хочу шоу з артистом

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. DIVA

    DIVA New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    дівчатка..може хтось має нові ідеї щодо розваг..кого б то можна було запросити (але тільки не співаків)
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    в нас був Божик. під час другого столу дуже гарно розважав гостей :) ще можна когось запросити, щоб танцювали
     
  3. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    була на весіллі , де показували вистави Теарт тіней, дуже всім сподобалось ,
     
  4. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Сьогодні шеф попросив обзвонити кілька наших зірочок і взнати ціну їхнього гонорару, Отже:
    Павло Табаков - 2000 у.е за 9 пісень, а якщо з музикантами і на 1,15 год то 3000 у.е і плюс витрати на дорогу 1200грн.
    Наталка Карпа - з музикантами і балетом і плюс ансамбель Гламур, щоб тривалість була приблизно 2 год-4000 у.е
    а Козловський взагалі 8000 у.е плюс витрати на дорогу і проживання ( 10 чол)
     
  5. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Це насправді дуже гарно, але ціна бажає кращого. 25000 грн за їхній виступ :girl_sad:
    Були на весіллі,де було представлено Вогняне шоу.Ефектно,всім гостям сподобалось.Орієнтовні ціни по Львові: Шоу Програма з 7 людей - 393$
    Шоу Програма з 5 людей - 312$
    Шоу Програма з 3 людей - 187$
    Шоу програма з 2 людей - 149$
     
  6. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Є така новинка: Ніколь (ілюзії, йога, дитячі програми). Ілюзії, магія, літаючі ножі та палаючі факели зроблять Ваше весілля, ювілей, акцію чи презентацію, корпоративну чи тематичну вечірку просто незабутніми.

    Сам не бачив, але чув, що хвалили.
     
  7. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колективи і т.д)

    В розділі вже існують теми з відгуками про зали, про весільників (тамадів, операторів, музикантів), про оформлення, торти, короваї і т.д. Але все частіше на сучасних весіллях крім вищезгаданих стандартних елементів є ще додаткова шоу-програма - виступи співаків, танцюристів, фокусників, різноманітні шоу - вогняні, бармен-шоу і т.д. Пропоную в цій темі залишати відгуки про те, які саме виступи були на вашому весіллі, скільки тривали і наскільки вдалими та доречними вони були.

    Думаю, це допоможе тим молодятам, які тільки планують власне весілля, адже досить часто в молодят виникає питання, чи потрібно щось таке на весілля замовляти, а якщо так, то що саме і скільки.
     
  8. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    Дуже доречна темка.:) Була в Києві на весіллі,то молодята замовили на 3 години клоунів,аніматорів для діток. Поки дорослі гостювались за столами,дітвора забавлялась в окремій кімнаті. Подавали діткам коктейлі,тістечка,морозиво. Як на мене, то це шикарний варіант для весіль з великою кількістю дітей. І батькам зручно,і дітки весело проводять час.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    А це хіба не дубль 2 цієї теми? ;)
     
  10. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    В нас на весіллі були музики, які ходили між столами і підігрували, якщо гості щось починали співати - всім дуже сподобались!
     
  11. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    Я бачив ту тему, але там то обговорення перетворилось в балачку, а хотілось би тему, де були б чітко відгуки і бажано з деталями - хто, скільки і т.д. А також варто б було залишати негативні відгуки щодо недоречних шоу. В тій темі ж просили поради. Зрештою, питання життя цієї теми на розсуд модераторів)

    І почну з негативного досвіду. Були минулого року на весіллі "Шоу мильних бульбашок". Точно назву не вказуватиму, не настільки важливо. Проблема цього "шоу" в тому, що воно було абсолютно "не в форматі". Насамперед, тривалість була, якщо не помиляюсь майже годину. Ви собі уявляєте витратити одну годину часу, коли всього весілля - це 6-8 годин? Якби це було шоу, на яке можна залучити багато гостей - нема проблем. Але це була в основному демонстрація трюків і фокусів з мінімальним залученням по черзі кількох дітей і дорослих в другій половині виступу.

    Крім цього, попри привезений реквізит, колектив не мав ні звукового обладнання, ні навіть мікрофонів, тільки ноутбук. Я підключив, запропонував мікрофон - відмовились. В результаті ведучі цього шоу пробували щось кричати, їх мало хто чув, фокуси не завжди вдавались, постановка якась непродумана і не ефектна була.

    Вимагали від мене, щоб двері були закриті, бо протягом здуває бульки. А як ті двері закриєш, якщо гості ходять туди-сюди, літо ж. Тим більше, до кінця виступу вийшла більша частина гостей. Двоє з гостей проходячи повз мене сказали фразу "сишиш, давай шось мути, бо ми заснем". А шо тут зробиш, якщо йде шоу. Пробував оживити виступ коментарями, аніматори дивилися косо, ще й намагалися в МОЇЙ апаратурі зробити мені тихіше звук в мікрофоні. І паралельно я працювати не міг, оскільки це все відбувалось в танцювальному залі, тобто танці не можна було робити.

    Підсумовуючи, проблемою цього бульбашкового шоу була відсутність саме шоу (рух, активність, гучність і т.д.). Як виступ виключно для дітей, не заважаючи дорослим гостям - цілком може бути. Тому, якщо розглядаєте такий варіант розваги - зверніть на увагу на ці нюанси, розпитайте в чому саме полягатиме "шоу" і як воно відбуватиметься.
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    В нас на весіллі був танцювальний гурт. Дівчата мали 5 номерів різних танців. До їхнього виступу також залучали гостей, тож ніби всім сподобалося.
     
  13. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    У нас на весіллі виступала з вогняним шоу творча група Княжа забава. Все було гарно,доречно і ми залишились дуже задоволені. Рекомендую :girl_wink:
     
  14. Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    танцювальні колективи - головне шоб все було культурно. Але цікаво про бульбашки, вогняне шоу - красиво, але всі замовляють, не оригінально)
     
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    Всі замовляють - то поняття відносне) Я,наприклад, до свого весілля походила по багатьох і пишніших,і скромніших, але вогняного шоу не було на жодному. Напевно всі наречені до нас вирішували для себе що це не оригінально:girl_smile:
     
  16. ranevsky

    ranevsky New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    мені здається, що програма на весіллі має бути обовязково! і максимально різноманітна, але не забагато. бо що занадто, то не здрово... якщо балет, то 2-4 номера, можна з інтерактивом, якщо музиканти або співаки - під них люди мають танцювати... якщо бульбашки - то тоже не годину як тут писали вже по досвіду. але програма має бути):girl_tender:
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ваші відгуки про додаткову шоупрограму на весіллі (артисти, співаки, колек

    Не факт. В більшості була на весіллях, де шоу-програми не було, це аж ніяк не вплинуло на мій настрій. Я не заперечую і не кажу, що її взагалі не потрібно, просто Ви такими словами
    ніби "змушуєте" всіх наречених замовити додаткову шоу-програму. Не кожному цього хочеться, не завжди це доцільно і не кожному це по кишені.
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Як на мою думку, якщо весілля з старшими людьми, то така програма дуже потрібна, бо тих старших поки розшевелиш... А молодь і сама краще забавиться, без нав"язливих програм. Я особисто дуже їх не люблю, ну хіба 1-2 виступи не більше.
     
  19. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Були нещодавно на весіллі: хіба був танець для молодих з серпантином (так, здається, називаються ці золоті сердечка з фольги), його було дуже багато та гарно. А щодо шоу. то музиканти були "два в одному" й музика, й тамада, причому "відпрацювали" на всі 100, сумувати жодному та жодної вільної хвилини (навіть під час застіль) не давали -задоволення море:)
     
  20. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    В нас на весіллі було вогняне шоу, враження лише позитивні і в нас , і в гостей) всі залишилися задоволені! Перший танець був з важким димом, теж сподобалося) Мали бути учасники шоу Х - фактор колектив Диверсія ( ціни незнаю, бо один з учасників мій брат і ціна не обговорювалася ☺️), але це було би вже забагато. Загалом, можу сказати, що настрій на весіллі залежит від молодят і гостей) Всеодно знайдеться хоча б хтось, кому щось не сподобається))


    Надіслано з мого iPad, використовуючи Tapatalk