хочу шоу з артистом

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. hothope

    hothope Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Це точно! Реакція миттєва і завжди дотепна :y:
    Та й багато інших є - вибирати можна багато з кого, залежно від того, що ви хочете, а головне заздалегідь ;)
     
  2. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    А може хтось поділиться приблизними цінами на шоу.Скоро намічається ювілей в чоловіка.Хочу зробити йому сюрприз-замовити щось цікаве на пів годинки-годинку,але боюсь,що матеріально не потягну.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Можу вам сказати що Пані Кураж - 300у.о.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Машка

    Машка New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    На рахунок костюмів брудних то сама бачила що так воно і є:ninja:
    тому це теж одна з причин чому не хочу їх запрошувати.

    Дякую за ідею з вогняним шоу,вже знайшла навіть контакти їх:) думаю тим шоу розпочати весільний феєрверк:y::y::y:

    А от шоу під час самої забави ще незнайшла:no::no:
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Скажіть які ціни на вогняне шоу?
     
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Просім, просім. Коли знайома його робила, то вийшло 900 грн. Було 2 дівчини і 1 хлопець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Virochka

    Virochka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    100% правда! В мене на весіллі він був - гостям настільки сподобався, що потім всі тільки про нього й говорили і питали контакти! Він багатьом нашим друзям дав такі прізьвиська, які приклеїлися до них по сьогодні!:xaxa::xaxa::xaxa:
    Виступ тривав трохи більше години, але задіяні були всі гості, і він дуже підігрів публіку.
    Дуже йому вдячна!!!
     
  8. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    В брата нареченого мого на весіллі він був - кумедний, але я б його небрала він передівається в бабульку і жартує впринципі нічого особливого!:8:
     
  9. romawka

    romawka Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    А може в когось на весіллі співала Ірина Федишин чи Карпа??? Скільки беруть за виступ???
     
  10. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    в коліжанки на весіллі було і вогняне шоу і пані кураж. щодо театру- то підняли на ноги весь зал, бавилися всі! троха банально (Кіркоров Пугачова і Галкін вже проїлися зовсім) на чистоту костюмів уваги ніхто не встиг звернути, бо то всьо в такооому темпі! але відношення їх до людей хамське- не завжди мохна їх наряд швидко надягнути на свій, то починається кіпіш і гаркіт! Зачіска моя після них зразу пішла спатки :girl_bye:
    Вогняне шоу: оригінальніше ніж феєрверк, але треба підбирати гарних фаєрів, бо вони на початку нудні, а потім коли всім надоїдає показують дійсно шоу. але є великий мінус, навіть на вулиці стоїть жахливий запах :umbrage:
     
  11. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    якщо на вашому свяі будуть дітки, то можете закликати "Білого полярного великиго ВЕДМЕДИКА" ... ростом 2 м .... (в моєї сестри був таки... тішились дорослі не менше ніж діти- про100 у всіх настрій на поЗитиві) ...

    доречі!!! той що ведмедик також робить і вогняне шоу :)

    а ще можете запросити собі на весілля КОВАЛЯ, котрий викує разом з вами підкову Щастя :girl_cool: ... це класне, а головне НОВЕ шоу... не заюзане :girl_claping:

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    я була на весіллі де співала Ірина Федишин зі своїм балетом :girl_claping: .. супер!!!
    та нажаль за ціну вам сказати не можу, тому що то було весілля її рідного брата і ясна річ, що вона це зробила безкоштовно!!! :girl_cool:

    та думаю, що замовити Ірину буде дешевше, ніж Ірену (адже та вже Столичною стала і розцінки відповідні) :girl_bye:
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    до речі, Федишин ще пропонує шоколадні фонтани (хтось питав за них), ну, і до того всього фрукти-нарізка, всякі файні штуки. Досить гарно виглядає, якщо не помиляюсь, мінімальний фонтан у них є на 30 людей розрахований :) от тільки цін не знаю
     
  13. cocktail disco

    cocktail disco New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Не факт.
    Оксі наприклад коштує 3-4 тисячі в Новорічну ніч, а в інші дати дешевше. Ще важливо, хто домовляється.
     
  14. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    В нас на весіллі був Дзізьо, просто КЛАССС, дуже веселий і класний.
    Ми ним задоволенні на всі 110%, ну а гості просто в захваті від нього.
    Були дівчатка в суканочці з столом пересувним також всім сподобались.
     
  15. чоня

    чоня New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Дівчата, хто має контакти людей, які займаються вогняним шоу? Скиньте будь-ласка в ПП
     
  16. Optima

    Optima Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    в нас на весіллі був Олександр Божик, він переміг в "Україна має талант", скрипаль...довго вагалися кого запрошувати, вибрали його..гостям сподобалося, він залучав їхз до виступу, робив шоу: по черзі різав струни нак скрипці, зменшував їх кількість до одної і грав на тій скрипці...також у нас був живий стіл, тобто жінка, яка стояла всередині спеціального столу, всіх пригощала...ось фото
    [​IMG]

    також кажуть добре йде "Варяти-шоу", зараз вони популярні, то вони різні сценки показують

    також ми були на весіллі, там виступали "Тернопільські бабки", порвали всіх!!!)))
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    А мені дуже подобаються "Село і люди" також з
    Бачила на їхньому сайті телефон, по якому можна домовлятися.
     
  18. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    О, зацікавив Олександр Божик, а ціну знаєте? Наше весілля будуть вести з "Вар"ятів" Бадзян і Віталік, післязавтра йдем в Пікасо подивитись як вони працюють. Хлопці з Тернополя, порадив нам їх Назар Бійчук, оскільки сам вже на 29 липня занятий... Хтось про них якісь відгуки чув?
     
  19. Optima

    Optima Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Варятів Бійчук продюсує у Львові, нам теж їх пропонував, але нам вже було забагато того всього і трохи дорогувато...Божик бере зараз здається 500 доларів, але ми платили менше, бо звели нас спільні знайомі...а Варяти йдуть добре, але все залежить від запрошених гостей, чим більше молоді, тим смішніше..
     
  20. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Дякую, Optima, може й дісно якщо Вар"яти, то Божика вже й не треба, дорого все-таки... Надіюсь буде весело, бо більшість гостей це молодь.