Виховання немовлят

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Amilada, 18 Вересень 2014.

  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я віршики і казки завжди розповідала, спеціально роздрукувала з нету, щоб вивчити, то при перевдяганні, масажику, купанні, вмиванні їх розповідала, малюк сміявся. Зараз теж інколи регоче під віршики, але рідше. Зараз цікаво йому, як кажуть звірятка і машини, то замість віршиків використовую. І книжки почала читати, коли вже сидів, так, щоб бачив маоюнки, бо в лежачому стані не було зручно читати. Але ви можете пробувати, рано ніколи не буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    о, я вже цього теж так чекаю. Вже такий список літератури маю) Але якщо раніше я думала, що читати ніколи не рано, то зараз таки вважаю, що нам ще рано (10 міс), син того не слухає, тікає, кілька хвилин подивиться, от посмоктати ту книжку, порвати - оце так, інтерес) тому у нас в ходу зараз журнали:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    ми на 2 міс. старші))) теж спершу швидко гортала, намагалась іноді сторінки рвати (пояснюємо постійно, що цього робити не можна, розгладжуємо зім"яту сторінку, змінюю інтонацію при читанні, намагаюсь відтворити рольовий діалог(напр., пташеня говорить тоненьким голосом, а орел - -грубшим) - -капець, малій подобається, сміється, прислухається, тепер навіть приносить свою улюблену книжечку , розгортає і пальчиком тицяє :girl_haha:, мов, давай мамо, створюй казочку )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    :girl_in_love:надіюсь і мій скоро зацінить.
     
  5. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Пройшов близько тиждень, і можу прозвітувати ) про переміни в "вихованні". Даю цицю коли хоче і пропоную коли не просить, і побачила що результат вражаючий дитинка стала набагато спокійніша, більш розслаблений, ніби знає що циця завжди поряд ). І виявляється що йому зовсім не завжди потрібна циця щоб заснути деколи він просинається і сам засинає, а деколи його просто беру кладу собі на живіт і він стає спокійніший і засинає ). Пару разів навіть не хотів коли пропонувала, відвернув головку і щось роздивлявся собі. А сьогодні перший раз ручками іграшку зачепив. Дитя довольне, а я тим більше )
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    О, це вони дуже люблять:). Моєму навіть іграшок, книжок не треба, можна навіть на пальцях щось показувати і основне говорити з інтонацією, відтворювати різні голоси. Малий завжди таке з захопленням спостерігає)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    От бачите, як чудово, а якщо ще щ часом сліпо чи кого, ви взагалі можете і годувати, і гуляти, активно час проводити. Виховання в вашому віці - це цицька, сон, візуальні враження і мама поруч.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нічого не допомагає і на вулиці не заспокоюється. Треба витягти поносити, поколисати і заспокоіти і знов пробувати. Як правило другий раз вже успішний. А вчора ні други, ні третій ((( сьогодні вже нормально вийшли.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А пробували одягати комбінезон, тримаючи дитину на руках? Нам підходило, або ''на сні''
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Якщо хочеться - то чому б не читати. Мені здається то все корисно, і Вам і дитинці. Звичайно, дитина не винесе урок з казочки у 3-4 місяці, але Ваша увага, тепло, енергетика, голос - тільки позитивно вплине:d25:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Капучинко, не бачу скільки малятку. Як ще не потребує ще дитина руху, може не вдягайте той комбез. В спальник запакуйте одним рухом, і вперед.
     
  12. happylady

    happylady Well-Known Member

    Нам 7 з капелюхом* , читаємо казочки давно, уважно роздивляємось малюнки і намагаємось взяти книжечку в руки,щоб потім її облизати ))
    Віршики вчу на пам*ять,потім при процесі вдягання/купання/зміни настрою , розказую малому, подобається, регоче, очі світяться щастям.
    Ще ми любимо, а точніше ОБОЖНЮЄМО мультик тіні лав, як мінімум три рази вдень його дивимось і абетку теж любимо дивитись.
    перевертаємось, крутимось в різні боки, стоїмо на ніжках,але повзати категорично ні-ні *...):d25:
    любимо носитись на руках замість повзати** ))):girl_yes2:
     
  13. chichika

    chichika Member

    Наше чудо (6 місяців) вже знає звідки мама дістає цицю і вже пробує мене роздягати)) Виглядає смішно. ГВ в нас на вимогу за бажанням дитяти, може прикладатися 10-15 разів за день, а може раз в 3-4 години. Така поведінка в нього не постійно, але час від часу буває. Цікавить, коли і як починати пояснювати, що так робити не треба, -приблизно з якого віку можна не давати груди на перший піск)) якщо то, звичайно, не стресова ситуація.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Еее, в нас досі груди на перший писк, і в моменти коли треба почекати то і відповідний вереск сигналізаційний "цииииииця") але наш з характером ще, в подруги мала після півтора вже розуміла що не завжди цицю можна отримати вже, мама пояснювала коли дасть
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Наш малюк любить дивитись телевізор :girl_haha:Як є ввімкнений телевізор, то так зачаровано дивиться :girl_haha: Виключати, не давати дивитись? Як думаєте? Аби потім у рік він не хотів його дивитись постійно :girl_haha:
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не давати, бо звикне, та й шкідливо то...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а нам 6 тижнів. Останній тиждень бачу, що в малечі вже стали довшими періоди активності, коли вона виспана, наїджена і хоче бавитися, але мені бракує ідей що можна робити зараз - трохи робимо руханки нозями під римовані віршики, трохи просто балакаю затяжними інтонаціями, іноді кривляюся їй трохи. А далі вже не знаю що ще робити, а вона ще активна і вимагає якоїсь активності щодо себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Влад дуже любив щоб його носили по хаті і розказували що де є, а ще музику слухати. Можете розкладати якісь іграшки довкола дитини поки вона "пасе коні" - нехай пробує роздивлятися.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    носіть по дому - показуйте, розказуйте, відкривайте шафи, можна в слінгу і надвір вийти, якщо знаєте, що 30-40 хв витримаєте. Читайте вголос, будь-що, не обов'язково віршики чи казки, іграшки попідвішуйте, музику вмикайте, а в принципі, на мою думку, не мусите дитину забавляти нон-стоп, їй цікаво і самій на світ подивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ходити все показувати, розказувати, танцювати ,співати. Та якоїсь програми нема, що на голову впаде ггг. Надворі тепліє, літо йде, то взагалі не проблема, слінг реально допомагає, особисто мені вдома ні, а от на вулиці дитина все розглядає, а в мене руки вільні
     
    • Подобається Подобається x 1