Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата, навчіть мене вишивати бісером. Я вже багато картин та ікон вишила і мене ніколи не цікавив виворіт, а зараз хочу вишити рушник і не знаю з якого боку до нього підійти.
    На нитці вузлик в"язати чи якийсь є хитрий спосіб кріплення?
    А ще тре флізелін клеїти чи так вишивати?
     
  2. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    А заготовку для рушника використати не хочете? Явно менше мороки з тканиною буде. В мене заготовка на вишиванку з тканого полотна проклеєна флизеліном у місцях вишивки. Думаю, рушник теж потрібно уплотняти.
    Вузлики вязати потрібно. Хоча, думаю, можна місце першої бісеринки спочатку ниткою кілька раз прошити, а потім вже бусину нанизати. Але скільки там тих вузликів. Виворіт і з ними акуратним буде.
    Дівчата, мені приходять розсилки з прайсами на бісер від 2-х оптових компаній. Ціна 14-15грн (металізований 17грн) за 50гр. Мені на вишиванки потрібно багато бісеру. Чи ще хтось має бажання долучитись до закупівлі? Можна сп організувати. Кому цікаво - "дякуйте".
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Взагалі вузлики при вишивці не в'яжуться ніколи, нитку можна фіксувати на лицьовій стороні, так щоб потім закрити бісером або ж на звороті, фіксуючи за інші нитки (при цьому обов'язково ще перша і остання бісеринка прошивається двічі).
     
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    А чому ж тоді у всіх інструкціях до бісерних вишивок говориться, що бісер потрібно закріплювати вузликом? Бісер важкий. Це правило без вузликів - для вишивки нитками. Хоча в картину під раму можна прошивати першу і останню бісеринку двічі, а на вишиванку і рушник я б так не ризикувала.
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    не впевнена, що підприємці- виробники вишивок детально вивчали цю тему і мають безперечний авторитет. Я шила вишиванку, так як каже Терезка , але для певності прошивала 3 бісеренки. Все гарно тримається. Перша моя робота- була ікона з вузликами то зворотня сторона тими вузликами кололась- не уявляють як таке витримувати на сорочці. ..
     
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Порилась в неті, глянула кілька відео. То деякі майстрині вишивають вдвоє складеною ниткою і закріплюють її петелькою.
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Але бісерна нитка так файно плутається... і ще цей спосіб не підійшов, бо мені треба пів метра нитки, аби розмахнутися від душі ;)
     
  8. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    В мене була задумка вишити на заготовці, але то тре чекати поки в магизині з"явиться (в інеті заказала), часу обмаль, тому вирішила вишивати на рушниковій тканині бісером і ті квіти що подобаються.
    Мороки дійсно багато.
    Але на заготовці теж тре кудись вузлики діти
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    дурниці
    чому говориться у всіх інструкціях? - глянеш на ті заготовки бісерні на атласах і плакати хочеться, тому вже не дивуюся вузликам в інструкціях
    не думали, що вузлик може проскочити в дірочку?
    хіба вже "коня" в"язати, а не вузлик

    і по ділу: вузликів не в"язала,
    закріплювала так: в тому місце, де має бути бісер протягувала нитку по полотну зліва-направо ніби змійкою як шов "вперед голку", крок-одна нитка, і потім назад

    нічого не видно, закріплено сильно
     
  10. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Нє-а, не думала :girl_cool: бо в мене заготовки флізеліном проклеєні.
    Буду тепер закріплювати без вузлів:girl_yes:
     
  11. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата- рукодільниці, маю питання. Якщо не сюди, скеруйте, будь ласка, де має бути. Пошукала по сусідніх темах - не знайшла, або погано шукала.
    Хочу вишити сорочку бісером. Не заготовку, а на бісерному полотні зі схеми для вишивки хрестиком. Питання наступне - чи є якийсь спосіб перевести кольри ниток DMC в кольори бісеру (мабуть Preciosa)? Бо на око, ще й дивлячись не вживу, а на моніторі - мені боязно. Сподіваюсь, зрозуміло пояснила суть проблеми. Буду вдячна за будь-які поради.
     
  12. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    користувалась цією таблицею ніби все файно
     
  13. Snowy

    Snowy Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Таблиці є, але усіх номерів ниток ДМС переведених в бісер я не зустрічала. В мене таж сама була проблема, то я пішла в магазин у якому є карта кольорів ДМС (ну і звичайно самі нитки) та бісер. Плюс у тому магазинчику працює дівчина, яка добре орієнтується в відтінках бісеру і ниток. Попробуйте знайти свій такий магазинчик.
    *Бо моя перша спроба підібрати бісер під нитки ДМС по таблицях на базарі “Петрівка”, мене сильно розчарував.
     
  14. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Допоможіть і мені, чи підходить для вишивки бісером сорочки домотканна гребінна тканина, є різні №30, №20, №40, чим вони відрізняються і яку саме взяти? І є не гребінна, чим вони відрізняються?
     
  15. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Гребінна не підходить-беріть бісерну(коломийську)або німецьку рівномырку 25 каунту
     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    А ви тканину натягуєте чи вишиваєте в руках
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    вишиваю в руках. Не натягую.
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    покажу, що навишивала
    комірець-стійка
    [​IMG]
    почала передню частину
    [​IMG]
    тепер маю проблему, мені не подобається як це все виглядає. Бісер чеський, але якийсь неоднаковий мені. Я не маю великого досвіду у вишиванні біcером, вишила тільки дитячу Великодню серветочку і одну картину, то там весь бісер гарно ліг, а тут бісеринки таке враження, що замаленькі. І не знаю, що робити? Чи є шанс, що тканина сяде і не буде таких проміжків між бісерoм?
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    Але ж це є одяг, який має рухатись, згинатися, аби прилягати до тіла, а якщо буде без проміжків то стоятиме дибки ...
     
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    Мене турбує, не так те, що проміжки великі, а те,що через них видно, що бісер не рівненький, особливо білий. Чи партія якась бракована чи що (може і руки кривенькі, але не хочеться в це вірити:girl_nea:)? І тепер переживаю, бо закупилася в тому ж магазині бісером на сукню.
    Так мені подобається сам процес вишивання, але переживаю за результат.