"Виставляння" на роботі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 3 Червень 2009.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    у нас на роботі кажуть, що стіл за бажанням іменинника, тобто що хоче, то й виставляє. Отож, минулого дня народження (вперше на новій роботі) вирішила обійтись солодким та шампанським. За декілька днів колеги почали мене розпитувати (окремо, ніби випадково), чим я їх пригощатиму. Кажу так і так. Ви би бачили ці скривлені мордахи. І почалось..."як на мене, то принось, що хочеш, а от Петя/Вася/Катя цукерок не люблять, та й шампанське не до смаку". І таке мені заявило декілька людей. Довелось накривати стіл з міцними алкогольними напоями та без солодкого. Дякуючи одному колезі не довелось мені 3 дня стояти на кухні, допоміг (дружина працює завстоловою, замовила їжу там)
     
  2. Gavil

    Gavil Member

    А в нас все просто - два-три торти, фрукти та вино:) вранці виставляємо, після зборів. Всі до чаю мають смачний частунок і гарний початок дня! Вважаю це чудовий варіант. Бо оце виставляння: перше, друге і компот - пережиток минулого, як на мене.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    в нас простенько і ніхто не заморочується: замовлена піцца+алкоголь, або куплені сирна/м"ясна нарізка, хліб, намазюки на хліб, фрукти, чіпси і т.д
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    О болюча тема...
    В мене сестра зараз "прописується" на роботі, а готувати мені, там таке меню:girl_cray:, та щей на 35 людей:girl_crazy:
    я щаслива
    В нас на роботі все простіше)коньяк+мясна і сирна нарізка або запечена курка, торт до кави і все
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    З тим виставлянням!
    От було нещодавно Василя. Папа в мене Василь. Я в той день мала таку купу роботи, що згадала, що люди ходять в туалет десь аж по 3-ій, навіть на обід голови не підняла. Розгрібала ту купу до самого вечора. Дівки мої (їх в мене двоє), прийшли з обіду в 2-й і шось трохи пошушукуються (то в нас часта справа :girl_emo:), йдуть на кухню, звідти через 10 хв. кличуть мене, кажу, що немаю як, починається про "та шо ти, та то ж 5 хвилин). Йду (так легше). Шматочок тортика розрізаний на 3 частини - одна з них: ну давай з нами за Василя, бо я хоть і не Василівна (виділено інтонаійно), але в мене чоловік Васильович, то за його здоров"я.
    Я чай випила, сказала, що солодкого не буду, за 2 хвилини подякувала, і пішла далі працювати. Шушукання тривало до кінця дня.

    ---------- Додано в 21:17 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    От тепер бачу, що моє ДН на 2-й день посту, не уявляю, як я то маю провести.
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Не маєте бажання стати трохи в опозицію?)
    Правильно написали, ці виставляння, то якийсь такий пережиток. В мене на теперешній роботі того нема, то повірте за кілька років без "виставлянь", то виглядає страшною дикістю) Особлвио, якщо це все супроводжується слатами і холодцями.
     
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    На першій роботі ми теж возилися з салатами , курками, рибою, і всім решта. А на теперішній роботі не виставляє ніхто, бо колектив 60 людей, одне солодке обходиться в 500 грн, і то кусочки скупі.Виставляємо хіба що після весілля. Бо зробити гульбан на 60 людей , всерівно що весілля гуляти.
     
  8. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    В нас нема виставлянь, кожного ранку з деякими дівчатами пємо чай з цукерками /печеньком, то той в кого ДН до того чаю може якісь цукерки принести.
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Це дуже дорого обходиться моєму психологічному стану, після того важко утримувати себе спокійною. Це потім одним шушуканням не закінчується - в хід йдуть ще також "влучні" зауваження.

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Мо у відпустку підти, чи на лікарняний :girl_in_dreams:
    Я вже навіть готова до того аби уникнути того виставляння.
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    та говорити будуть у будь-якому випадку
    наведу 3 варіанти розвитку ситуації
    1)не виставляти! говоритимуть "така жадна, а що то так тяжко торт спекти....шкода кави і до кави"
    2)виставити по мінімуму! говоритимуть "те недосолене те недоперчене........"
    3)виставити по максимуму, зробити бенкет щоб всі охнули та ахнули! скажуть "ото марнотратка...."
    говорити всеодно будуть:girl_crazy:
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    о, то для мене болюча тема.
    Якраз хотіла темку таку створити.
    Для мене ті виставляння з приводу і без - то такий пережиток. Я ще приймаю виставляння за ДН, але коли тебе з кожного приводу питають - а виставити?
    З останнього - мене певно з місяць питали коли я виставлюсь після підвищення. Ну я що нечесним шляхом його здобула, щоб за нього виставлятись? Я з частиною колективу відмітила цю подію, але чого мене кожен має перепитувати - ну що там, будеш виставлятись? Чи то всім 300 працівникам тре виставлятись?
    Я вже готуюсь, коли мені скажуть за квартиру виставлятись. Відверто казати - щоб і не чекали чи просто відмовчатись?
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    на пряме питання: "а чому я повинна за це виставлятися?" людей вганяє в ступор
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    я як у воду дивилась. Навіть згадали мені те підвищення. Я прямо спитала - чого я маю виставляти. Сказали, що то в мене єврейські відмазки.
    Далі я вже трохи нагрубила (ну не вмію я все переводити в хіхоньки-хахоньки) - кажу, чи ви може мені ремонт помагали робити, чи посаду мені дали нечесно, що маю вам виставляти?
    Мама мене за це засудила, каже - не можна так. Тре "по-людськи". Та може й треба, але по-людськи, то коли добровільно, а не коли тобі то пригадують.
    Розізлили мене так тим виставлянням.
    Звідки вона пішла ця звичка виставлятись?
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    желєзна відмазка: ок, виставляюсь, але обмиваючи нову хату прийнято дарувати щось до неї. нам треба електрочайник, праску, сервіз на 12 персон, портсигар срібний (2 штуки) і т. д. Ну і цитата від моєї коліжанки:"Тільки не треба мені ваших рамок на фотографії, даруйте щось корисне, а не хлам")))
    Бажаючих обмивати багато не буде. Потім як будуть ще нагадувати, то у відповідь можна запитати чи вони вже подарунки купили.
    Я таких людей люблю тролити)))
     
  15. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Для мене це також болюча тема, тому що я нелюблю святкувати своє ДН, іменини,.. не люблю в ці дні гучних компаній щоб нагодувати яких потрібно грошики складати 2 місяці і ще добрих три дні готувати, випікати, щоб не забанили що так погано виставилась. свято для мене тоді коли ти можеш в близькому колі скромно відсвяткувати, випити бокал чогось смачненького, згамати щось солодке без заливання та обжирання))), сходити на хороший фільм, зробити те на що постійно не вистачає часу.
    Але як говорять у кожного своє на думці!
    У мене так як і в кожного на роботі є люди ("нахлебніки"), які тільки чекають того моменту коли б за чиїсь рахунок добряче поїсти, пропустити чарку-дві... головне вони кожного співробітника ходять піджартовуючи підмахують, за поляну, якщо цього не виходить то намагаються збити хоча б якесь спиртне і солодке, не питаючи при цьому маєш ти бажання їх пригощати чи ні? чи взагалі в тебе є кошти? можливість виставитись?... була свідком коли у нашого охоронця були іменини, і він нічого не виставляв, так як живе у двох з старенькою хворою матірю в селі, за Львовом, а в нас він підпрацьовує на 1500 грн з/п, всі про це знаючи його настільки задолбали за виставляння, що він був змушений піти в магазин за цукорками і соком, які так і тицьнув їх під ніс тим вимагачам! Так моя співробітниця з іншими співробіниками так не задоволено їли ці цукорки,запиваючи соком, мовляв зроили з нас вимагачів, а ми не такі!? так я не витримала і сказала: що якщо б вони не були такими то не стояли постійно "над душею" і виносили мозок про гостинці! на що вона на мене надулась і не розмовляла довго,правда я цим навіть не думала перейматись.
    І от ще одна ситуація: в кінці лютого у мене було ДН,я не мала бажання виставлятись поляною, вирішила пригостити солодким (я вважаю що на це має право кожен), а тут ще ті страшні події з розстрілом людей в столиці, звичайно про ніякий алкоголь і мови не могло бути, коли таке твориться. Сховавши бутилку вина, я витягла 2 пачки великого соку, заздалегідь куплений магазинний сирник, відкрила цукорки які мені подарували ті ж самі співробітники, що надіялись на велике гуляння і виклала все скраю на окремому столі, мовляв хто хоче той може пригоститись))) Ви б бачили ті кислі рожиці, які надіялись щонайменше на мінімальний стіл з повноцінними закусками та випивкою... Мене ще в той день довго підстібали що мовляв події подіями, а свято по розпису, і що то тільки так перекус, але я з "кирпічною мордочко" ходила по офісу, і після роботи пішла додому як нічого і не було...
    І як після цього поважати свїх колег по роботі :girl_cray::girl_cray::dntknw::dntknw:
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    В нас виставляють в обід солодке (без алкоголю).
    На попередній роботі виставляли кури салати і горілку, я того взагалі не розумію, як то потім працювати на пяну голову?))
    А на теперішній ще після роботи (не всі, а хто хоче) на кухні. І ходять туди третина працівників, переважно молодь.
    В мене день народження разом ще з двома працівниками, то ми робимо завжди суші-стіл. Нам приємно посидіти всім разом, так як це не примусово, і колектив у нас класний. І ніхто не випендрюється хто смачніше принесе, купуємо в магазині стандартний набір - курка, оселедець, сир, ковбаса і мариновані овочі :)
     
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Якщо у вас на роботі просто, то у мене все ДУЖЕ просто ))). На день народження кожен виставляє лише конфети ( роздає по 3-6 штук ). Більш глобалні виставляння - це весілля, народження дитини. Тоді - торти, конфети, фрукти, кава, сік. Спиртне у нас заборонене ). Відділ - 40 чоловік.
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    як в садочку чи що?))
     
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Ха-ха ))). Схоже ). Кожному на стіл кладуть купку конфет ).
     
  20. jozya

    jozya Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    В нас: дві пачки соку (майже всі "за кермом"), дві піцци, пару фруктів, цукерки. Все. Вся фірма 10 чоловік. Ніяких образ.