хiмчистки весiльних суконь

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Irysja911, 1 Вересень 2009.

  1. Irysja911

    Irysja911 Member

    доброго дня! вирiшила створити цю тему,так як,напевно,не тiльки менi,а й комусь iншому,можливо,знадобиться дана iнформацiя. Дiвчатка,звертаюсь здебiльшого до тих,котрi купували своi суконочки. В якi хiмчистки львова ви зверталися,i не пошкодували що звернулися туди? Хочу почистити своe весiльне плаття,але незнаю де справдi добре менi ii почистять,щоб була такою ж гарною,якою я ii купувала. Просто звернулась на днях до однiэi хiмчистки,а вони кажуть,що не дають нiякоi гарантii,що воно буде бiлим,яким було,скорше вийде сiрим,та ще й камiнчики можуть повiдлiтати....але я не для того стiльки грошей за нього давала,щоб плаття моe пiсля хiмчистки вийшло сiрим та ще й без камiнчикiв,кожен з яким недешево коштуe:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Я чистила в ВАМі біля Південного, здається "Суперчистка". Почистили за 130 гривень, получила ідеально чисту, ніби нову суконку. До чистки на ній була і пилюка, і трава, і помада. Результат приємно вразив, чесно кажучи, очікувала гіршого.
    Перед чисткою відпороли мені три квіточки з суконки, бо вони могли розклеїтися. Бусинки та стеклярус не відлетіли, і муслін, і гіпюр лишились того ж самого білого кольору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Firefly

    Firefly New Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    А скільки часу займає чистка? Напевно "на завтра" - то нереально?
     
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    В мене було "на післязавтра", взагалі-то термін називють тиждень, але можна домовитись.
     
  5. Irysja911

    Irysja911 Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    в Вамі біля Південного? хм,дивно,я якраз недалеко живу,і якраз туди я і зверталась)),та після їхніх....ну може буде сірим,ну може камінчики повідлітають...,зовсім перехотілось там здавати))
     
  6. Red Rose

    Red Rose Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    А я сама дома чистила (не довіряю хімчисткам українським) і сукня вийшла як нова. Чистила плином від фірми Amway (або можна ще рідиною для шерсті і шовку Shout). Де каміньчики були там щіточкою легенько пройшлася. Але це ще залежить від матерії, у мене сукня з тафети яка легко чиститься.
     
  7. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Irysja911, мда, буває ж таке. В мене все пройшло зовсім без проблем, може на іншу зміну натрапили? Доречі, спочатку я зверталась до іншої хімчистки біля дому, де мені сказали, що всі прикраси з сукні повідпадають, а деякі плями так і лишаться.

    Я б радила вам спитати в салоні, в якому купували сукню, де можна її почистити. Все одно вони схожі моделі дають на прокат і після прокату чистять.
     
  8. Irysja911

    Irysja911 Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    так,дякую,я так і зробила,подзвонила в салон,в котрому купувала суконку,і вони сказали,що самі можуть мені його почистити,і якщо камінчики якісь там відпадуть,вони все на місце понашивають:girl_smile:
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    А мені в самих хімчистках порадили самій сукню почистити. Що я і зробила.
    Набрала в ванну води, туди трішки порошку для білого, на плями поналивала Ванішу і потерла добре, а ще потім підпирала залишки таким білим милом з відбілюючим ефектом, Максімум називається чи якось в тому дусі. Добре виполоскати і все. Відійшли плями від кави, червоно вина, такі полоски які залишають гумові чорні підошви. І стало ще кращим ніж було з самого початку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь


    І я так робила! Мені Доместос навіть мазут від"їв! Лиш важко було сушити - довгий шлейф і купа мокрої тканини таки багацько важать! :) Клала на балконі на всі шнурки одразу, накривала простирадлом, щоб на сонці не вижовкло, і воно так сохло...
     
  11. Irysja911

    Irysja911 Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    а можна детальніше як плями від мазуту відчистити? просто нанести доместос і потерти? чи може хтось ще якісь засоби дієві пробував? чула про те,що можна бензином чи скіпідаром ще відчищяти,ніхто не знає? але боязко якось,щоб навпаки гірше платтю не зробити((.....і нашо я по тім трамвайним коліям лазила))),ех,ну зато фотки прикольні))
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Та ви що, який доместос? Мені здається потрібно щось інше пробувати. Воно вайспіріт здається називається, не раз плями такі виводила, він тканину не портить, а доместос може плям наробити, або взагалі тканину розїсти. Попробуйте спочатку ванішом, або навіть простим господарським милом. Але такі плями потрібно всетаки в хімчистці чистити.
     
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    я також в нерішучості чи то самій її попрати, чи в хімчистку... є кусок відрізаний, бо була мені задовга - планую на ньому попробувати прання, якщо вийде візьмусь за всю сукню...
    Планую так - мама буде її тримати, а я за той час розберусь з плямами внизу, бо верх практично чистий. Потім все разом легенько проперу і полоскати... Викручувати мабуть строго заборонено - мусить стікати сама а от як сушити? чогось думається варто на вішалці щоб не мнулась...
     
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    З самого початку потрібно запрати низ, ну і плямки, а потім замочити в воді з порошком, під руками потрібно ще попрати, а потім головне добре виполоскати і дати самому стекти. повірте, це буде акуратніше вами самими зроблене, ніж у хімчистці. Успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Все було б добре, але плаття після прання не сяде?
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Як будете прати в гарячій воді, точно сяде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Та власне. А в прохолодній може не відіпратись
     
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Сідають тільки натуральні тканини, не всі весільні плаття шиють з натурального шовку. Точно не сяде. А якщо і сяде, ви що його потім плануєте носити?
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    Взагалі-то ні, але і не факт, що сяде рівномірно. Тому боюсь:girl_sad:
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: хiмчистки весiльних суконь

    в салоні де купувала сукню порадили хімчистку на Науковій в Сільпо, прийшла туди, а п. Люба ( до якої мене скерували) сказала, що гарантії ніякої бо вже одну таку сукню зіпсували. Тканина натуральний шовк чомусь з іншої сторони провоскована і вода для неї смерть:sad: чистити можуть тільки хімією...на щастя перед мною ще одна дівчина залишила свою сукню тої ж фірми з тої ж тканини (Blue by Enzoani), сказали відчистять їй - якщо вийде візьмуться за мою...вийшло,але та сукня була без вишивки, а моя розшита, тому ще прийшлось більше години просидіти в хімчистці і відпорювати ту вишивку з камінчиками ( п. Люба допомагала:)). Сукню можна було забрати в той самий день, коштувало 140 грн. відчистили добре тільки низ на згині має чорні полоски,бо то без води ніяк не виведеться...залишилось обрізати сукні 1,5 см, понашивати вишивку:))) і буде як новенька:) хоч без вишивки вона вже як новенька:)
     
    • Подобається Подобається x 1