Вітаміни

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем SvitLana, 24 Лютий 2010.

  1. SvitLana

    SvitLana New Member

    Потепління відразу далося взнаки. В класі сина багато діток похворіло та й сам він ослаблений. Тому й задумалась над купівлею вітамінів. А от яких, не знаю. Може хтось порадить, які краще вітаміни купляти для дітей, які справді хороші і допомагають при перехідних періодах, бо свіжих овочів та фруктів в таку пору року не знайти (ті що виросли на хімії не враховуємо :)
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни

    вітаміни - то синтетика. які б хороші не були. пийте узвари, вживайте цитрусові, не перегрівайте, можна пророщені зерна їсти (дуже багато там вітамінів) - ібуде вам щастя
     
  3. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни

    а просвітіть мене де їх купувати?
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вітаміни

    купувати треба звичайне зерно того шо хочете проростити - пшениця, кунжут, горох, соя тощо
    1, 2, 3, 4 посилання - то так, мінімум. почитайте - цікаво
     
  5. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Вітаміни

    Я дуже задоволена вітамінами фірми Amway, вони натуральні і усвоюються добре на відміну від синтетичних вітамінів.
     
  6. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Вітаміни

    Amway - я к на мене дорогі, хоча якість може бути і доброю. Я своїй давала Мірра Люкс, це російські вітаміни, в них і косметика і вітаміни все натуральне. І дешевше
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Вітаміни

    Скоро зима, а водорозчинні вітаміни в організмі не відкладаються в депо. Я своєму малому даю вже багато років "пивні дріжджі", є різні - з зародками пшениці ( як на мене, найкращі), з гарбузом, розторопшею, янтарною кислотою. Продаються в аптеках, дешеві.