Вологі серветки: користь чи шкода

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем DolceVita, 23 Травень 2009.

  1. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    ми користуємося вологтми серветками Памперс і якщо чесно то я не уявляю як без них обійтись.Погоджуюсь з Ніколь,що нести і мити самій над умивальником 11кілограмову динину,яка ще й виривається з рук,або вертиться на всі боки трохи важкувато....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    о не факт не факт. Ми довший час, у зв'язку з подразненням, не користувались вологими серветками і що? - дитина після самої водички (*якщо то так називається, то що тече з крану) вже за тиждень мала таку суху шкіру, що і ті всі креми супер пупер не помагали. Такщо я користуюсь вже краще якимись там серветками, через раз просто підмиваю під краном, і так нам краще. А хімія кажете? а в чому ви перете речі, до яких обличчям дотикається ваш малюк і який ви носите щоденно? ото точно хімія - деколи ті дорогі, як дідько порошки навіть при виставленні додаткового полоскання не випираються і то я перу привозними з Німеччини, і що з того?:confused::confused::confused:не шукайте гудза. Не підходять комусь серветки (подразнення...) не користуйтесь.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Ну не знаю шкода чи користь від вологих серветок, але для мене вони не замінимі. Для екранів і моіторів,мобільного телефону (чим кашу відітреш, як не серветою:xaxa:),для дитячих ручок на прогулянці. Для дупці частіше використовую воду, але якщо в польових умовах, то тільки серветками зарадиш (часом майже ціла пачка нараз:ninja:). Не люблю серветок із запахами, хоча Herbalis до року цілком такі нічого,тай Haggies теж не злі:)
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Читайте уважніше і не перекручуйте мій допис:). Щодо хімії є інші дописи, а от щодо води, то вона теж є різна, навіть у нашому Львові. А як же ж ви купаєте дитину? Ваш допис несе ту саму суть, що і мій, а ви зробили:8::8::8:
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Ми мокрими серветками користуємось тільки на вулиці. Вдома нам повезло - у нас цілодобово тепла водичка і ще така зручна річ як біде!!! Деколи в хаті ліньки малого підмивати, так він не дає дупцю серветками витирти, сам біжить у ванну, включає кран в біде і кричить, шоб мама його мила:clapping:. А коли був малий (здається 4 міс.), купи серветки фірми Хагіс, то такий висип був страшнючий, шо ми 3 доби взагалі були без памперсів, тільки пеленки (добре, хоч літо було), то я тоді наших мам і бабусь згадувала, так мені їх жаль стало! Пелюшки йшли зі швидкісю світла:8: П.С. як то колись мамочки з дітьми справлялись без тих памперсів і решти прибамбасів, навіть уявляти страшно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Ми досих пір користуємось вологими серветками:ninja: І як альтернатива туалетному паперові, і як заміна воді на вулиці (для протирання рук після відвідувань аптек, натискання ліфтів і т.п.)
    Чесно кажучи... от скільки часу користуємось- то стільки часу і картаю себе думкою що то таки шкідливо.... Але що ж робити? Відмовитись від вологих серветок поки не готова:umbrage:

    Скажу по секрету, я сама випробовувала їх на собі:xaxa::ninja:... Така в мене звичка:confused: навіть перед тим як давати якісь нові ліки дитині, то я спершу продегустую їх сама:xaxa: Так от щодо серветок - відчуття жахливі:8:. Ті хто пробували - мене підтримають.
    А ще вологими серветками дуже добре відмивати газову плитку:xaxa:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Я вологими серветками для дитячих дупок не користуюсь, але використовую вологі серветки для всього іншого - протерти екран телевізора чи комп*ютера, витираю поверхні в кухні. Доречі пачку таких маємо в машині бо дуже зручна річ в дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Ми вже давно відмовились від вологих серветок взагалі. Дупцю мию під краном. В нас навіть води теплої нема цілий день, але я нагрію в чайнику і з літрового горнятка мию дитя... На вулиці ручки майже не витираю, ми майже нічого не їмо надворі (крім циці:xaxa:) і до рота пальці майже не пхаєм. Якщо вже дуже запацькає ручки піском, то витираю звичайною сухою серветкою. Не знаю, мені чомусь взагалі вологі серветки (маю на увазі і дорослі) бридкі - руки після них липнуть, "пахнуть" (для мене таки смердять), одним словом фе...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    А я щось і не задумувалась над тим питанням.На вулиці вологі серветки -річ №1.а от вдома ними користується лише наше чадо, миє ними своїх ляльок,мішек,джипи...штани мені світлі ними"відпирав"..словом то його вияв охайності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Я Дануськину попку мила завжди тільки вологими серветками, але я той процес собі трохи "ускладнила". А саме: вологі серветки - зимні, бо мокрі, а значить досить неприємні для тої попки, тому я перед миттям завжди набирала собі теплої водички в спеціальну мисочку і серветку там змочувала, віджимала, витирала, брала наступну і т.д. То і серветки теплі і виходив з них надлишок тої рідини. Якщо чесно, то я ними користувалася, бо вони мають велику площу і тому зручніші, ніж вата чи диски.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    До 6 місяців серветки вологі взагалі не використовувала, бо постійно тепла вода дома. Коли почали брати з собою на вулицю печенько, то без серветок ніяк не можна було обійтися! Тому вони з нами вже добрих два роки :) Попу також ними малому витираю. Не можу я добре витерти туалетним папером. А на вулиці без них як без рук,постійно після скакань малий щось просить, йдемо в магазин купуємо, а ручки немає де помити, то ми серветочками витираємо. А от про шкідливість навіть не задумувалась. Думаю, що щось у них все ж таки шкідливого є, але що зараз є не шкідливе?
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Я часто задумувалася над тим,які відчуття у дитини коли їй попу витирають холодною вологою серветкою...Як на мене,то це дуже неприємно...Але по малому бачу,що він навіть уваги не звертає на то
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Ну не знаю:confused:. Я на початках теж зимними витирала, то Дануся аж зіщулювалася і трусилася.
     
  14. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Може,це надто особисте,але я в пологовому теж ними користувалась і мені,аж мороз по шкірі йшов:8:.А от малюкові бачу нічого,та якби він реагував якось негативно на них,то я би полюбому приймала якісь міри:):
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Дуже рідко ними користуюсь, в крайніх випадках. Завжди мучила думка, а що буде як доця запхає в ротик ручки, які я "помила" отими серветками? А дупка чиститься завжди або туал.папером або вода з крану, хоча напочатку трохи бюбхенівськими серветками користувались, але потім мама мене якось переключила на звичайну воду для підмивання :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Користуємось стабільно. Без серветок, як без рук. Але нещодавно почала задумуватись над корисністю... Причина банальна - купила дитячі серветки "Джонсон" для всього тіла і повитирала малу, коли та повимазувала себе бубликом. Як наслідок - червона висипка по контуру витирання серветкою. От і думай після цього...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Я знайшла вдома дві пачки серветок. Babу i Незабудка (то мені свекор нині купив, бо якраз закінчились Памперс, якими я завжди користуюсь). Ось які в них складники:
    1 - вода, пропілен гліколь, PEG-40, гідрована касторова олія, феноксиетанол, метилпарабен, етилпарабен, пропилпарабен, бутилпарабен, цетилпирідиніум хлорид, парфум, ланолін, алатоін...
    2 - вода, пропіленгліколь, екстракт ромашки, алоє, кемамбен 2, полісорбат-20, зетесол MGS, ароматична композиція, димол П, лимонна кислота, натрій хлористий.
    Від серветок Памперс вже упаковку викинула, але ще подивлюся коли буду купувати.

    Що це за складники і як вони діють на шкіру маляток - хіба що хіміки скажуть, звичайна мама не розбереться. Так що серветки використовуємо, бо вони зручні, а як вони впливають - ???
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Мій також ніякої реакці\ не подає.
     
  19. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    Я намагаюсь серветками користуватись лише на вулиці. Вдома якщо немє гарячої води, то навіть вода кімнатної температури набагато краща, аніж волога скрветка. До того, мала мала два дні почервоніння статевих органів, то лікарка в першу чергу запитала, чи ми користуємось вологими серветками, бо від них може бути не лише подразнення у дівчаток, а й якась інфекція.
     
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вологі серветки: користь чи шкода

    А ми користуємось вологими серветками - Памперс чи Бюпхен, але лише для ручок і сідничок, бо на личку після витирання серветками теж висипка. Для обличчя використовуємо просту воду - якщо мацапури сильні:girl_haha:(печенько, бананчик....) і молочко Бюпхен. У дорогу берем теж лише молочко для обличчя.
    Я навіть не задумувалась про шкоду серветок до висипки на обличчі, але на попці нічого такого не помічаю, як і на ручках, тому вважаю, що вони просто не пристосовані до обличчя.