Ходить гарбуз по городу...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Анута, 28 Жовтень 2012.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    сире, звісно спочатку мию, трохи замочую на хв 30. гарбуз брала такий дуже дуже оранжевий. пропорції прилизно такі ж

    хіба молока 700грм.. в духовку і воно як запіканка.
    ну спеції і тд...то за смаком.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Навчив мене італієць таких двох страв з гарбуза ( пишу все приблизно, бо просто дивилась, як він готує). Виходить щоразу смачно.

    1. Маринований гарбуз ( йде, як гарнір до м"яса ).
    Ріжемо гарбуз, невеличкими пластинками, приблизно 6*3 см і товщиною 0.5 см., смажимо його на сковороді для грилю.
    Заливаємо винним оцтом, так, щоб повністю покрило. Даємо туди часник також пластинками, кому, скільки смакує, багато дрібненько нарізаної петрушки і нехай постоїть годинку.
    Потім зливаємо оцет, витягуємо часник, хоча, я залишаю) і заливаємо оливковою олією.
    Згадала, що можна ще перчинку гостру нарізати.
    Така страва подається до м"яса, можна на канапку до спеку,смакує по різному, і може стояти в холодильнику довго, до тижня часу.


    2. Паста з гарбузом.
    В баняк з товстим дном наливаємо оливкову олію, кладемо обсмажувати часник, потім часник витягуємо, або залишаєм ( по бажанню), кидаємо порізаний на кубики гарбуз, і так готуємо, помішуючи десь 5 хв.
    Потім наливаємо гарячої води, закипить це все і кидаємо туди макарони (пасту). Води даю "на око", залежно від того, яку порцію варю. Паста повинна зваритися, гарбуз не має повністю розваритися, ще мають бути видно обриси кубиків. Страва має бути така скоріше густа, ніж рідка.
    Потім даємо багато петрушки. А на тарілці посипаємо пармезаном.

    Смачного! :nyam2:
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2013
    • Подобається Подобається x 1
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    а я набрала охотити
    довго думала що готувати. побачила посилання і вже відчуваю той смак
    поставила готувати
     
  4. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Зараз улюблений гарнір до м'яса - це тушкований гарбуз з лимоном і спеціями. Чоловік в захваті (хоча раніше гарбуз вважав тільки моєю їжею ха-ха).
    Ну і гарбуз на грилі теж зараз фаворит в нас.

    З солодких варіантів - морквяно-гарбузова запіканка (склад лише морква, гарбуз, яйця, цукор, сир)
     
  5. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Улюблений гарбузовий супчик:
    - 700 р. м'якоті гарбуза;
    - 2-3 картоплини;
    - 1 велика цибулина;
    - 3-4 зубчики часнику;
    - 3 ст.л. олії;
    - 350 мл води ;
    - 200 мл. вершків;
    - Сіль, мелений чорний перець і мускатний горіх за смаком;

    1 . У каструлі з товстим дном розігріти олію. Часник подрібнити, покласти в каструлю і обсмажити протягом 1 хвилини, додати дрібно нарізану цибулю і смажити до золотистого кольору.
    2 . Картополю нарізати невеликими кубиками, додати в каструлю до цибулі. Залити водою, довести до кипіння і варити на середньому вонгні до напівготовності. Потім туди ж кидаємо порізаний гарбуз і варимо поки не стане м'яким.
    3 . Збиваємо вміст каструлі до стану пюре. Знову доводимо до кипіння, солимо, перчимо, заправляємо мускатним горіхомб вливаємо вершки і вимикаємо.

    Подаємо до столу, посипаючи тертим пармезаном.
     
  6. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    А можна детальніше - пропорції, технологія приготування :girl_flag_of_truce:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Я вчора зробила трошки інакший.

    Гарбузик (зимовий кабачок, радше)
    морква
    корінь петрушки
    часник
    розмарин, чебрець.
    Все зварити, зблендерувати і додати вершки. Зупка смакота!

    Пропорція на око. Один гарбузик, один корінь петрушки, одна морквина, одна гілочка чабрецю і одна гілочка розмарину (свіже все), два-три зубчики часнику.
     
  8. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Я десь здається вже писала, але не пригадаю

    моркви і гарбуза я даю на око (загалом майже кілограм)
    4 яйця
    300г домашнього сиру (можна і без тоді буде більш подібне на суфле)
    цукор за смаком (я даю меду)
    30-50 г масла (можна і не давати , з маслом більше пухка маса)

    Моркву і грабуз почистити порізати і відварити, щоб змякли. Потім зробити пюре блендером і додати в пюре масла, жовтки, сир і цукор (чи мед). Окремо збити білки то твердих піків і акуратно змішати з масою. В духовку на 30 хв на 180 градусів.

    Все крім яєць і моркви або гарбуза тут опційне. Тобто цілком смачно і без сиру, виходить таке майже суфле. Можна робити тільки з моркви (суто гарбузяний не пробувала, але думаю буде не гірше). Можна додати горішки, родзінки, курагу і взагалі все що смакує. Я не даю масла і теж виходить смачно.
     
  9. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Вчора готувала Гарбузове рагу "Осіння смакота" , смакота:girl_tender:
    Отже, інгрідієнти:
    400г. печериць (по рецепту було написано м"ясо, але я замінила грибами)
    600-700г. почищеного гарбуза
    3 маленьких баклажани
    2 цибулини
    2 зубці часнику
    2-3 помідори
    томат,кетчуп чи томатний сік
    зелень,олія,сіль,перець

    Спосіб приготування:
    1. дрібно нарізала цибулю і на сковорідці протушила, тоді додала порізані печериці, протягом приблизно 10 хв. все разом підрум"янила і переклала у форму.
    2. нарізаний кубиками гарбуз переклала в сковорідку і під кришкою протушкувала 5-7 хв, тоді до нього додала порізані смужками баклажани (баклажани перед тим обчистила, посолила і відставила на 20 хв. аби позбавитися гіркоти), помідори нарізала кружельцями і разом з баклажанами додала до гарбуза, все це разом протушкувала 5 хв і переклала до цибулі і грибів у форму (по оригінальному рецепту разом з баклажанами необхідно було порізати соломкою 1 болгарський перець, я не мала тож не давала на смак не вплинуло:girl_wink:).
    3. в горнятку томатну пасту розвела у кип"яченій воді, і цією рідиною залила овочеве рагу.
    4. В духовці все це тушкувалося приблизно 25хв. все залежить від температури, в кінці додала спеції за смаком і багато зелені (кріп, салера).

    по рецепту цибулю необхідно було тушкувати разом з часником, я цього не робила і в кінці готування поклала зубчик часнику для запаху, через 10 хв. вийняла, зі спеціями і заправками можна фантазувати.
    Рагу вийшло дуже смачне.
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Я гарбуз запікаю разом з рибою у фользі. можу також порізати кубиками туди ще кабачок малий і моркву. додаю фехель. смакує добре і виглядає гарно. ми взагалі не гарбузолюбива сім"я:connie_pull-pigtail, всякі солодкі гарбузові кашки- запіканочки в нас не їдять. а от гарбуз з рибою нам смачно