із малою в слінгу, запитала чи є у них конкретний штампик (ну бо треба було на вчора і не дуже часу було шукати чи замовляти), а вона тицьнула на стенд "ось тут, вибирайте", взяла я ще чорнило, поклала на прилавок, тітка його кинула (випадково звичайно), ще я з малою (ну слінгомами мене зрозуміють) мусила піднімати, а вона спокійно збоку на те дивилася.
    Дрібниці звичайно, але мені було неприємно. Є багато інших магазинів, туди я більше не піду.
     
  5. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    От і я це помітила, а що найдивніше-та тітка-то власниця магазину! Я Поки там раз зависала, то чула її розмову, то вони сподіваються на розвиток свого "бізнесу"
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я тільки двічі була в Бонтоні і обидва рази якось щастило з обслуговуванням.
     
  7. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я була в Бонтоні два рази, але попала я туди тільки на третій раз, думаю ім дійсно слід задуматися над тим щоб відредагувати години роботи. Бо вони на мою думку і відкриваються як хочуть і так само закриваються немає ніякого конкретного розкладу. Обслужили мене не погано але обслуговував мужчина, можливо тому і не погано. Жінка я так розумію власниця була і дійсно не дуже приємно бо ходить як надзіратель, чомусь в Арт-Крамничці ніхто за тобою не біжить коли ти йдеш у кімнатку де різні речі для декупажу і обрізки паперу.
    Щодо Аграфки, дуже цей магазин люблю, там все дуже гарненьке і головне все хочеться купити плюс не дуже далеко від роботи. Але...коли взнала про цей магазин і попавши туди запиталася до якої години вони працюють, мені дали відповідь до 8. Так от до того як з"явилася Катя там була біленька дівчинка продавець, дуже привітна але...двічі я приїзжала приблизно в 7:30 і магазин вже був закритий, другий раз була дуже ростроєна бо спеціально гнала за чимось і розраховувала, а тут такий облом. Раніше приїхати не виходить по причині графіку на роботі. На разі заскакувала коли були Катя і Саша то дякуючи їм магазин працював. Хоча можливо ту дівчинку вже замінили. Останні місяці коли заходила в магазині є Катя то хочу сказати ще що дуже приємно коли в магазині консультує людина яка сама знає цю справу, мені багато що порадили, на багато речей просто відкрили очі.
    Ще якось за допомогою дівчат форумлянок які мені підказали де знаходиться вулиця Гевришкевча , забрела таки в той магазин. Була дуже здивована бо їхала біля 9 години ранку після того як завезла дитину до школи і о, чудо, магазин вже працював. Дуже мені сподобався вибором різноманітних висічок, квітів, різних листочків, бусинок і т.д. Дироколів і паперу майже не було.
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я у Бонтоні купувала свій різак. Залишилася дуже задоволена. Бо не просто дали його спробувати на ділі, але й дали подивитися чи підійдуть мені інші. Тітоньки не було. Мені все про все розповідав мужчина. Та і різаком довольна як слонь. Бо більше ніде у Львові такого не бачила.
    Хоч Аграфка і біля мене, а якось не часто вдається заглянути. Яня таку кількість сходинок долає важко :sad:
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Ех, щастить :) а мені через все місто їхати. Зате в Аґрафці добре працює кур"єр :girl_blum:

    ---------- Додано в 09:59 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

    Я теж часто на Гавришкевича забігаю, там дівчатка продавчині приємні і вибір цяцьок непоганий. Беру у них переважно папір поштучно ну і аркушики із тисненням: більше не бачила навіть ніде таких (хоча не дуже заглядала, мені і там їх досить)
     
  10. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    А мені завжди в Бонтоні везло на обслуговування )))) і власне дуже задоволена тією старшою жіночкою (власницею). Багато чого там купую для декупажу, завжди дуже фахово мені пояснювала, що і до чого, і ще радила щоб таке ще новеньке придбати і як юзати. Може вона на вигляд не дуже привітна (це я також відмітила), але як продавець досить компетентна. І хлопчина на касі також може проконсультувати, але не з таким "глибоким" знанням товару )))). Можливо це залежить від того хто з них чим захоплюється (знаю що та тітонька сама декорує, так що і орієнтується добре). Загалом люблю той магазинчик.
     
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    такі ще є в Акценті, дешевше, але потрібно замовляти наперед) а тут зручно - прийшов, вибрав, купив, пішов :)

    в Бонтоні буваю рідко, але тьотя напрягає, факт ) шкода шо то власниця і ніц не зробиш )))))
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    заскакувала сьогодні в Цум. в Аґрафці купа чорнилок від Гольца(по 43, найдешевше що бачила), його маркери(ех, так облизувалася, але не взяла.дочекаюся kuretake з ібею), купа діроколів від .tonic та всякі милі штампики та чорнилка від WR Memory Keepers а ще фен для ембосінгу(200грн) і пудри zing
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Нєєє, то мій варіант. Я можу місяць вихід в світ планувати, а соплі Дарки все зіпсують :) Мені треба так щоб прибіг, скупився і забув надовго :)
     
  14. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Розкажу про плачевний досвід із "Центром паперу".
    Купували з чоловіком у них плівку для друку. Разів з 5 перепитали чи то насправді плівка для друку. Дві продавчині хрестилися і казали, що точно.
    І що ж? Ця злочщасна плівка розплавилась в нашому лазернику. Прінтеру капець :sad: Халепа на 1500, якщо не більше.
    І що, йти мені в тих "компетентних" вимагати гроші на ремонт?:girl_devil:
     
  15. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    можна хочби спробувати. навряд чи відшкодують, максимум - пожаліють, але пробувати треба.
     
  16. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    вони ж чеків не видають, до речі(
    і як я їм доведу щось...

    хоча думаю мужа туди точно відправити треба:)
     
  17. latyana

    latyana New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    А я завжди купую плівку для друку в Центрі паперу. На що акцентую, що мені треба плівка для струйного прінтеру, тому що є плівка, як для лазерного, так і для струйного прінтерів.
    Дуже сумно з вашого випадку і, навіть, не знаю що вам порадити.
     
  18. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Купувалав Аграфці килимок для машинки для тиснення, і ще дещо. На килимку було написано 48 грн. Я дуже поспішала , попросила порахувати, що я набрала, заплатила і побігла. Вже в хаті почала аналізувати, що скільки коштує і в мене дебет з кредитом не зходився. Зайшла на сайт в Аграфці, цей килимок на ньому коштує 79 грн. Але ж на ціннику писало 48 грн, продавець цінник гарненько зняв, і порахував по новій ціні)

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    маркери доречі по 35грн, але якщо брати всі кольори , то буде знижка по 5грн на кожному маркері)
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    по такій ціні(48грн) я їх купляла як тільки з’явилися в Аґрафці....хмм...
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    там трохи ціни змінились у постачальника (у вищу сторону), і близько місяця тих килимків взагалі не було в наявності у магазині, ото лише з"явились, отже у вас килимок з нової поставки