Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Skim, 1 Жовтень 2011.

  1. -Erebus-

    -Erebus- New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Проте є прецеденти, коли дійсно віднайдення сім'ї змінювало людину. Правда я знаю лише один випадок, коли народження дитини змусило взятися за розум, але це скоріше виключення, частіше бачу, що нічого не впливає: чоловік, як бухав, грав тощо так і продовжує, але такі шлюби довше року не тримаються! І як правило вони бувають через "зальот"!
     
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Та абсурд. Бо в цій темі змішано все до-купи. Особисто для мене ясно, що ЗС(не фанатизм) це добре і думаю що нормальній людині навіть в голову не прийде така думка-а чи варто познайомитись от з тим алкашом чи психопатом чи наркоманом і вже тим більше чи варто одружуватись з тою людиною. Смішно? Бо здавна відомо, що щасливе сімейне життя будується на взаєморозумінні, погляді в один бік і приблизно однакових соціальних прошарках. А мезальянс...не знаю, щасливих не зустрічала.

    Та можливо автор запав на якусь жіночку яка далека від його розуміння ЗСЖ і от шукає собі виправдань або щоб його відмовили.:man_in_love:
     
  3. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    мені здається що дискусія зайшла в тупік. Мая твая нє панімаєт. Автор пише про шкідливі звички і не хоче розуміти/чути що між звичкою і одноразовою дією є велика різниця. Ну, але що зробиш... така вже є людська натура. Автор ніби подискутувати сюди прийшов, а розмова виходить а ля "об стінку горохом" Таке враження що дописи читаються вибірково, чесслово... Не хочу нікого образити. То моє ІМХО
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Аха, типу Марії ДЕВІ Христос...
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2011
  5. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

     
  6. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Всі хто так відстоює прадавні традиції слов'ян, ніяк не хочуть визнати, що так званий "здоровий спосіб життя" - це чергова бульбашка нашої ситої і комфортної цивілізації. Просто живеться занадто добре, от і від нічого робити з'являються всілякі вегани, вегетаріанці, сироїжки, босоходи, івановці. Скажіть якомусь горянину, що мнєса їсти ніззя, бо його овечки хочуть жити. Та він вас заріже замість овечки, бо те, що для нас чергова примха від "жиру", для нього - питання виживання. А що йому їсти, де більше нічого не росте? В тому й то річ, що люди, які живуть природньо, відповідно до свого середовища, не мають часу і можливості займатися всіма цими брєднями, бо просто живуть і виживають. А ми маємо. Бо нам занадто добре. Протягом дня - перед компом, ввечері - супермаркет і нічо нас не гребе. Тоді сидимо перед телевізором, дивимося чергові брєдні і лізуть нам в голову ідеї, як би то змінити "жизнь к лучшему". Ліки від того: поїхати в Карпати чи в тайгу, чи навіть в якесь глухе село, попрацювати фізично і їсти тільки те, що сам собі здобув чи виростив. А щодо традицій предків: веселіє Руси єсть пити. Так князь казав. А він вів здоровий спосіб життя. Бенкетів не цурався, на тризнах бував, вепрів смажив. Так само й козаки: горілку пили, люльки смалили. То може не пов'язувати цю стерильність, про яку пише автор теми з нашими предками і їхніми традиціями? А чесно визнати: створюю новий еклектично-стерильний світогляд.
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    :crazy::lol::lol::lol:
    От злазить і злазить ця тема на ха-ха і хоч ти трісни...

    Та!:girl_devil:
     
  8. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Взагалі думаю варто поглянути трохи ширше на способи життя людей і на те наскільки близькими ці способи життя мають бути щоб подружнє життя було успішним і щасливим.
    Також думаю варто оцінити і різницю в поглядах на життя.
    Спробуємо визначити головні риси, головні пункти, які обов’язково мають бути спільними, однаковими або дуже близькими.

    Думаю перелік має бути наступний.
    Мають бути спільні:

    - Здоровий (чи нездоровий) спосіб життя
    - Розумові здібності
    - Філософські і духовні погляди на життя
    - Оптимісти (або разом депресивні)
    - Ставлення до грошей і матеріальних надбань
    - Рівень організованості
    - Політичні погляди (або байдужість до політики)

    Звісно я думаю, що необов'язково щоб це все було в обох людей схожим на всі 100%, але думаю важливо щоб це все було дуже близьким.
    Можливо я в чомусь помиляюсь. Давайте це обговоримо.
    Можливо я щось упустив. Може щось ще варто щоб було обов’язково узгоджено?
    А можливо написав щось зайве.
    Напишіть свій список всього спільного, що має бути узгоджено на Вашу думку.
    Таким чином ми побачимо, що більшість дописувачів хотіла б щоб було узгоджено, тобто зможемо визначити головні пункти, які обов’язково мають бути спільними.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    не погоджуюсь, якщо речі не торкаються якихось крайнощів, типу хтось один із членів сім"ї наркоман, чи пияк.
    Мій чоловік курить, але це не заважає мені його любити і я з цим можу запросто миритися. Хоч краще було щоб не курив, але на стосунки наші це аж ніяк не впливає.
    Залежно що в це вкладати. Якщо хтось один для прикладу більш інтелектуально розвинутий, ніж інший, то думаю це не проблема.
    Філософія філософією, але якщо хтось один з членів сім"ї свідок єгови, а інший запеклий християнин, то тут сто процент щасливого подружжя не получиться, хіба якісь вийнятки. Моя сусідка свідок, а чоловік в церкву ходить, нічо живуть, але як живуть, ніхто не знає.
    всі решта пункти можуть бути як і спільними, так і не спільними.

    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

    А ще я вам що скажу, найкраще це трохи розслабитися, менше думати про всякі там пункти і кохати, кохати, кохати, тоді від такого моря кохання подружнє життя буде точно успішним і щасливим.
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    То звичайно файно, якщо обоє Нобелівські лауреати, але якщо двоє...ммм...скажемо так - "недалекі" люди, то їм буде дуже сутужно, а був би хтось один розумний і вже є шанс на виживання :)

    От уявіть - двоє людей абсолютно відірваних від реальності. Як мінімум, постійний дефіцит у сімейному бюджеті. Або навпаки - двоє людей із схильністю усе драматизувати, впадати в депресію і як наслідок - палата №6. Люди повинні бути трошки різними, щоб доповнювати одне одного, а не віддзеркалювати. Якщо в справах віри та моралі варто бути по один бік барикад, то темперамент повинен бути різним - два холерика позабиваються, а два меланхоліка вмруть від туги в товаристві одне одного.
    Не все у подружжя має бути спільним і однаковим. Не все.
    Часами навіть радикально різні політичні погляди і релігійні переконання не руйнують стосунків, вони їх можливо і не зміцнюють, але принаймні не руйнують і не псують. То чому ж мають стояти на заваді створенню сім"ї погляди на харчування і фізичні вправи? Якщо люди вміють взаємно сприймати себе такими, якими є і толерантно до того відноситися, то у чому проблема? (я не про крайнощі типу яскраво виражене пияцтво чи наркозалежність). От я би не могла миритися із курцем - тому серед моїх "захоплень" ніколи не було жодного курця і мій чоловік також не палить і ніколи не палив. А хтось сам не курить, але нормально сприймає цю звичку в інших, то що робити - людина чудова, дбайлива, підходить у всіх відношеннях, але курить - відфутболити товарісчя і знайти собі такого, що веде здоровий спосіб життя - подумаєш скандаліст і жлоб, за те здоровий?
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Просто чудово! Головне - перспективненько, особливо для щасливого шлюбу і здорових дітей.
     
  12. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    а для чого? кому це потрібно? Вам, щоб обирати собі пару? чи Ви хочете на основі цього скласти порадник для інших? якщо так, то певно дурного робота, бо кожен собі укладає життя так, як йому того прагнеться і бажається, і всі Ваші поради стосовно вибору собі пари, ведення здорового способу життя тощо буде мати десь
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    слушно зауважили. Таке враження, що автор шукає не кохану дівчину, а плодовиту свиноматку з певним розрізом ратиць, симетричним малюнком поза-вухами та збалансованим раціоном харчування та вигулів на свіжому повітрі для виношування і народження потомства. А чи буде володіти свиноматка інтелектом, звичками, вподобаннями, то справа вже десята, а краще зовсім непотрібна.
     
  14. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Всі шукають щастя в подружньому житті. Але ніхто толком не знає як його досягти. Людське життя надто заплутане і повне протиріч. Дискусії про це все можуть допомогти людям розібратися в цьому всьому. Є важливі фактори від яких залежить щастя в подружньому житті. Але багато хто з людей не придають цьому значення, або просто не знають про них, а потім не розуміють чому в них немає щасливого подружнього життя. Я не кажу, що я все розумію і все знаю і зібрався вас всіх тут вчити, я теж не все знаю, і не все розумію, і не на все звертаю увагу. Але тут всі ми, разом дискутуючи і обмінюючись життєвим досвідом, можемо спробувати наживо сконструювати певну модель щасливого подружнього життя. Зможемо визначити перелік головних, найважливіших факторів, які допомагають досягти щастя в подружньому житті. Я не кажу що ця модель всім однозначно підійде на всі 100%, але я впевнений, що використовуючи навіть окремі елементи цієї моделі, багато хто зможе покращити своє спільне подружнє життя і звісно багатьом це допоможе правильніше обирати свою/свого майбутнього супутника/супутницю життя. Та і взагалі цікаво просто побачити що про це все думають люди.
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    В тему до цієї теми є пара анекдотів:
    Поезд, купе. Садятся двое: батюшка и бизнесмен. Оба такие "настоящие" со всеми причитающимися атрибутами. Бизнесмен только пиджак скинул, галстук распустил, сразу кинулся к ноутбуку и давай стучать. Поезд тронулся, батюшка немного газетку почитал, бороду огладил и говорит:
    — Сын мой, а не отведать ли нам с тобой табачку заморского? хороший табачок...только что из Голландии подвезли...
    — Не курю, батюшка.
    Батюшка покурил в тамбуре, возвращается — от него хороший такой дух табака. Еще посидел подумал и опять:
    — Сын мой, дело к трапезе. Не сходить ли нам в вагон-ресторан ужина откушать?
    — Не могу батюшка, работы еще очень много. Завтра очень важная встреча.
    Батюшка поужинал, вернулся. Посидел-подумал и по новой:
    — Сын мой! Трапеза удалась, а не задобрить ли нам ее?
    Достает бутылку дорогущего коньяка.
    — Не пью, батюшка!
    Батюшка рюмочку-две навернул, и снова:
    — Сын мой! в соседнем купе девицы уж больно красивые едут. может мы коньячок возьмем да и к ним?
    — Я, батюшка, женат и жене не изменяю! да и вообще работать надо!
    Возвращается поп под утро изрядно мятый, довольный. Тут бизнесмен не выдержал, крышкой ноутбука хлопнул и к попу:
    — Батюшка! ну вот я — не пью, не курю, работаю как вол, жене не изменяю! неужели я неправильно живу?!
    —Правильно, сын мой. Но зря......
    *******************************
    Пить - противно,
    Курить - вредно,
    Любить - заразно,
    А умереть здоровым - так обидно.....
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Спробувати можна. Втілити в життя ніколи не вдасться. Чи не краще просто жити і насолоджуватись життям? кожен в міру своєї зіпсутості, якщо вже на те пішло. А рибак рибака бачить здалека: питущий і курящий питущого і курящого, атеїст атеїста, прихильник всього здорового(як він вважає) -побачить і потягнеться до такого самого. Основне, щоб у людей не було серйозних психологічних проблем, які вони будуть вирішувати за рахунок партнера.
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2011
  17. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    таке враження, що автор або троль, якого натхненно годують форумлянки, або ідіот, екскюз май френч.
     
  18. atma

    atma New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.



    Або зможемо заплутатись ще більше, чого і так достатньо, зважаючи на першу цитату. Але, зрештою, хтілось би побачити результат проведення лабораторної роботи по вишукуванню ідеального супутника. Як десь покажуть - свисніть мені, ага?
     
  20. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Вовків боятися - до лісу не ходити. (с)