Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. marsel

    marsel Member

    @VEROДякую дуже за інформацію!НА ДП знають все!Трохи заспокоїли, бо вже в голову лізли думки про банкрутство і т.п.Ми летимо в кінці травня,сподіваюсь все устаканиться!
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    той рейс потягнув збій на кілька днів . Мої знайомі, які мали вилітати пізніше і не від Джоіну і авіакомпанією МАУ- вилетіли ...Янейром, і з затримкою в 14 годин.
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Підкажіть мені, скеруйте. Виникло велике бажання відвідати Єгипет. В мене виходить на початку червня на 7 днів. Як погода? Не катастрофічно гаряче? Хвилі? Хочу туди з 2 дітьми - 8 з половиною і 2 з половиною років. Для старшої і чоловіка - корали, для меншої вистачає води по коліна :) мені - поїсти, поспати, поплавати.
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Були в середині липня - спека переноситься набагато краше, ніж в Туреччині ( і у Львові :)) І сонце якесь лагідніше. Навіть не було потреби в обід йти в номер, хоча переважно ми на пляжі до 11. Тут вистачало дітям панамки і перші 2-3 дні в обід накинути футболку. Зате вода як борщ: не треба виганяти дітей з води, не переживаєш, що переохолодиться. Хвилі і вітер - залежно від того, в якому саме районі розміщений готель. Але влітку найменше, ЯМЗ. Якщо за коралами - то Шарм або Марса Алам (в аеропорт Марса Аламу. а не Хургади, що важливо), в Хургаді з тим бідненько.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ооо, якраз цікавлюсь погодою в Єгипті в липні, бо дуууже тоди хочу, а в червні не знаю чи вийде.
    А розкажіть, в липні краще з вітром чи у безвітряній бухті? І чи є там таке поняття як "не сезон"? Тобто ресторани анімація не працюють на повну потужність і тд

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Надто вітряний регіон означає, що великий ризик хвиль і відповідно червоного прапора. Хоча влітку цей ризик мінімальний, ЯМЗ. В бухтах інші мінуси - мутна вода після обіду. Хто любить снорклінг - це важливо. Несезон січень-березень. Хоча і грудень, і квітень теж з погодою ризиковано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Можливо, когось цікавить відказний тур в Єгипет.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    о, ми кілька разів заїздили в цей готель. Зовні виглядає гарно, розташований на "активній" вулиці: магазини, кафешки.
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Кхм, погода нам показала всі можливі негативні варіанти: холоднющий вечір +16(2 дні), зимний вітер зранку (3 дні), холодна вода зранку (3дні), піщана супер буря. І скажені комарі по вечорах бонусом. :girl_haha: Але, загалом, в обід було добре, далеко не таке пекло, як в липні-серпні.
    Чоловікова сестра зараз в Марса-Алам. Каже, що погода теж приносить сюрпризи: вже 3 рази падав дощ і холодний вітер по вечорах. Вона вже кілька років поспіль по 3 рази на рік їздить в Марса-Алам і таке перший раз бачить.
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Багато розписувати не буду, але комарі там справді адські. От просто підступні кусючі тварини. За один вечір сидіння на вулиці - укуси сходили ще пару днів після прильоту. Дуже пожаліла, що не взяла нічого з відлякуючих засобів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    серйозно про комарів??? Зараз теж є??? МИ летимо завтра в Хургаду, в Олд Палас, здуру взяла на 14 ночей, з малою дитиною.
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Ми два тижні тому повернулись з Шарму, після першої ночі діти встали настільки обкусані, що не було живого місця, питали чи то в них знову вітрянка. Ще й алергія на ті укуси почалась. Добре, на території готелю була аптека, то і протиалерген був дієвий, і відлякуючий засіб теж.
    До речі, то перші комарі в Єгипті за 6 разів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    @flame В Шармі пищуть, що спека. Комарів зустрічали часто. Кусали найбільше на території, чи в номері? Ми зустрічали обидва варіанти. Якщо в номері, то можуть чимось обробити. Або на ресепшині можуть мати якісь засоби. Варто запитати. Видавали раптори і мазі. Часто наші касети в рапторах на єгипетських комарів не діють.
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2018 ---
    @Monopoliya Бажаю гарно відпочити. В крайньому разі, купіть в Єгипті засоби. Вони дієвіші)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Серйозно. Ми повернулися в понеділок. Як тільки заселилися в номері були комарі. Що могли, то перетовкли. Потім намагалися тримати балкон закритим і не впускати. Ввечері на вулиці, в ресторанах, на рецепції і на балконі - жерли, як скажені.
    +1. Я була шокована.
    нічого не здуру. Якраз дуже добре. Не забувайте про акліматизацію. Дитина маленька, перші 4-5 днів буде активно акліматизовуватися, марудити і багато спати. Перший і останній день теж можна відкидати. Якраз буде 7-8 днів на нормальний відпочинок.
    Пи.Си. Беріть засоби від діареї. Обов"язково. Як би не було, інша вода, інші продукти даються взнаки. В нас всі, з ким ми спілкувалися пройшли "той" етап акліматизації за 2-3 дні. Хіба я і малий оминули всі прєлєсті, але мій шлунок може навіть "цвяхи" перетравлювати. Найбільше грішу на воду.Нам постійно давали бутильовану, але вода, яка постояла 2 дні в пляшці смерділа неймовірно.
    І я би радила в напої і коктейлі не давати льоду. Невідомо з якої води його роблять і, власне, багато хто казав, що діти нормально, а дорослі - мали "сюрпризи". Дітям переважно льоду не дають, а дорослі всі напої з льодом беруть. Пи.Пи.Си. я льоду в напої не брала.
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2018 ---
    на території.
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2018 ---
    +1:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Monopoliya Візьміть раптор, а пластини краще їх брати. Краще діють на єгипетських комарів. В мене шлунок зовсім не з тих, що цвяхи може перетравити, і все було завжди добре. В дітей також. І їздили також раніше на 14днів. Тепер з 2 більшими дітками на 2тижні важко вирватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, обираємо тур в Шарм для бабусі, ось таке нам запропонували - може хтось щось про ці готелі сказати?

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
    [​IMG]
    Або порадьте хороші готелі в Шармі, щоб був гарний захід у воду, без сходів, щоб не було вітряно, не було великих хвиль, хороше харчування, зелена територія?
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2018