Вона + Він +"здорова віра" і здоровий спосіб життя.

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Skim, 1 Жовтень 2011.

  1. Skim

    Skim New Member

    Чи варто одружуватися людині, що веде здоровий спосіб життя з людиною, що веде нездоровий спосіб життя?

    Чи буде таке спільне подружнє життя щасливим і успішним? Існує думка, що можна одружуватися людям з різним способом життя і що це не впливатиме на успішність шлюбу. Мовляв, розумні люди зможуть легко поєднати різні способи життя, головне – це щоб було кохання. Але чи насправді це так?

    Щоб легше було відповісти на це складне запитання давайте спробуємо розібратися, яка різниця між людьми, які ведуть здоровий і нездоровий спосіб життя.
    Здоров’я – це сила, краса, розвиток, активність, довголіття.
    Дівчатам здоров’я дає можливість народжувати здорових, гарних, розумних, міцних дітей, які швидко розвиваються і з часом стають справжніми розумними людьми, гідними прикладу і наслідування. Ці люди рухають в перед розвиток цивілізації, рухають вперед розвиток людства. Здоров’я – це фундамент, головна базова складова розвитку і процвітання нації. Це знають і розуміють всі.
    Нездоровий спосіб життя шкодить здоров’ю людини. Це також знають і розуміють всі.
    Чому ж тоді існує багато людей які ведуть нездоровий спосіб життя?
    Можливо це просто нерозумні люди?
    Але ці люди заперечують це і стверджують, що вони розумні, що поведінка їхня розумна.
    Припустимо, що це так. Спробуємо розібратися чи є якісь інші причини, окрім нерозумності, які спонукають цих людей вести нездоровий спосіб життя.
    Для прикладу приведу декілька цитат пов’язаних з вживанням алкоголю. Всі знають і розуміють, що вживання алкоголю – це типовий приклад нездорового способу життя.




    Отже вживання алкоголю – це нездоровий спосіб життя.
    Як бачимо, з вище наведених цитат, людей спонукає відмовитися від здорового способу життя бажання отримати додаткове задоволення, яке вони отримують від вживання алкоголю. Тобто виходить, що ці розумні люди свідомо відмовляються від здорового способу життя, щоб отримати додаткові, задоволення. І їм байдуже, що це призведе до втрати здоров’я.
    То чим тоді такі люди відрізняються від наркоманів?...
    Наркомани теж відмовляються від здорового способу життя, щоб отримати додаткове задоволення і їм теж байдуже, що це призведе до втрати здоров’я…

    То може розумні люди, які відмовляються від здорового способу життя заради того, щоб отримати якісь сумнівні, додаткові задоволення, на справді не такі вже і розумні люди?... ;)
    Чи я помиляюся?

    Отже як бачимо різниця між людьми, що ведуть здоровий спосіб життя і людьми, що ведуть нездоровий спосіб життя досить суттєва…
    Тепер думаю легше буде відповісти на головне запитання цієї теми. Чи варто одружуватися з людьми, які відмовляються від здорового способу життя?...
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2011
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Ну по-перше, келих доброго вина зовсім навіть не шкодить здоров'ю, а навіть навпаки. Як бачимо італійці до прикладу п'ють вино кожного дня , а живуть досить навіть довго і ніц їм не бракує.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    ви так одним махом цих фрумлянок зачислили до лав "нездорових" які мало чим відрізняються від наркоманів...
    що у відповідь на ваше питання:
    напрошується лише віршик
    " Кто не курит и не пьет, тот здоровеньким умрет"
    чесне слово.... :girl_yes2:

    звичка стає шкідливою тоді коли над нею людина втрачає владу.
    Як курці які без цигарки просто не можуть...
    Як алкаші в яких день без 100 гр це день насмарку...
    Як в наркоманів і т.д.

    А якщо людина знає міру, і десь там колись щось випила чи навіть покурила. І це не носить регулярний характер, то все в порядку.
    Зрештою наша екологія нам так шкодить, що бокал якісного вина при гарній нагоді ще нікому не зашкодив. хіба зашкодить тому хто від краплі спиртного з катушек їде одразу. :)
     
  4. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Вибачте, будь ласка, але це неправда. :smile:
    Вино належить до алкогольних напоїв.
    А алкоголь шкодить здоров'ю людини.

    Ніколь
    спеціально для всього вашого допису повторюю.
    Вживання алкогольних напоїв - це нездоровий спосіб життя.
    Алкоголь шкодить здоров'ю людини.

    Всі алкогольні напої ш
     
    Останнє редагування модератором: 1 Жовтень 2011
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Skim, а може у вас в тому плані також проблеми, раз ви таку темку підняли на обговорення?
    Чесне слово, ніколи навіть не задавалась питанням таким як ви.
    Але напевно всі ми тут алкаші і курці. Бо і спиртне десь колись вживаємо, і хтось палить. А хтось може і по молодості-по глупості і щось веселе курнути полюбляв....але ж це не означає що ці люди кончені наркомани.

    Ні у кагбе здоровий спосіб життя це не лише відмова від тютюну, алкоголю, і наркоти )))
     
    Останнє редагування модератором: 1 Жовтень 2011
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Ви так багато уваги приділили алкоголю і нікотину....
    Які ще збочення, на вашу думку, ведуть до втрати здоров"я? крім наркотиків?
    Як визначити , чи схильна людина до таких збочень? ми всі знаєм , як вдало маскуються збоченці під час романтичного періоду, а потім починається- випив, закурив, і що робити? розводитись?

    Пи.Си. А одружуватись взагалі не варто. Варто виходити заміж.:girl_crazy:
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    В першу чергу вино належить до напоїв. А потім уже до алкогольних. І чого вас так до алкоголю тягне, є інші цікаві речі в житті. Наприклад - поїсти. Наприклад- заняття спортом, є багато спортсменів які втратили здоров"я. А ще можна через дорогу переходити і все- здоров"я нема, потомства , яке буде рухати світ уперед, нема...
    Оце я собі уявляю- в нашій, глибоко п"ючій, країні всі перестали одружуватись з пияками...Та майте совість, звідки тоді потомство взагалі візьметься...Пияків будуть оминати десятою дорогою, а тверезі будуть сидіти в схронах з палками і відбиватись))):girl_crazy::girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2011
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    ну то не пийте.В чому проблема?
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Прошу припинити персональщину і обговорювати предмет теми, а не учасників! :banned:

    1. Деяким людям не варто одружуватися, незалежно від здоровості образу житія.
    2. Деяким людям варто одружуватися, незалежно від здоровості образу житія.

    ЗІ: одруження із хворою людиною - завжди ризик.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2011
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    відколи? Ви самі сміливо процитували дописи дівчат, деякі з яких писали власне про вино. Сорі, уточнюйте, про що ви тут взагалі говорите? Можете мене теж внести у свій список, бо я люблю добрий лікер, вино(тільки не наше), віскі, коньяк. Тим не менше я займаюся спортом, слідкую за харчуванням своїм і прекрасно себе почуваю.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Агов!
    Прошу остигнути, щоб не вносив у свій список!
     
  12. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Я вважаю, що людині яка веде здоровий спосіб життя не варто одружуватися з людиною, яка веде нездоровий спосіб життя тому, що успішним і щасливим таке подружжя не буде.
    Але це лише моя особиста думка. Цікаво було почути думку інших.

    Ви помиляєтесь. Це вже нездоровий спосіб життя.
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    На Вашу особисту думку. Форумлянки її вже почули. Дякуємо!
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Вже так і помиляються :sad: Як тоді бути з фактом, що Св.Причастя відбувається з хлібом і вином??? Наша віра теж закладає нездоровий спосіб життя? Не можу з Вами погодитися.
    Як на мене, теж занадто категорично. Мій хлопець любить часом ввечері випити вина, на забавах - напої міцніші. І він постійно бігає, підтримує форму. Я не п''ю, але спортом не займаюся. Взагалі. То кому з ким не варто зв'язуватися - йому зі мною чи мені з ним? :)
     
  15. chichika

    chichika Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Skim, Ви дуже категоричні...
    У тому випадку, якщо у подружжі здоровий спосіб життя веде чоловік, жінка, швидше за все, буде брати з нього приклад.
    А якщо навпаки - малоймовірно, що чоловік відмовиться від пива з друзями і т.д.
     
  16. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Ви тут за алкоголь і за алкоголь. Я особисто ніколи не вживала ні вина ні пива ні... ітп. ( Не п"ю принципово). Проте люблю часом тріснути чіпсики, які на мою думку є більш "нездоровим способом життя" ніж келих домашнього вина. І як то я змогла вийти заміж?: Неизвестно:: Scratch_one-s_head:
    Якби ми вибирали половинку за такими критеріями, то бігме всі в світі ходили б холостяками, бо в кожного є якась навіть малесенька "шкідливість"
     
  17. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    Так, звісно. І це не наша віра...

    Тоді це означатиме, що вони разом будуть вести здоровий спосіб життя і значить буде все гаразд. І якщо дівчина дійсно матиме намір брати такий приклад то думаю це сталось би і до одруження.

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ----------

    Нічого дивного. Ви з чоловіком ведете однаковий спосіб життя. А в темі запитання стосується одруження людей з різним способом життя.
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

     
  19. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

     
  20. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вона + Він і здоровий спосіб життя.

    А тепер вже 2011 рік і багато чого змінилось. Фужер червоного вина корисний, особливо жінкам. В вас були проблеми з алкоголем?тому що складається таке враження. Смалець, сало і тд теж нездорові продукти:girl_crazy:( ви теж не хочете одружуватись з людиною яка це їсть?)
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2011