хочу шоу з артистом

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. Галюня

    Галюня Member

    в мене через мiсяць весiлля -я на одному весiллi бачила як люди вже втомленi i хотiли йти додому а тут прийшов який мужчина -артист i почав переодягатись то в Аллу Пугачову ,то Кiркорова то iнших ....Десь пройшло 2 години зi смiхом як одна хвилинка i люди стали дуже веселими...А як i де його знайти????
     
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    спитайте в тих, в кого Ви були на весіллі:)
     
  3. Галюня

    Галюня Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    дякую я б це зробила але вони виiхали тi люди вже давнiше i звязки загубились....так що тому i незнають iншi -це був подарунок такий класний ....але на жаль пройшло весiлля i все забулось....
     
  4. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Місяці два тому була на одному дитячому дні народженні, де дітей розважали артисти, а саме пірати Карибського моря, діти були дуже задоволені. Також вони виступають і на весіллях. Про них можна дізнатися із сайту: www.svyatobp.lviv.ua
     
  5. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Виступів таких багато хто може зробити.Е "Пані Кураж"-це пародії з Сердючкою і т.п.Вони і гостей перевдягають.
    Е ще карлики-циркові артисти з фокусами
    І взагалі ще багато ігших вар"яцій.Подумайте що саме ви б хотіли замовити
     
  6. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Мені зі всього побаченого найбільше запам"яталися артисти, які танцювали з вогняними паличками. Це було супер! Якщо знайдете їх, то вам пощастить.
    Не сподобались цигани (з ними ще хлопчик років шести-семи виступає). Якісь вони ніякі.
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    А ви бачили виступ "Пані Кураж"? Я дуже хочу їх замовити, і вони вільні, тільки от не чула ніяких відгуків про них, і не бачила....
    Розкажіть будь ласка;)
     
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Так я не одноразово з ними працювала.але не на весіллі а на ювілеї.впринципі не погано.виступ займав 30=40 хв.Зустрінтесь та обговоріть з ними все що вас цікавить.вони перевдягаються самі і гостей перевдягають.на той час вони повністю беруть ту майже годину в свої руки.
    Це на любітеля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Я бачила вистут "Пані кураж", у сестри на весіллі. Загалом - досить весело. Вони самі переодягались і гостей теж! Тоді пригадую були - Маланін, Сердючка, здається Пугачова. У них гарні костюми і співають гарно! Якщо ви люби те такі виступи на весіллі - то думаю варто замовляти
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Я бачила фото однієї пари у фотографа, там власне були такі перевдягання, але я незнаю чи це саме Пані кураж....на фото гості так дуріли, видно що було надзвичайно весело!:dance::dance::dance:
     
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    ну тоді не думайте - і замовляйте !!!!
     
  12. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Я була на ювілеї, де був їхній виступ. Так от іменинника переодягли королем, задіяли всіх гостей (навіть дуже сором'язливих таких як я:shy:), на той час був популярним серіал про Катю Пушкарьову, то частину гостей задіяли у міні-виставі. Танцювали і веселились всі і старі і молоді і дівчата, які були на 6 місяці вагітності скакали так, що в сусідньому залі було весілля і всі гості позбігалися подивитись. Якщо у вас є така можливітсть, то замовляйте - не пожалієте точно!
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Дякую дуже!!! Тепер я на 300% впевнена що можна замовляти;)
     
  14. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Та, "Пані Кураж" досить весело! Також була на весіллі, де вони виступали - класно було! Ми їх не замовляли, бо тамадою був Н.Бійчук, а він то цілий цирк, тому й потреби не було. А ще в подарунок від дружки був скрипач з "Казанови" та дівчинка, що виконує східні танці (дуже класно!!). А саме класно було (також в подарунок), коли приїхав гурт "Львівські музики" ,вони СУПЕР!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Машка

    Машка New Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    В мене в вересні весілля, поки що займаюсь пошуком тамади та цікавої шоу програми, порадьте може щось нове хтось чув? Виступ Пані Кураж бачила не одноразово,занадто банально, як на мене, хочеться чогось новенького, яке ще ніхто не бачив(((
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Одного разу бачила на весіллі вогняне шоу. Дуже гарно було. Але має бути місце перед рестораном на вулиці для того шоу. Там було декілька дівчат і хлопців, таке витворяли з вогнем. В темно виглядало суперово.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Це вогняне шоу дійсно дуже класне. Тільки от триває воно пару хвилин....І Niferttiti права, на рахунок місця, хоча в залі, якщо позволяє приміщення також можна. У нас вони мали бути, та місця не було. Шкода) А загалом, якщо класний тамада, він може підказати купу цікавих ідей по організації весілля, тільки б на це гроші.
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Ви знаєте, мене відмовили від "пані кураж"
    казали що тим можна зіпсути весілля, що костюми брудні, ніхто не хоче їх одівати, жінки зачіски псують ними...
    і ми вирішили їх не запрошувати.
    а шкода, хотілось повеселитись(((
     
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Я також таке чула... Чесно кажучи, вони дійсно вже трошки піднадоїли, хоча в кожного свій смак. Не можу сказати, що при їх виступі не було смішно. А на рахунок костюмів, то правда. Нічого не ідеальне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: хочу шоу з артистом

    Роман Солило класно віджигає! Такого гумору ще ні в кого не бачив. Відомий в народі як Гандзя Полупанцьова. Такого ніяка Сердючка фанерна не замінить.
     
    • Подобається Подобається x 1