Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Я повернулас з Яремче. Відпочили супер.
    На жаль, будиночок, який ми замовляли черех карпати.інфо виявився трохи не таким як уявляли, хазяйка непривітна, подвір"я забудоване. Однак ми наважилися і відмовилися та знайшли ну просто суперовий варіант- дали нам величезний особняк зі всім за 60 грн з людини. Тепер принаймні я знаю, як краще підбирати квартири в Яремче. Однак, радила б тим, хто хоче все-таки більш дикої природи і меншої цивілізації, їхати в Микулинич чи навіть Ворохту.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    в Ворохті більш дика природа? Їхати краще в якісь менші села, отой же Микулинич-так, Ворохта-ні.Там купа людей, брудно і якось так не комфортно,як на мене.
     
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    МикулиЧиН - таке довге село, велике!!! дівчата :)
    А Ворохта насправді колись була цивілізоване, а зараз - закинуте село. Микуличин на самій трасі на Закарпаття, Ворохта - вбік і там вже ціни нижчі суттєво. А от якщо поїхати тою ж дорогою ще далі (як на Косів) - то там таки глухі нецивілізовані села. Романтичні...
     
  4. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    можна детальніше ?
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    та як закинуте? я там була недавно. Воно якраз надто цивілізоване.величезни базар барахольний,купа люду, машин...
     
  6. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Колись був поїзд Москва-Ворохта, там був витяг, повно баз і туристів. Уся інфраструктура. Зараз залишилися з того списку лише туристи. Базар - у кожному місті є базар в конкретний день - в Косові, Верховині, Ворохті. І звичайно там Гуччі не продають - бо люди не мають грошей, купують Китай. І для туристів сувеніри, звичайно.
    А нецивілізовані села - далі. Тут вже згадували про Дземброню (сама не була, родичі були). Отам вовки ходять пішки...
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Були там в травні на сплавах, вовків не бачили, хіба туристів з катамаранами, там у них змагання були. Без проблем поселились біля Дземброні в котеджі з усіма вигодами. Але зараз там дорогу розмило, бо до самої Дземброні асфальту немає, дорога грунтова.
    Щодо Микуличина, Ворохти, Татарів, Ялуниці зараз можна сказати там цивілізація, бо коли там ще не було Буковелю, там дійсно була дика природа, і котеджів зовсім не було.
    Мені чесно кажучи вже добряче набрид карпатський сервіс Славська, Яремчі і т.д. - типу карпатський чай, а роблять з пакетиків, бринза яка цвіте за два дні, гаряче вино розведене з оцтом, якщо ти турист, то з тебе скоро будуть брати гроші за карпатське повітря.
    Тому зараз намагаємося їздити на менш окультурені місця, щоб побачити справжні Карпати.
     
  8. podsolnyshek

    podsolnyshek New Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Цілком покоджуюсь, на Львівщині вже не варто шукати тої недоторканої природи, що колись. Все забудова прив. сектором, приїзджає пузатий дядько з Києва і купує цілу гору (прикладом є с. Новий Кропивник біля Східниці - колись тихе невелике селище, біля НПП "Сколівські Бескиди", а тепер - величезні особняки, готельні комплекси), в Славську, лише піднімаючись на підйомниках (і то тільки на "Захарі Беркут") можна побачити шматочок природи, а не суцільну забудову.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Микуличин- це найбільше село на Україні. До речі, воно складається з безлічі присілків, де можна чудово відпочити ( маю 10 років стажу відпочинку на присілку Горби- красотень) А якщо йти з того присілку вдоль потоку дійдете до хутора Тісного - це взагалі неописуємо: серед гір у долині з десяток дерев яних хат серед зарослей ромашки. У хатах все ідеально чисте,у вишивках, овечих ліжниках. І електрики там нема. А місцеві жителі такі привітні, ніби не у цьому світі живуть
    це вже теж не та глуш, що була колись. Раніше як ми туди їздили, то господарка хати нам люб язно готувала їжу виключно з домашнього господарства ( картопелька, дерунчики, вареники, квашені огірочки...), бо більше в окрузі ніде не можна було роздобути продуктів. Зараз ( порівняно) це вже цивілізація

    ---------- Додано в 19:34 ---------- Попередній допис був написаний в 19:33 ----------

    ми там були у перших числах січня- "лижників-саночників" "немєряно"
     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    В Ворохті базар є один день на тижні-в п"ятницю,в інші дні шось купити можна лише в магазинах,і то асортимент обмежений. Може ви в той день і були?) Я за два тижні ніц подібного там не бачила.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    ну так, ми якраз в п'ятницю і були :) але то був базар такий з речима,там від калош до мікрохвильовок асортимент був...:8:sad:біля вокзалу,бо ми якраз йшли дивитич,чи є якийсь поїзд і мусіли той весь базар 2 рази проходити. А збоку ще продуктовий здається був,бо дівчинка ,що з нами була бігала ще купувала диньку і персики. І то всьо створювало такий хаос базарний.
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    розкажу про наші вихідні у Шешорах.
    відпочивали ми 3 20-го версня до 24-го.

    ДОРОГА.
    Їхали замість звичною Р-10 Коломийською трасою на Косів, через Надвірну, Делятин і на Яблунів. Дорога гарна і мальовнича, розрахована, на мою думку на джипи, оскільки повінь дворічної давності змила практично геть усе дорожне покриття і їзда не з приємних, якщо на легковому авто, єдине, що незабутнє і незрівнянне якщо порівнювати з їздою по трасі - то краєвиди гуцульських сіл...

    ШЕШОРИ.
    Жили ми у дуже гостинних господарів у садибі "Ялинка", садиба розташована у чудовому місці - орієнтовно 3 км від водопадів, але за 3 хв від гарного місця на річці, де можна покупатись і поплавати, над річкою розташовані столики з лавочками і мангал, коло будинку дуже гарна територія, від будинку вверх іде стежечка на полянку з травами і далі ліс, грибочків трохи було... Отже проживання нам вдалось.
    Тут, у Шешорах, люди надзвичайно привітні, якісь відкритіші і щиріші від прикарпатців Славського і околиць. Складно сказати чому, але так воно якось: а чи можна попросити сиру домашнього, яєць? а на ранок - сир ще теплий, а яєць пані у нас не було, то я у сусідів назбирала)

    Ходили на полонину Росохата. Це полонина, на котрій мешкає гуцул Василь і там він робить сири буц і вурду, також у меншій кількості, але також є, якщо вівці пасуться, бринза. Краєвиди - очманіти - тотальні скрінсейвери)

    Ми купались у річці - Софія не хотіла вилазити взагалі, камінці кидати напевне могла у воду годинами, муж наплавався, а я помасажувала на греблях свої плечі вдосталь. Моя мама теж. Мама взагалі як морж - могла в тій річці разом з Софією жити.

    Шешори мають 2 відомі достатньо водопади - сріблясті, на них туристичні навали народу, і водопад ГУК, високий, дуже шумний і швидкий водопад, підхід до якого так і не змінився з роками (не окультурився під туриста). Між двома водопадами розташований прямо над річкою чудесний ресторан Аркан, триповерховий, з неземної смакоти стравами і дуже приємними цінами. На двох можна пообідати - перше, друге, пиво ... салат... за 120 грн)

    Окрім всього, моя кума нас возила до своїх родичів-друзів. У Шешорах мешкає її нанашко (хресний). Люди просто безподобні: щирі, безтурботні..бойки, Гуцульщина - не нагодувати просто не можуть, не пригостити - такого нема) А смачно м-м-м-м-м!

    У вересні - жовтні плануємо ще одну поїздку в той регіон. Але вже без попередніх планів, як вдасться.

    Такі вихідні - вони тааааааааак розслабляють) - ніц працювати не хочеться, і повертатись не хотілось)
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    може серпня?
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати


    А пан Василь скоро стане знаменитістю :)))

    І якщо можна, ще додам до вашого допису, якщо хтось там буде, обов'язково зайдіть в ресторан Аркан, там такий файнючий чорнослив з шоколадом :girl_claping:
     
  16. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Розкажу про Ворохту ))))
    То залежить, де саме в Ворохті відпочивати. Ми напр. відпочивали недалеко від Говерлянського заповідника, в ТОК "Керманич". Ну дуже сподобалось. Якраз те, чого хотілось - біля комплексу одразу хвойний ліс, річка... красаааа!!! Ну і цивілізовані умови ))) - номери гарні, їжа смачна, розваги... Там з дітьми ну просто ідеально відпочивати.
     
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    в Керманичі відпочивала минулого року, як на фестиваль бринзи їхали, супер там, крім того місце де наш колишній президент час від часу (зі слів власника раз в тиждень), відпочиває, вірніше приїжджає в сауну. Ми навіть з ним там зустрілись і 50грам пили. Комплес здається останній розташований, а далі ліс, гори. Номери гарні все з дерева, кухня може бути.

    ---------- Додано в 23:12 ---------- Попередній допис був написаний в 23:04 ----------

    [​IMG]
    [​IMG]
    всередині
    [​IMG]
    [​IMG]
    до речі ми собі самі зробили дискотеку, забава ще та була нам ніхто навіть зауваження не зробив, при тому що відпочиваюсих було
    на території як йти до річки є ще маленька капличка
     
  18. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    вже два роки збираємось - і ніяк. Розкажіть, а цього року буде фестиваль. він здається проходить в перших числах вересня.
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Фестиваль буде проходити 11-12 вересня в Рахові. Наскільки я розумію з інформації в неті варто їхати 12 числа.
    Дуже хочемо з чоловіком впасти комусь на хвіст, або може хтось знає людину з бусиком (бо таких як ми "бажаючих впасти на хвіст" назбирається чимало).
     
  20. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    І я ще дам декілька фото "Керманича"" ))))
    [​IMG]
    Дитячий майданчик
    [​IMG]
    В Колибі
    [​IMG]
    ---------------------------
    Цього року відпочивали в Славську в "Перлині карпат". Сам комплекс гарний. Басейн - слів нема. Номери - так собі, за такі гроші могли б бути і кращі. Так само як і харчування. Особливо сніданки (((
    [​IMG]

    А взагалі набагато більше люблю відпочивати в Івано-Фпанківській обл., ніж в Закарпатській