Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Skim, 1 Жовтень 2011.

  1. moonshiny

    moonshiny New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Модель сімейного життя вже є давно сконструйована. Слід просто знайти інформацію і уважно вчитатись, вдуматись... Звісно, здоровий спосіб життя це здорово і багато в чому у практичній діяльності може допомогти, але лише ця категорія не може стати запорукою сімейного щастя, зрештою й щастя як такого в цілому. З мого досвіду, не менш важливим у сім"ї є внутрішній здоровий клімат. Коли партнер не тисне на тебе своєю правильністю, а надихає своїми діями, прикладом. Теорія потрібна, але без практичного втілення, вона нічого не вартує. І ще...про любов тут якось забули, а от без неї якось зовсім сумно... проте не мені про це писати.
     
  2. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Якщо подивитися на статистику кількості розлучень в Україні то стає зрозуміло, що ця модель потребує вдосконалення.

    Я не кажу що це запорука і що цього достатньо для щастя. Я кажу що це фундамент без якого далі застосування і дотримання всіх інших чинників не дасть бажаного результату.

    Ні не забули, любов на першому місті, а здоровий спосіб життя не на другому місті, а теж на першому місті поруч з любов'ю.
     
  3. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Ну з тим же успіхом можна питати чи варто одружуватись двом, якщо
    - її улюблений колір білий, а його - червоний;
    - він любить компанії, а вона дома сидіти;
    - вона любить котів, а він взагалі звірят не любить...
    Якщо люди кохають один одного завжди можна знайти компроміс. А на рахунок харчування, то тут завжди в домі жінка заправляє. Навіть якщо чоловік звик обідати чіпсами, то жінка може легко перевчити його на здорову їжу (готуючи якісь цікавенькі, ароматні рагу...).

    ---------- Додано в 20:41 ---------- Попередній допис був написаний в 20:31 ----------

    До речі колись (ще до весілля) я надибала один тест. В ньому був довгий перелік предметів (гроші, друзі, кохання, робота, сімейний затишок, порядок, діти,відпочинок....) в якому пропонувалося розставити їх по порядку важливості для себе (чоловіку і жінці). В ідеалі щоб принаймні перших три цінності були для двох спільні.
    Думаю в цьому щось є: тому що якщо в житті для нього найважливіше друзі, а для неї сімя, то їм буде важко (моя субєктивна думка).
     
  4. Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Ви не вірите в кохання між двома людьми, які час від часу вживають алкоголь, курять, та деколи дозволяють собі розслабитись з допомогою легких наркотиків? :girl_wink:
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Ну, це ще квіточки. А я знаю шлюби, коли він військовий - сухий, конкретний, жорсткий, а вона музикант -душа співає. Або він веде активний спосіб життя, не має ні їхвилини на дурниці, а їй в голові тільки фен-шуй, карма і погані флюїди поганих людей. І ви знаєте, обидві пари живуть все життя разом (усім далеко за 50).
    А знаю що люди наче й однакового рівня і розбігаються. І толк який з того??? Той спосіб життя важливий, якщо відверто дратує одного з партнерів.
     
  6. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Та мабуть автор думає, що такі люди не вміють нормально думати. Цікаво, що скаже на такий випадок, між іншим цілком реальний і з людьми, які безпосередньо дуже близько зі мною пов'язані і я відповідаю за достовірність кожного написаного тут слова. Дівчина почала зустрічатись з хлопцем, досить довго тривали стосунки, потім він почав вживати наркотики і переконав її спробувати, на жаль вона втягнулась. Ситуація була жахливою, навіть було так, що виносила речі з хати, і продавала за безцінь, а батьки люди далеко не бідні. Однак, їй не тільки вистачило сили самій побопроти залежність, але й допомогти своєму коханому. Цього року одружились, зараз обоє працюють в реабілітаційному центрі, допомагають наркозалежним людям своїм прикладом побороти недугу.
    Особисто я вважаю, що тут є чим захоплюватись, хоча дехто скаже, що не варто було б і починати. Однак, всі ми робимо помилки, хтось болісніші. Сумніваюсь, що хтось побачивши в біді рідну людину не спробував би їй допомогти, просто тому, що вона "вже веде нездоровий спосіб життя" і не відповідає заданим категоріям.
    Авторе, не рівняйте всіх під одну лінійку, хто зна де самі спіткнетесь.
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Маю пропозицію: перенесіть тему в хіхоньки, поки вона ще принаймні смішна.
    А то скоро стане дуже нецікава і затролена.
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    а я вважаю що у світі має місце ВСЕ.... і хтось до старості шукає ідеал з здоровим способом життя а хтось успішно живе з людиною що курить..
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2011
  9. moonshiny

    moonshiny New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    До автора теми: (без образ:girl_smile:) На мою думку, Ви дуже занурені в дуалістичне сприйняття світу, дещо різкувато розмежовуючи: Здоровий спосіб життя - добре, не здоровий - погано. Відповідно є небезпека таким чином сприймати людей які підпадають під ту чи іншу категорію. Але окрім чорного і білого є багато кольорів, відтінків, градацій, тонів, нюансів і т.д. З приводу того, що здоровий спосіб життя є "фундамент без якого далі застосування і дотримання всіх інших чинників не дасть бажаного результату" не згодна. У нашій сім"ї здоровий спосіб життя (не вживання алкоголю, паління цигарок, прискіпливе ставлення до харчування) норма, проте він ніколи не був фундаментом чи основою стосунків. Це скоріше як допоміжний будівельний матеріал, який впливає на ці ж стосунки.

    Чи варто одружуватися людині, що веде здоровий спосіб життя з людиною, що веде нездоровий спосіб життя?

    Варто, якщо людина, яка веде здоровий спосіб життя може впливати (позитивно, без насильства) власним прикладом на обранця. Або навпаки, готова пожертвувати своїми надбаннями і досягненнями в плані здоров"я заради.... Так чи інакше пошук гармонії, чи то в спілкуванні між партнерами, чи в своїй реалізації по відношенню до цього світу мабуть потрібен...
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    автор тема - ще школота. знаю його з іншого форуму.
     
  11. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    А чи варто одружуватися з людиною, яка основним критерієм для вибору половинки вважає ступінь здоровості способу життя?
    Я добре ставлюся до тих чоловіків, хто курить. Дорогі сигари. Від них пахне аристократизмом. Хоча сама не курю. І до тих, які цінують гарний алкоголь. При умові, що він служить їм для відпочинку, а не вони служать алкоголю. І я ніколи не займалася ніяким спортом. Терпіти ненавиджу (як каже одна моя знайома). Усвідомлюю, що не могла б жити з людиною, схибленою на спорті, самозаглибленні, веганстві чи ще якихось збоченнях. Все має бути в гармонії.
     
  12. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

     
  13. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Якщо це нав"язлива ідея, то явно не вважаю таку поведінку адекватною. Якщо це просто собі спосіб життя, який він нікому не нав"язує і не пропагує своїй половинці, а сприймає її такою, як є, то все ок.
     
  14. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Мова не йде про те чи можуть такі люди кохати одне одного або чи можуть вони одружитися. Звісно що так. Мова йде про те чи буде їхнє спільне подружнє життя успішним і щасливим. Звісно що ні. Якби ці закохані не вилікувалися, а продовжували вживати наркотики то яке ж тут щастя. І взагалі чи добре проходити через всі ці страждання і чи варто? Звісно що ні. Тому я і кажу що в стосунках потрібно орієнтуватися на здоровий спосіб життя - це фундамент успішності.

    Гармонія - це не поєднання поганого і гарного.
    Якщо слідувати вашій логіці то виходить до гарної, запашної скляночки апельсинового соку обов'язково потрібно додавати трохи коров'ячого гною для того щоб цей напій став гармонійним і по справжньому смачним. Вам подобається таке пити?

    Люди неповинні змішувати погане з гарним, думаючи що це гармонія. А також неповинні розмірковувати на тему, що краще їсти коров'ячий гній чи апельсиновий сік. Люди повинні розмірковувати над тим, що є насправді гній, а що є гарним апельсиновим соком. Бо не завжди в житті можна розрізнити що добре, а що погано і шкідливо. Саме цій розбірці і присвячена ця тема. Розумна людина, розібравшись що є добрим, а що є шкідливим ніколи не вживатиме шкідлива - це аксіома. Розумна людина ніколи не буде розмірковувати і обирати між поганим і добрим, вона завжди щойно дізнається що це погано одразу відкине погане і крапка.
    Розумна людина розмірковує і обирає завжди не між гарним і поганим, а між гарним і ще кращим тобто обирає із двох гарних речей кращу. Оце і є прояв розумності. Розумна людина ніколи не поєднає апельсиновий сік з гноєм і не казатиме, що це гармонія. Гармонія - це коли поєднуються протилежні речі, але протилежне - це не означає погане. Протилежне - це значить холодне і гаряче, жіноче і чоловіче, голосне і тихе, м'яке і жорстке, сухе і мокре. Поєднання цих протилежностей - це гармонія. Поєднання коров'ячого гною і апельсинового соки - це не гармонія. Підсумовуючи скажу, що саме здоровий спосіб життя - це надійний фундамент вашого успішного і щасливого подружнього життя, і взагалі щасливого життя в цілому.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    нє, ну ви як зомбі, одно і то саме пишете на все. Вже нудно просто.

    чому це??? Вони обоє вилікувалися, вона не кинула його вбивати себе далі, любов допомогла їм, вони щасливі разом і я впевнена, що у них просто нове життя.
    та не добре і не варто, це ми і без вас знаємо. Але в житті всяке буває, головне знайти правильний вихід і не кидати людину, яку направду любиш лиш через те, що вона веде "нездоровий спосіб життя", а якщо є якісь проблеми, допомогти подолати їх-ось це для мене приклад, а не-"не закохуватися і не дивитися навіть в сторону людей з якимись поганими звичками". Дурня то.

    ---------- Додано в 01:51 ---------- Попередній допис був написаний в 01:49 ----------

    от тільки до чого тут коров'ячий гній? Він до речі досить навіть корисний, як одобрення землі, то я ще з дитинства пригадую.(то так, думки в голос..)
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Ну от!
    не перенесли вчасно тему, і вона зі смішної стала нудною(
    ех....
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Skim, в мене складається враження, що ви ніколи нікого не любили і у вас не виникало бажання піклуватись про когось)). Не нянькатись,а саме піклуватись. Нема в житті ідеальних пазлів, які схолдяться раз і на все життя. Можливо для вас здоровий спосіб життя це один з фрагментів, це ваші переконання. Кожен будує свій фундамент. Правда. Уявіть, багато-багато людей щасливо живуть у злагоді, у мирі, ростять здорових дітей, навіть якщо хтось із них курить або навіть може часом випити вина чи пива чи навіть горілки. Вони не лузери, вони все одно щасливі люди. Це для вас певний набір критеріїв основний для фундаменту сім'ї. Для когось він інший. Не гірший і не кращий, просто інший. І це лише єдине, що мені не до вподоби у ваших висловлюваність, категоричність. Ваші критерії - правильні, інші - ганебні. Такі критерії як у вас переважно є наслідком, чи то батьківської поведінки чи близьких людей. Ніхто не переконує вас пити чи курити, лише сприйняти, що люди щасливі і без ваших критеріїв.
    і ще раз кажу, ви не знаєте де спіткнетесь
     
  18. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    Скім, а як щодо роботи..... ну наприклад працювати в шкідливих умовах теж не здоровий спосіб життя?

    поняття гармонії - в кожного різне....... не думали про це? як і поняття щастя, комфорту....

    )) і розмірковує кожен по різному, або ж результат розмірковування в кожного буде свій, і для себе найприйнятніший.

    та ні... ну принаймі не мого... я поважаю здоровий спосіб життя, він в мене майже такий, але то не є для мене щастя.
    і в той час коли дехто розмірковує над тим шо є розумне а шо ні... інші люди пашуть в тому ж Чорнобилі колись... щоб зараз інші могли розмірковувати.
    авторе, ви однобоко дивитесь на інші дописи, без варіантів якось... фанатично, нав"язливо, зомбовано.
     
  20. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

    ото розмірковуєте, розмірковуєте, а життя іде!

    тема вічна- Скім товче всім про фундамент, а всі його переконують, шо є нюанси:girl_crazy: фанатизм ше ніколи нікого до добра не довів..