Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Так,як раз прийшла смс. Бо по сайті дивилася, що ще 20 січня відправлено в територіальний орган ДМС. В суботу ходили в наш ЦНАП, то сказали таки чекати смс. В понеділок прийшла смс,що вже є в Цнапі. То сьогодні пішли. Але Максиму смс не прийшла,але я подумала,що може і його є. Але нє,кажуть нема:) хоч ми документи разом подавали. Але може з мого територіального ДМС прийшло, а з його ще нє) ну 10 січня дата видачі.
     
  2. kristina

    kristina Well-Known Member

    Скажіть чи є різниця в оплаті за послуги по виготовленню паспорта в ДМС і Цнап ( у цнапі терміновий 810 грн, звичайний 597 грн) , а по телефонах дмс не можу дозвонитись
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @kristina, за звичайний в ДМС так і оплочувала 600грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    @Matvijko a вже є Ваш паспорт на Чайковського? Бо я там 12 жовтня подавала -то ще нічого нема((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ні не маю, сама чекаю. А працівники казали ще трошки. Я вже навіть скаргу написала, але то не допомагає.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Щойно глянула на сайті, пише, що паспорт відправлено в підрозділ дмс 30.01, доставка 3 дні, тобто в п'ятницю піду перевіряти, може вже буде.
     
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зрозуміло, дякую)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ні з того ні з сього муж нині організував похід по нові паспорти. Так мені відбитки пальців намагалися хв 20 взяти. Та інспекторка і вже колегу просила помогти, потім старшого інспектора кликнули. Сували мені пальцями, притискали, відпускали.
    Врешті сказали , що то в мене такі особливі пальці з нечітким рисунком чи шось таке... і паспорт в мене буде типу біометричний, але відбитки не будуть внесені. І на кордонах до мене не мають чіплятися. Записали мене в якийсь окремий журнал, де всіх таких як я записують...

    Я шось аж втішилася, шо буду така собі трохи "зашифрована" ))) тепер треба йти десь почитати про подальші особливості того всього.
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Retaret, в мене відбитки тоді теж ледве взяли) теж і я, і працівники намучилися) а зараз, як забирала,то звіряли ті відбитки, то вибило 12%, але таки віддали:)
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та я от шось читаю в неті, наче пише, що на кордоні взагалі відбитки пальців перевіряють не в обовязковому порядку, а хіба як шось там хочуть перевірити більше. Ну і взагалі це ніби нормально щоб була біометрика і без відбитків. Бо я в якийсь момент почала казати шо ну його той паспорт, потім нікуда з ним не заїду, якщо мені ті відбитки на кордонах так само будуть йти, але вони сказали, що і без них ок
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Retaret відбитки не перевіряли на кордоні. Мій паспорт з відбитками , малого-без.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Отак у всіх підряд звісно, не перевіряють відбитки. То якби якийсь форс-мажор, підозра, що Ви - не Ви...
    Відбитки краще йти здавати в відносно нових бажано темно-синіх джинсах. Потерти гарненько пальці об них. Сама бачила, як в одної дівчини теж не получалось їх по-людськи взяти, то працівник порадила так потерти... :girl_crazy:Але є якийсь відсоток людей, які мають дуже згладжені відбитки, тоді так, паспорт роблять без них.
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, а скільки паспорт в центрі персоналізації має знаходитись?? Я подавалася на паспорт 8 листопада...і глушь...був в центрі персоналізації з 2 20.12....потім почало писати, що в центрі персоналізації з 15.01....
    Бо коли я подавала то мені було не терміново...а зараз я планую поїздку всередині/в 20 числах березня і щось почала переживати що не отримаю паспорта до того часу...
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я подавала 13 жовтня і ще немає((
     
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    І в мене так - подавала 17 жовтня в ДМС в Миколаєві. Заглянула до них минулої суботи - сказали,що на той момент видавали документи за 11 жовтня і то не всі. По логіці, мої б мали бути десь на наступному тижні. Хоча тут щось напевно сказати важко

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    І в мене схожа ситуація, вже починає нервувати. Здавала документи в кінці вересня. Спочатку писали, що в центрі персоналізації 11.10, зараз 11.01. Нащо вони той етап змінили? Вже більше 4 міас роблять не терміновий паспорт. Хіба це нормально?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Це жесть просто..і підозрюю, всі скарги/мейли як мертвому припарки, толку не дають)
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kazkivnycja, я подавала 30.09. собі і малому, то ми вже паспорти 2 тижні "вітрили". і дома вже тиждень... Пиши скаргу!
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2018 ---
    моя дала але ефект був з помстою. я писала про 2 паспорти, а отримала свій 27.12.. чи 28... а малого 12.01(бо святкові дні). Ще й листи мені прийшли Укрпоштою... рекомендовані..., пра як вже отримала паспорти і навіть поїхали....:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Напишу свій досвід. Подавались 13.10.17. Перша персоналізація 25.10.17, друга 16.11.17, третя 10.01.18. Скаргу писала 28.01.18, паспорт забрали 1.02.18. Не знаю чи то скарга повпливала чи як, бо паспорт датований 10.01.18. Подавали в галицькому дмс.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Ціна одна що там що там. В понеділок якраз йду у ЦНАП здавати на паспорт, то сьогодні дзвонили питали чи буду. Навіть так )