хiмчистки весiльних суконь

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Irysja911, 1 Вересень 2009.

  1. Irysja911

    Irysja911 Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    дівчатка,на власній сукні я переконалась,що все-таки найкраще почистять вашу суконочку там,де ви її купували,я так і зробила,і тепер вона в мене як новенька)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Ой і я купувала собі плаття, в ньому гуляла 2 дні, бо так батьки запланували. Хоч я непропустила майже ніодного танцю і на фотках я всюди лазила, але навіть непошкодила, і трохи була вимазана. Також хотіла здати у хімчистку, але побоялась, бо тканина дуже ніжна.
    Ось і сама , в один сонячний день залишилась дома, і по кусочках відіпрала м"ягенькою шіточкою від одягу. Так класно відіпралась. І чесно кажу там була і помада і болото... Але тканина виявилась суперовою, я навть дуже не терла. Ось що означає якісна тканина.
     
  3. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Я свою сукню занесла в салон, де її шила. Дівчата звідти самі занесли її в хімчистку... Тепер вона висить в мене вдома як новенька... :girl_smile: Хоч бери і знов вдягай
     
  4. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Це добре коли сукня куплена у Львові. А я свою Брала В Камянці-Подільському (так склалось-довга історія).От і боялась у Львові десь давати в чужі руки. Могли б спортити, а я її хочу продавати. Хоч це зараз важко зробити, при тому що плаття в ідеальному стані.
     
  5. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Я свою сукенку шила у дизайнера-допомоги щодо хімчистки навряд чи чекати:sad:А вона грязнюща шалено...та ще й на наступну нд знову вдягати...для фотосесії. Але за вашою, дівчата, порадою подзвоню сьогодні у салон де брала другу сукенку напрокат(у нас було два весілля-два тижні підряд:)
     
  6. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Цілком і повністю згідна. Я свою купувала в Галвест-моді , чистила і реставрувала там же. Навіть не видно що його вбирали, як нове.
    Не знаю чи тут можна запитати, чи пан levandivka насварить:girl_flag_of_truce: не сваріть..., питаю : куди Ви діли свої приведені до порядку сукні, тримаєте для передачі в спадок чи продали?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    я її запакувала в пакунок,в якому її купила і повісила в шафу.Тішить мені душу :) Не хочу продавати свою суконку. До речі я її сама чистила,тобто права.Все чудово відчистилося і ніц суконці не сталося.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    у нас було 2 неділі весілля (вінчання - окремо), то я після гулянки сама у ванні попрала сукню. звичайним госп милом, а де у швах сильно повїдалась грязюка (я сукню трохи притоптала), то зубною щіткою потерла. і все чисто) тканина: атлас (той, що важкий такий. а може він і не атлас, але схоже) і шифон (здається, бо я в тканинах не дуже розбираюсь...), камінчики були пришиті.
     
  9. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    моя сукню почистили в тому салоні,де я її й купувала. хоча вона в мене не була дуже й "замурзана" після весілля,але...стала як нова!
    знаю ще, що кілька людей негативно відзивались за мережу хімчисток "Чисто", що в Вамах є.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    А я якраз давала свою сукню в хімчистку ту що у Вамі і дуже задоволена результатом. І до речі за помірну ціну. Зазвичай одяг давала в Італійську хімчистку, але там мені таку суму за весільну сукню запросили, що прийшлося шукати інші варіанти.
     
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    А де можна не лише почистити сукню, а відреставрувати??? Порвалось в мене на шлейфі мереживо. Можливо хтось стикнувся з такою проблемою і успішно її вирішив?
     
  12. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    в мене те ж саме: вимазала, подерла
     
  13. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    я чистила свою на Героїв Упа, не пам'ятаю номер (завод кінескоп), дуже добре почистили! Не знаю на рахунок реставрації, але там поряд є ательє.
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Дівчата ,зверніться у весільний салон , вони всі здають їх у хімчистки тому мають координати, Я цікавилась чи можна здати сукню в хімчистку , то мені сказали можна і ціна була 200 грн. Там же можна попросити відремонтувати її.

    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

     
  15. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    дякую))
    я сьогодні питала в "Едемі" на рахунок хімчистки, казали 250 грн і можуть зашити, бо в мене сукня подерлась спереду.
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    мені також треба туде звернутись, там шила... Але, дякувати Богу, мереживо зовсім не порвала, лише припорошила, підкладка на шлейфі лише добре вимазана, бо цілий день його не підчипала, інколи його ніс племінник. Але зважаючи на фотосесії по горах і ріках, то вона мене майже ідеальна)))