хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а я мачуха, сама купила пляшечку і дурник ще в пологовому, щоб мати вдома на всяк випадок, але наразі "всяк випадок" не настав, то закинула подалі, щоб очі не мозолило.
     
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ви не одна така))) Нам не знадобилось ліжечко, олійка, присипка, багато одягу виявилось просто зайвим (повзунки наприклад) і найнепотрібніше особисто для нас це каляска (доня навідріз відмовляється в ній гуляти)
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  4. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    ліжечко і його наповнення, крім ковдрочки, пеленатор, ванночка, манеж, ходунки, пляшечка, дурак, присипка
     
  5. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В мене для синочка візочок теж був непотрібним аксесуаром. Знаєте, як на ебеї - new other - новий, але упаковка не збережена.
    А вот доця тепер нормально (більш-менш) їздить і спить в ньому.
     
  6. Nola

    Nola Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    для нас також виявилось ліжечко, синочок спить лишень зі мною і жодного разу не заснув у ньому:girl_sad:
     
  7. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    у нас багато чого виявилось непотрібним- перше як не дивно теж ліжечко,
    соска, пляшечка, стерилізатор, відсмоктувач для сопельок і купа одягу з якого він моментально виростав!
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В мене непотрібними виявились ножички для немовлят з заокругленими кінчиками. Тупі, грубі і ні до чого, навіть мені не згодилися, просто викинули їх.
    Ще не користали олійку і молочко для тіла. Тепер того всього і не купувала.
    Ага, ще мобіль був зайвим- мала на нього навіть не дивилася.
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А ми до цих пір юзаєм))
    непотрібне ліжечко виявилось, пеленатор, соплевідсмоктувач, градусники води( надарували нам багато, зовсім не користувались)), термоси для пляшок ( для чого вони , незручна штука зовсім), балдахіни на ліжко ( як і ліжко), мобіль, підігрівач для пляшок ( хоча ми на ШВ), зубні кільця.
     
  10. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Дівчата, читаю тему, і бачу, що багатьом виявилось зайвим ліжечко і візочок, від візочка відмовилась одразу, слінг вже чекає свого часу, а як щодо ліжечка? Розумію вночі спати з дитиною, а вдень? Також у своє ліжко класти? Коли я наприклад готуватиму щось на кухні, під час сну дитини, де малюка положити? Або коли вже старший буде, і впасти з ліжка дорослого може... (Квартира зйомна, кухня без опалення, холодна, брати з собою дитину на кухню навряд чи вийде зимою).
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  13. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Думаю, в період зими ваша дитинка ще мала буде, щоб падати з ліжечка. Котитись, звісно, може туди-сюди, але можна зробити всякі бортики з одіялок/подушок, якщо треба вийти. Але щось дуже сумніваюсь, що далеко і надовго ви від дитини відійдете, навіть на ту саму кухню :girl_haha: хіба як та сама спатиме в ліжечку, ню-ню.
    Помічна річ, мабуть, крісло-гойдалка. Носити дитину можна по всій квартирі, дитина лежить, гойдається, бавитись підвісними цяцьками, розглядає їх і т. ін.

    Ну без того не обійтися, мабуть, взагалі. Всі діти падають. Думаєте, як трохи підросте, коли він вже навчиться сидіти/повзати, зможете запроторити його в ліжечко на той час, поки готуватиме? :)
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в наших родичів дитині 10 місяців він крім ліжка ніде і не буває, витягують хіба коли йдуть гуляти, щоб в візок посадити, повзати дитина не вміє зовсім. їм так зручно і спокійно.
     
  15. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Зі всім згідна, окрім підставки у ванночку. Нам вона дуже згодилася. Хоча сама ванночка-виявилась зовсім непотрібна. Купаємо дитину в нашій великій ванні. Ставлю свою Маленьку (5 міс.) на підставку, спочатку на спинку і мию личко та пузо, а потім ставлю її на підставку на животик і мию спинку та голівку. А вона за той час бавиться ручками і іграшками. А потім, підставку забираєм і трохи плаваємо. Нам вона згодилася
     
  16. Supergirl

    Supergirl Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам непотрібним виявився манеж,малий не хотів зовсім в ньому знаходитися. А от в ліжечку був залюбки, і спав там, і бавився.
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  18. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В мене абсолютно непотрібними і невикористовуваними залишились дитячі туфельки-кеди-кросівки-балетки для немовлят. Воно все було гарне але навіщо? Мені тоді свекруха повисилала з Америки того купу купезну, так і не носили.
    Тепер купила тільки одні такі з овчини ніби, вверху в"язаний патент, а внизу як варєжка. І то брала бо маємо народитися жовтень-листопад, то будуть замість шкарпеток на повзунята.
     
  20. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    ну поки малий, то можна крісло-гойдалку( і не на підлозі, і поруч, і зайнятий- музичка там є, мама поруч, забавки над носом) або на ліжку робите з ковдри бортики , а над малою я ставила подібну до такої штуку [​IMG]
    дитина бавится, ви варите, заглядаючи, але коли дитя почне крутитися, то треба стелити на підлогу в найближчому до кухні приміщенні, бо кухня, то не місце для такої цьопи, або та ж гойдалка, а як повзає :connie_pull-pigtail:girl_haha:, то вже само скаже де буде:)