Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Skim, 1 Жовтень 2011.

  1. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Звісно, що так, якщо це для них не основним в житті. Якщо для вас є таким важливим здоровий спосіб життя, то ви або не будете одружуватися з людиною, що веде нездоровий спосіб. Або змиритеся з тим. Для чого тут займатися взаємними образами на теми алкоголю і інших "задоволень". Спорт - здоровий спосіб життя, але також вбиває декого... Так, що палка з двох кінців. Якщо з усього робити проблему, то краще не одружуватися.
    Мій чоловік має одну улюблену фразу, яку говорить усім, хто бажає одружитися і я з нею згодна: "Подружнє життя - це один суцільний компроміс." Насправді, якщо ви не готові йти на компроміси по первних питаннях, то вам краще з такою людиною не одружуватися. Пошукайте когось спорідненішого.

    ---------- Додано в 13:26 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

     
  2. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Сто відсотків!
    То колектив учнів 10 "Б" класу школи номер N одного району міста Львова:)) :girl_crazy:
    завдали їм твір на тему "Вплив троління на форумах на свідомість громадян".
     
  4. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Читайте уважніше мої дописи. Наприклад,
    Гімно в склянці соку - це чоловік, який служить алкоголю. Гармонійна ж особистість - це як до апельсинового додати трохи грейпфрутового, то він буде не таким приторним, приємно гірчитиме і на 100% кориснішим.

    ---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

    Добре, завтра піду собі у фізкультурний технікум, знайду чоловіка і проживемо з ним довго і щасливо. Сила есть - ума не надо...


    Пи.Си. - В Хіхоньки, в Хіхоньки:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce:
    Або ще краще створити розділ "Нав"язливі ідеї"
     
  5. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Ну що ж дівчатка, ви вважаєте що в цій темі є над чим посміятися? Гаразд, нехай буде по вашому. Але з акцентую вашу увагу на наступному. Я хотів щоб тема була про здоровий спосіб життя, я прагнув щоб тема була серйозною. Отже не я закликав вас сміятися в цій темі. Ви самі цього захотіли... ;)