Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. vika in lviv

    vika in lviv New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Ох і давно ніц не робила,і от повернулось до мене натхнення,а матеріалів дома нема ніяких.За той час,що була відсутня стілки магазинів нових появилося,заходила я на Стефаника-нема слів тілки емоції,в Аграфці теж класно вже і незнаю скільки грошей з собою брати коли виходжу з дому,бо всеодно мало буде,біля Лялькового теж шось почали рухатись більш по скрапу,навіть якусь перестановку зробили,місця трохи більше стало.Круто....
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    і я добралася на Стефаника :)
    враження - мегапозитивні. великий вибір паперу різних форматів, дуже багато різних прикрас - стрічок, шнурків, цвяшків, ґудзиків, півперлинок, штампи різні (класно, що крім ШзЛ та Штампувальні є ще й різні гамериканські, зокрема міні-штампи цікаві), висічок і різних квітів теж достатньо. в порівнянні з магазином на Снопківській - тут просторіше, є де лишити рюкзак (бо там я постійно ним шось зачіпаю як розвертаюся )))), а та продавець яка працювала в суботу так забавила мені Катрусю, що я мала можливість багато різного порозглядати :) але все одно всього не встигла, піду ще )
     
  3. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    В "Арт-деко" (на Стефаника) розпродаж новорічних товарів (-25:wacko:.
    Про це вже всі знають?:)

     
  4. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    Світ Папірусу зачинений до 8 квітня. Сьогодні даремно з синочком мокли під дощем-картон не купили( От попереджаю і вас:girl_phone1:
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    Дівчатка, Аграфка переїхала з Куліша та Інтерсіті в ЦУМ на Кн.Ольги, у велике приміщення на першому поверсі, біля Технополісу.
     
  6. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    Була вже там. Магазин дуже гарний, вмістимий і з великим вибором товару. Продавці, на жаль, не склали на мене такого позитивного враження. Товар знають погано, інформацією, що вказана на сайті Аграфки, схоже, не володіють. Більше спілкуються між собою, аніж з покупцями. Можливо я попала в такий момент, але ось такий зробила висновок...
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    Я вже встигла скористатись ;)
    Можливо сьогодні ще забіжу :)
     
  9. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    ага, я теж) завжди є штуки, на які шкода грошей ;)
     
  10. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    була вчора в паперовому відділі Мережки на чорновола, приємні враження. Папір дешевший ніж в арт деко поштучно, є резинові штампи від студіо джі (гарні сніжинки і фонові елементики) і від них же подушечки. Єпапір фирст едішн і еко парк, трошки мме. Багато фарбочок і прибабмбас для декупажу, для квілінгу, дуже грані пробкові коврики страфарети. ой.. та багато краси, о а ще шерсть для валяння
     
  11. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    А можна трохи точнішу адресу :) Мій хомяк туда ще не заходив :)
     
  12. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    чорновола 23, навпроти мыленіуму
     
  13. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    а що то сталося з Арт-деко? зайшла в нього похом"ячити папером , а там зараз такий невеликий вибір...Літом був набагато більший. Ціна на новорічний папір (за листок) на 1 грн. дорожча ніж в Центрі паперу. Правда клей Паско по 5,50грн. В центрі паперу підняли на 50 коп.
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    з котрим саме?
     
  15. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    На Зулілі зараз знижки на папки і машинки для тиснення-мо, комусь Миколай принесе... ;)
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    про магазин Намистинка, вул.Староєврейська.

    мені сподобалось, що там тихо та спокійно, на відміну від Монпасьє. тобто я випустила Даринку повзати, забрала з нижньої полиці клей і якісь баночки і спокійно вибрала все, що хотіла. продавець - чудо :)
    *хто був в Монпасьє, той в курсі, що там зверху донизу шуфлядки з намистинками, і там то нереально просто, забрати все знизу щоб діти не дістали ))

    ще сподобалось, що підвіски в більшості посортовані. бо в Монпасьє мікси, і часто навіть не знаєш що там. тут - все видно.

    є багато фурнітури для біжутерії, мені аж ручки зачесалися) до речі, дерев"яні заготовки на браслети також є, різні. ну тобто - дерев"яні браслети для декорування.

    багато вощених шнурів різної товщини/вощеності (чи як то назвати - коли вони сильно промащені воском і коли нє?). надибала там дуже яскравокольорові шнури, яких не бачила більше ніде, ціна - 1грн/метр

    трохи стрічок різних декоративних типу в клітинку-горошок є.

    трохи півперлинок, але переважно крупні та з перламутровим відблиском.

    в загальному - дуже приємне враження. ціни не порівнювала, бо мені з дітьми на таке дрібне ціни порівнювати не дуже виходить. переважно тішуся коли встигаю все спокійно вибрати ))))
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    інфа для хомячків: на ДженніАрт http://shop.jennyart.com.ua/index.php?cPath=83_40_54
    -15% на чорнила.
     
  18. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    Дівчата, сьогодні була на Липинського в Епіцентрі. Там у відділі канцтоварів на одному з стелажів є трошки для скрапу. І от там є набори паперу (десь до 10 Видів) від 25 до 50 грн за 12 штук. І в одному з наборів були такі листочки як в Арт-крамничці на Братів Рогатинців по 6 грн за штуку.(той набір коштував 25,50 приблиззно). Вибір не великий але є гарні набори весільноі тематики, один морський,2 до дня народЬя
     
  19. Kimerija

    Kimerija New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

    Може когось зацікавить дещо для скрапбукінгу (дироколи і т.ін), вибір не дуже великий, та все ж... в Монако (магазин на Бузковій) сьогодні і завтра на все(іграшки, канцтовари) -15%. Виходить дешевше, ніж в інтернет-магазинах.