Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені дуже пусто і самотньо в хаті. Чоловік зазвичай приходить пізніше, а я от сиділа вчора і ридала... Тому я впевнена, що в нас буде ще і песик і котик. Тільки зараз мені потрібно буде звикнути, що то вже буде інший котик...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    дуже вас розумію і щиро співчуваю , бо знаю як це важко
    але час справді лікує
    можливо , коли вже не буде так боляче , Ви зможете взяти собі кошеня , яке буде Вас тішити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нема вже моєї бабусі! Усе, те покоління вже відійшло! І так від того сумно... Вона не дожила до 90 якихось пів року. І останній місяць теж назвати повноцінним життям було важко. Але на Великдень вона була такою як завжди))). Лиш паски іі та торту не було на столі, бо скільки себе пам'ятаю, то це було завжди. І ще просила щоб ми не йшли, хоча завжди легенько нам давала зрозуміти що пора))). Вона була дуже вродливою та розумною жінкою, мала вольовий характер. І саме вона була тим стержнем родини. Вона пішла, ми осиротіли... Кажуть, що зараз дуже хороший час для смерті - сподіваюсь, що вона вже там, на небі з Богом, і татом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 32
    • Подобається Подобається x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    Мої щирі співчуття Вам! Тримайтеся! 9 днів тому теж поховали близьку людину, тому розумію Вас.. (


    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Щиро вам співчуваю, тримайтеся! Царство Небесне і земля пухом вашій бабусі.

     
    Останнє редагування: 8 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 18
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Сьогодні 9 років як не стало мого любимого, самого найкращого дідуся.
    Пишу і плачу. Колись, як я приїджяла в село, ми постійно з ним сварились (так по доброму). Він любив мене дражнити. Йому подобалось дивитись, як я така малявка, вся така "ділова" сперечалась з ним. А як ми сіно перегортати ходили разом. А чергу пасли. Дідусь навіть бабу просив, щоб дозволила мені іти на дискотеку в сусіднє село, хоча я його про те не просила.
    Ви знаєте, він навіть помираючи кликав мене і свого сина.
    Люблю, сумую, пам'ятаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 4
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відійшов сьогодні мій тато. Лікувався від раку, мав добрі аналізи, вже був повний оптимізму і учора стався інсульт. Ми ще вчора зранку говорили по скайпу, тато так добре виглядав, мав такий добрий настрій. А в обід не відкрив двері, був вже без свідомості. Сидів на дивані, пив каву, і не допив. Знайшли вже без свідомості, забрали в швидку, але мрт показало, що мозок повністю пошкоджений.
    Лечу завтра до Львова і не можу до кінця повірити, що тато мене більше не зустріне. Ніколи.
    Нехай тобі спокійно спиться, тату.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 34
  8. Lasti

    Lasti Well-Known Member

  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Померла моя рідна сестричка (42 роки), як пережити цю біль......залишила синочка 10 років.....
    Пройшло 12 днів, а щодна стає важче і важче.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 35
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Тримайтеся міцно-міцно...як я вас розумію.15 липня минуло 15 років як померла моя рідна сестричка;а відчуття ніби це вчора.. .мала 27...на жаль .а може щастя нікого після себе не залишила....оберігайте і підтримуйте свого племінничка.він ще такий маленький...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Чоловік мені нині зранку сказав. Ми сварилися.. Стосунки страшно напружені і натягнуті. На грані..
    Незнаю, збирати манелі? Порадьте, а? Йти майже нема де, в батьків мало місця, однокімнатна квартира. І бути з ним вдома теж якось не хочу.. З жахом чекаю вечора. Буду певно втікати ввечері з малими надвір, бо не хочу бути вдома.
    Мала бім бути гонорова, але з 2 малими на шиї, то призадумалася.. Щось боюся того вечора, але чому бути того не минути.
     
  12. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    В сварці можна багато чого сказати. Поговоріть з ним спокійно, коли обоє охолонете. Може він сам жаліє, що ляпнув
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Не робіть нічого на емоціях, тим більше пишете
    а в сварці можна наговорити, як з гарячки.
    Може чоловік так сказав, бо хотів вас вколоти добряче, у нього це вдалось. Вичекайте

    О, одночасно те саме написали з іншою форумлянкою)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Clementina @arushka та він мені вже не один раз казав щоб розвелися, і все якось так воно переходило і тут на...
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та то під емоція, язик біжить поперед розуму, буває у всіх...
    Вам треба відпочити, і від чоловіка теж.
    Якщо маєте можливість візьміть дітей, маму чи подругу в допомогу і на кілька днів в Карпати. Просто дихайте повітрям на повні груди і ні про що не думайте, так ніби завтра немає, тільки мит, що зараз. І чоловік відпочине. Це теж іноді корисно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    та я вже про те думала, але гроші в нього брати не хочу, а сама фінансово не потягну.
     
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @iriwa, вам просто треба з чоловіком відпочити,перевести дух. І я б радила відпочити не від чоловіка, а з чоловіком. Бо вже довгий час "варитеся" в проблемах, які вирішити не можна, лише прийняти.
    Ви вже, мабуть, забули за що полюбили одне одного. І ця рутина і безвихідь вас заїдає. Змініть обстановку.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я от того не розумію,що значить " не хочу брати гроші"? Ви ж мама його дітей, тим більше, що то на користь і йому, і дітям, і найбільше - вам( а це - найголовніше). Я б взяла. Сказала б прямо, або якщо у вас є місце, де лежать гроші і ви по замовчуванню звідти берете, то взяла б скільки треба і поставила перед фактом. Але обов'язково б сказала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. iriwa

    iriwa Особлива мама

    та як йому то не треба бо він мене ненавидить то з якої радості йому гроші давати.. та й такої купи в нас нема.. у нас бюджет, все "розфасовано" по конвертах. Лишнього нема..
     
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    чоловік, який ненавидить жінку, не буде з нею жити і, навіть, діти його не стримають піти від дружини. Тому не треба буквально це сприймати. Може це був крик його душі, щоб ви звернули на чоловіка свою увагу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3