Воєнний стан

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем loveterapy, 14 Лютий 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви жартуєте.
    Мені не боляче від того, що хтось думає або думає не так. Кажу востаннє.
    Ви бачили, щоб я перепостила щось кимось написане про дану ситуацію?))
    Фантазію чужу я також признаю, як факт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я розумію, в мене теж є такі вливи в стрічці, і люди далеко. і хочеться прям от зараз за сотні кілометрів поїхати і влаштувати вправляння мозгів
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Справді, треба дати собі спокій, бо опущусь до того, що зневажатиму людей з відмінною від моєї позицією... забагато честі.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хлопаки засуджені
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    ще трохи раніше був випадок такий самий, але наші втікли і іх не чіпали, то показували в новинах кілька місяців тому. згідно домовленостей 2003 року укр човни і кораблі мають право ходити тією протокою. але про прохід попереджається завчасно, там деколи бувають черги і всяке таке. військові теж мають право і іх не можна оглядати , тобто робити обшук. то все добре але кораблі не мають права наближатись до берегів ближче ніж на 12 миль ( якщо не помиляюсь). от рф каже шо наші то все ігнорують і в конкретній ситуаціі іх попереджали не один раз щоб ті покинули тереторіальні води рф ( крим вони вважають своєю територією). вони там дві години до пострілу ганялися за нашими катерами і кричали в рупор щоб ті спинились. я не знаю чи то правда але отака версія.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Згадується старий анекдот про паркан на 6 метрів в висоту по периметру Мордору і залити всьо бетоном. От тоді лізти точно перестануть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я котрий день розчаровуюсь в купі друзів зі стрічки. Купа просто репостить купу всього, про "фсьо пропало".
    З оригінальних:
    • заплакали ікони, 4 в Україні +2 в Росії, всі знають, ікони від добра не плачуть, це біда для нас (обох) ну т.п. в тому ж дусі. Якщо порити, новина 2014 року, є посилання на польський оринінал, а при переході на сайт треба погодитись на зчитання персональних даних з пристрою (!!!) з передачею третім особам.
    • якщо внесена обмежена територія ВС і певна кількість днів, то це порущення конституції і автоматом вводить ВС нафсігда.

    В обох випадках в кінці: Максимальний репост!!! ну і ще якась кричаща фраза.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @lovikyou я маю щастя не мати такого в стрічці. Раптом, сьогодні хтось приніс "Воєнкомати кидають на передову молодих". Глянула: стаття за вересень ще і не зрозуміле джерело. Ігнор
    Лікувати нікого не збираюсь. Прийде час і всі обставини з'ясуються, щось проясниться і кожному також.
     
  12. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Свобода слова і інтернет -це, звичайно, чудова штука, але майте на увазі, що все написане нами - це публічна інформація, яка може моніторитися будь-ким і з будь-якою метою. В тому числі заради вивчення інтересів користувачів і вироблення/перевірки методики пропаганди/контрпропаганди. Я думаю, що не треба нагадувати, кому насамперед на руку мати в мережі якнайбільше "корисних ідіотів", які розганятимуть зраду/фейки/неперевірену інформацію. Зараз є стільки інструментів і засобів для цього. Кожне написане нами слово - як на долоні.
    Дуже чітко сказала Багіра:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дуже неприємно вражена випуском "Секретних матеріалів" на 1+1. Завжди вважала цей канал адекватним, а тут таке нагнітання паніки:girl_impossible::girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оф, вже давно не дивлюсь ні новин, нічого подібного, а 1+1 таке дно вже давно було.
    А сьогодні в чому паніка заключається?
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    полдивіться і проаналізуйте :suicide: От що це таке на такому каналі як 1+1, таке враження, що то рашатудей гласить, а не самий рейтинговий канал України. І де воплі про обмеження свободи слова і ЗМІ? Понадивляються люди, а потім виписують і шерять по соц.мережах чортішо.
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    1+1 ходить під Коломойським, який окрім всього іншого, зараз судиться за Приватбанк з діючою владою (недавно було його інтерв'ю на ютубі)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame ведучий мені вже не подобається)). Якийсь форматний.
    Те, що вони топлять Порошенка- не дивина.
    А Коломойський балатується?
    Ще не додивилась,а вже насміялась)). Та вони тепер це все будуть колотити щодня, і ще по наростаючій.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2018
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так, це не секретна інформація, але їх новини завжди були адекватні , не сильно викручені,а ось це - пряме нагнітання і накручування людей.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви бачили, що робилось вчора в Раді? Там все розказали, всі страшилки. Думаю, що після того цирку в людей трохи розшорилось, то на це вже мало реагуватимуть.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2018 ---
    О, акурат Шкіряк гарно написав для тих, хто фільмує те, що не треба і розганяє. Тепер точно буде вереск.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не зовсім: коли багато вхідної інформації, загальний гвалт і поливання один-одного брудом - мало що запам"ятовується глобально, просто розмите враження. А от коли чітко інтоновано, правильно зроблені наголоси на потрібних термінах, кілька разів повторено і підкріплено візуально : в пам"ять врізається все. Виключіть звук і подивіться відео ще раз. Це - технологія зомбування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1