хочу шоу з артистом

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    В нас на весілля не було ніякого шоу, був Ді-джей. В нас весілля проходила в форматі вечірки, 90% гостей було молоді. Мені здається, всім сподобалось- адже включали хіти 80-х та 90-х. Відгуки були більш ніж позитивні.
     
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    На останньому весіллі, що я була, десь о 20.00 підійшов "артист" - такий хлопчина чи мужичок, з зачіскою неповсякденною, яскравим зірковим ремінем.. виглядав як зірка, видно одразу :). Через декілька секунд стало мені зрозуміло, що якийсь артист-фрік, який походив по ТВ талант-шоу та вже відомий як артист, який не вміє співати, зате всім весело від його самовпевненності.
    І ось цей "звєзда" пропонує гостям зробити подарунок-шоу: одна заспівана ним пісня коштує 200 грн. Дружки-дружби на те радо згодились, цей артист вийшов, молодь його впізнала і щось там він співав. Гостям було весело.
    Я просто тв не дивлюсь і мені було ніяково той спів чути.. таке "шоу" я би гнала подалі. Чи може ще не така пяна була і не розуміла гумору :)
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Хочу трохи поділитись враженнями, бо поскільки давно на весіллях не була, то була трохи здивована як то зараз є.)))
    І так, були на весіллі, на яке ми ходили в неділю тІпА Вєрка Сєрьдючка і цигани.
    Одним словом, спочатку я думала, що якийсь пацан переодітий в Сєрьдючку буде чуш повна, а нє, таки трохи вразило шоу. Вєрка і жартувала і то такими досить дотепними жартами і танцювала примовляючи разом з гостями, короче кажучи було так досить класно, мені сподобалось.
    А от цигани.... кхм, то якийсь капут:girl_impossible: Мені то так зі сторони виглядало, ніби купка людей добряцько випивших, вірвались на весілля, витанцювалася (чит. витовклася, бо танцювали якби не в адекваті))), кобіти собі пообмацювали молодого, а ше певно їм їсти дали і гроші заплатили і пішли вони собі.
    Шо вони там творили? Реально танцювали, як дурні, дівчата їхні падали в ноги нареченому, махали своїми декольте, з яких все повивалювалось, мацали його, сорі за таке висловлювання, але реально по інтимних місцях, я думала зара штани почнуть стягувати))) А одна циганка так вже об нього терлася, в тому танці з обмацуваннями, що наречена аж зніяковіла. Потім три типу циганки почали крутити молодою і то в такому шаленному темпі, що їй бідній певно світ поплив, а вона ще й в положенні і досить погано себе почувала на весіллі, то я вже аж сама стала переживати чи з нею все гаразд після тих "сумашедших" танців. А ще, вони так пищали і льотали по тому майданчику, тим самим заважали людям танцювати, я танцювала з малим, то таки мусіла ступитися, бо цигани таке шось витворяли, що на людей навіть не дивились. Одним словом, може то не всі цигани такі, але ці були якісь реально або п"яні, або обкурені, або то я ся не розумію і це так мало бути.:dntknw:
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2014
  4. gava

    gava Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Ооо, пригадалося мені весілля нашого товариша (цигана за походженням), коротше кажучи був у нього на сявяті циганський колектив, старші так досить непогано співали циганських заводних пісень, молоді циганочки витанцьовували свої танці. Так дійсно ті танці були дещо вульгарні, хоча молодого вони не зачіпали (правда батько молодого був головою циганської ощини Самбора, *уважаємий* чоловік). Так от цигани виконали свою програму, і тихенько нікого не напрягаючи зникли. Не знаю, як на мене цигани на весіллі - то на любітеля. Наприклад, я дивилась на то все, як на диковинку, ну не наша то культура...
    А от Сердючку бачила вже досить давненько, років так 5 тому, а може і більше, коли Сердючка була на піку популярності.
    Теж була цих вихідних на весіллі в товаришів. Якось так скромно пройшла забава, хоча було багато молоді. Особливо не бавились, не танцювали... Молодь стояла групками, обговорювала події в Україні. В багатьох на фронті то рідні, то близькі люди. Відчувалось якось то все, мені навіть осад на душі чомусь залишився, а так хотілось розвіятись
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Точно не всі. Була я недавно на весіллі на Закарпатті. Прийшли дві циганки, типу мама і дочка з "дитиною". Вони балагану не влаштовували, а підготували смішні підколки гостям. Видно попередньо брали фото гостей, вивчали іх, а потім на весіллі знаходили іх і приколювались. Було класно, я була приємно вражена таким шоу.
     
  6. Відповідь: хочу шоу з артистом

    На моєму весіллі виступив гурт автентичного співу ДоСхідСонця. Запросила заспівати їх, так як сама кохаюсь в народних піснях. Дівчата виконували і весільні пісні, і соціально-побутові. Дуже прості і приємні в спілкуванні. Задоволена на всі 100.