Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Високу темп. добре збивати клізмою з водою кімн.температури.Під час хвороби в кішківнику збирається дуже багато токсинів і клізма допомагає темп. збтити і гадості тої позбутися.:girl_bye2:
     
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Треба бути дуже обережною з таким методом для немовлят
    Мені одна лікарка сказала, що такий метод може спричинити крововилив у немовлят
     
  3. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Цікаво,що цей метод мені теж лікарка порадила.Скільки лікарів-стільки думок!
     
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    А в тому ще хтось сумнівався????
    Щодо темп, то я її не збивала (в нас таке було 2 рази). Після 39-39,5 малого починало ковбасити - він плакав, не міг сісти, йому було явно некомфортно. До тої межі або спав, або цицю їв (що без неї робити в такому випадку - не знаю, єдине моє спасіння було). Тоді давала Ібуфен - малому ставало легше. Могла давати сироп не більше 1 разу на день, тобто швидше на ніч і максимум на ранок ще раз. Вистарчало 2 дні і все проходило. Обтирання оцтом йому не подобається, нервується страшенно!
    Останнього разу викликали "швидку", бо не помагав сироп на протязі години. То лікар порадив до 39 не доводити, бо декілька разів це може й виправдано, але якщо весь час, то може шкодити на серце і затримка дихання може бути
     
  5. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Читала про Ібуфен і подібні жарозніжуючі,що вони дуже негативно впливають на печінку(під час прийому вона сильно збільшується),змінюється формула крові.Свічки Вібуркол гомеопатичні,не мають негативного впливу на організм і добре збівають температуру.
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Гуляла сьогодні з малою, біля нас сиділи мамочки і говори про температуру. Від почутого в мене мороз по шкірі йшов. Отже: одна говорила, що коли в дитини температура, то вона щогодини дає аналгін з демідролом. А інша її повчала. - Для чого тобі та хімія, візьми шкарпетки, намочи в оцті і вдягни на ноги, зверху кульок і ще одні шкарпетки:8::8::8: Я була в шоці від почутого, а скільки таких мам є...
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    нда...спочатку на собі випробуйте.вам таке би сподобалося?тим більше коли температура?


    от би то зробити одній і другій...ну народ пішов...а потім жаліються,чому діти так часто слабують.
    та звичайно,не давати організму справлятися своїми методами,то він дасть збій однозначно.

    мабуть тут всі вже знають,що я температуру не збиваю взагалі,навіть 40 (а у нас і така була).лише,якщо це отруєння або перегрів-тоді так,збивати,але справді,на панадолами і нурофенами,а парацетамолом ( то найнебезпечніше шо є)-свічки,н-д, або вібуркол.
    до речі,колись солдат знаєте як лікували від сифілісу (вони пішли на схід і там чинили оргії,де і підхопили сифіліс)- їх заражали грипом!і тоді температура висока вбивала всі віруси в організмі!
     
  8. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Наскільки я знаю, що тих свічок чомусь зараз в аптеках немає... Чому?
     
  9. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    На рахунок Вібурколу . Вони тепер продаються не в кожній аптеці а тільки в деяких, що є дистрибуторами Хелю. Пошукайте в Гуглі має бути цілий список. Ми близько до себе знайшли в аптеці "Знахар", на Городоцькій в р-ні костьолу, знаю точно ще є в Знахарі на Б.Хмельницького,1. Доречі в тих аптеках значно нижчі ціни на той Вібуркол, останній раз брала днів 20 назад по 37 грн. з коп.
    Про Вібуркол маю сказати, що він сам температури не збиває, а знімає інтоксикацію, що найважливіше при високій температурі,- так що може він сподобається тим мамам, що не сторонниці збивання температури))).
    Що не кажіть, а температура має руйнівний вплив на організм по-любому. Мало того, коли в дитини вище 39 ,є ризик т.зв.невідкладних станів: судоми, задихання, втрата свідомості з ковтанням язика. Я особисто не беру на себе відповідальності доводити до такого, адже ви знаєте як швидко у нас надається ця невідкладна допомога. Та і методи в них радянські: анальгін+дімедрол.

    Я виробила для малого таку схему контролю температури:
    -в першу половину дня :
    якщо температура нижче 38 - Вібуркол (по інструкції)+ контроль темп.-1р/год.,
    більше 38 - контроль температури -1р/20хв.
    більше 38,5 - парацетамол (або ібупрофен -він також протизапальний) +контроль 1р/20хв. Вібуркол не припиняю.
    - в другій половині дня: парацетамол при температурі вище 38 +контроль 1р/20хв.

    при цьому даю багато пити -пити-пити.... Пиття ,- до якого дитина звикла (тобто немовлятам калини,малини,обліпихи,цитрусу -всього що може містити алергени не давати).Ніяких гірчичників ,дитину роздіти (в розумних межах) ,обтирання оцтом- тільки в зони далекі від органів дихання (ефект в нього повільний, тому може використовуватися тільки як допом. засіб, і то якщо ви впевнені, що це не заважа дитині дихати).Горілкою, спиртом обтирати неможна!
    Якщо температура більше 39 не знижується після прийняття парацетамолу протягом більше ніж 40хвилин -викликати швидку.
    Парацетамол "уважаю" в свічках : скоріший ефект+ відсутній вплив на шлунок/підшл/печ...
     
  10. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    .. щодо контролю температури по хвилинах,- це досить серйозно. По-перше, росте температура дуже швидко, можна упустити момент.А збивається довго- від півгодини до години по одному- два градуси. Весь той час організм дитини страждає під її впливом. По-друге, по собі знаю, в моменти паніки, я начисто забуваю, коли і що дитині останній раз давала. А ще з точністю памятати коли міряли температуру!.. Тому все записую.. Це також важливо, наприклад,при застосуванні деяких ліків :парацетамол напр не можна давати частіше ніж 1р/4год.

    Ще один момент: всі знають ,що при нонішніх гриповірусних інфекціях НЕМОЖНА КАТЕГОРИЧНО!!!!!!!!! застосовувати АСПІРИН і будь-які інші ліки з вмістом ацетилсаліцилової кислоти ?!!!!!
     
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Софійка вже п"ятий день з температурою під 40,до вчорашнього вечора переносила нормально без збивання,а вчора було їй дуже вже зле і ми вперше збивали температуру обгортуванням-замотали її роздягнену в пеленку,змочену холодною водою,зверху в грубий рушник і шерстяний плед. Вона там відразу заснула,спала біля години часу,так добре пропотіла,як в сауні,температура суттєво знизилась,дитина аж повеселіла.Ми її помили,переоділи і вона гарно бавилась весь вечір.
    Хто знає,як часто можна робити таку процедуру?
    Нині лікарка дзвонила питати як справи,то сварилася зі мною,казала шо то ризикований метод і таке всяке різне(вона для збиття температури виписала свічки анальдім(анальгін з дімедролом)) Але дитині реально легше стало і ніяких свічок ми не використовували:girl_in_dreams:.
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Як мене тільки що рознервувала свекруха і чоловік. В малої температура, натерла оцтом і хотіла роздягнути. А свекруха каже, не треба бо їй буде холодно. Мала то почула, і не дала себе роздягнути, казала їй холодно. Прихожу в кімнату, а чоловік її ще й ковдрою накрив. Забилам би!
     
  13. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Моя малеча вперше підхопила високу температуру під час цього карантину. Я була настільки перелякана, ще взнаки далась "грипова паніка" навкруги, що останній пункт в голосуванні мені підходив би найбільше. Але за два дні взяла себе в руки, вислухала годинні телефонні поради бабусь, жахливо некомпетентних лікарів, повибирала зі всього наговореного найбільш прийнятне і ось так ми вилікувалися.
     
  14. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    так, педіатри цей метод не люблять, бо якщо часто його використвувати, то можливе запалення легень, таке їхнє пояснення. я думаю, якщо у Софійки більше не підніметься температура, то може все обійшлося і організм переборов недуг, а ні то треба шукати причину і лікувати.
     
  15. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    це тільки уривок з великої і цікавої статті:
    продовження
    настирливо рекомендую почитати
     
  16. seryj

    seryj Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    quote=Ascorbinka;595636]Его озабоченность по поводу температуры — чепуха, причем вводящая в заблуждение чепуха! С самим по себе повышением температуры делать ничего не надо. При отсутствии дополнительных симптомов, таких, как необычное поведение, особенная слабость, затруднение дыхания и других, позволяющих предположить серьезные заболевания вроде дифтерии и менингита, врач должен сказать родителям, что беспокоиться не о чем, и отправить их домой вместе с ребенком.[/quote]
    А загроза фібрильних судом? ЩО ДОСИТЬ ЧАСТО БУВАЄ! при високій температурі.Молодим мамам бажано вивчити менінгіальні симптоми , заглядати дитині в горло , слідкувати за шкірним ппокровом( висипка) все це при бажанні можна провірити самому .
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    особливо сподобався ось цей мені-
    Факт № 5. Сбивать температуру тела не следует. Исключением являются лишь новорожденные, страдающие от инфекций, причиной которых часто являются акушерские вмешательства в роды, внутриутробные и наследственные болезни. Острое заразное заболевание может стать результатом и некоторых процедур. Например, абсцесс под кожей головы может развиться у младенца от датчиков прибора при внутриутробном наблюдении, а аспирационная пневмония — из-за амниотической жидкости, попавшей в легкие в результате введения матери во время родов лекарственных средств. Заражение инфекцией возможно и во время процедуры обрезания: в больницах легионы патогенных возбудителей (это лишь одна из причин, по которой мои внуки рождены дома). Если у младенца в первые месяцы жизни поднимается высокая температура, показать его врачу просто необходимо.

    Исключением являются лишь новорожденные, страдающие от инфекций, причиной которых часто являются акушерские вмешательства в роды-а таких ж дууууже багато дітей...мало ,хто може похвалитися природніми пологами:sad: сумно
    але то вже інша тема
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    В Комаровського про розтирання оцтом і горілкою:
     
  19. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    А скільки дітей спаслииь саме від цієї процедури, яка за секунди збиває тем. Тепер сиджу і думаю хто правий? обтирати чи не варто?
     
  20. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Висока Т у дітей - розбір польотів

    Обтирати,але лише тепленькою водичкою.