Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Імель, 28 Травень 2009.

  1. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Не виходить мені це все :girl_cray: - вже другий день мордуюсь. Сама програма в англ. версії працює, а з кряком - зразу запитує права/ліцензію. Я вже тих кряків понаскачувала :girl_crazy: (шукала новіший - аж поки не побачила, що всі вони від одного числа), прогу купа раз переставляла через "ті кряки" . В мене ХР стоїть - підкажіть, будь ласка , може є ще якісь варіанти
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Я так і не зрозуміла то у вас русифікатор не працює, чи сама програма? в мене і на ХР і на 7 віндовс нормально поставилась
     
  3. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Візьміть скачайте програму, кряк і русифікатор.
    Програма РМ http://www.hobbyware.com/pm_downloads_trial.htm
    кряк http://art-time.at.ua/Vishivka/Crack_PM.zip
    [​IMG] Руссификатор для РМ.rar 1.35 Мб

    І поставте за цієї інструкцією
    Встановлюючи програму слід мати в наявності настановний дистрибутив для програми, кряк (ліки) для даної версії програми і, якщо необхідно - руссифікатор.
    Дії по установці:
    1. Розпакувати з zip архіву настановний файл в будь-яку папку на комп'ютер (наприклад, C: \ Program Files \).
    2. Запустити інсталяційний файл, натиснувши на нього, приймаючи за замовчуванням всі пропоновані їм параметри і характеристики.
    3. Після закінчення, програма (за замовчуванням) стане знаходитися в папці C: \ Program Files \ HobbyWare \ Pattern Maker for cross stitch \ program_v4 \ pmaker.exe.
    4. Не запускаючи програму!!!, необхідно встановити кряк (ліки). Для цього розпакуйте zip архів з кряком в папку, де вже знаходиться програма, тобто C: \ Program Files \ HobbyWare \ Pattern Maker for cross stitch \ program_v4. При розпаковуванні архіватор запропонує замінити вже існуючий файл pmaker.exe на розпаковуваний. Ви повинні відповісти "Замінити"
    5. Отже, після заміни основної програми, можна її запустити, скориставшись меню Пуск - Програми - Pattern Maker for cross stitch. При пропонуванні пройти реєстрацію, необхідно натиснути кнопку «Відміна».
    6. Встановити русифікатор.
    7. Тепер можна користуватися даною програмою. Деякі радять після 4-го пункту комп'ютер перезавантажити, а потім виконати 5-й пункт, але я запускала відразу ж!

    В мене віндовс 8 все працює.
     
  4. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    не працює русифікатор

    ну так я так і робила, крок-в-крок. Зараз буду бавитись ще одним варіантом
     
  5. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Може хтось знає:
    чи можна РМ встановлювати на android та на IOS? Якшо так, то, де можна скачати програмку?
     
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    РМ на Андроїд встановити неможливо, читала як одна вишивальниця пробувала , допомагав чоловік ІТшник нічого не вийшло! Купила планшет на Віндовсі і тепер вишиває з планшета як з паперової схеми.
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Ану підкажіть. Чи може не ставати русифікатор на 7ку вінду, коли вінда англійська?
    І ще чи у всі собі змогли поставити ПМ на 7ку, бо я собі поставила на всіх компах, а у куми ну ніяк не встановлюється.
    п.с. Дві руки праві, ставила ПМ не раз, особливості встановлення знаю. Питання стосуються різних ноутів.
     
  9. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Якшо 7 вінда є 32 бітна, тоді поставиться РМ та що і на хр йшла, якщо вінда 7 64 бітна.... то треба іншу РМ,
    я колись з тим дуже мучилася.... потім найшла і відео як ставити нову РМ там свої заморочки... і саму РМ....+русифікатор
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчата, а в РМ можна роздрукувати тільки шматок схеми? я виділяю потрібен мені уривок, а коли хочу друкувати, то іконка "друкувати обраний діапазон" неактивна. в інструкції щось не можу такого знайти((
     
  11. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    в мене теж неактивна
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    такс, я розібралась таки. правда то "топорна робота", але може комусь згодиться.
    Виділяю потрібний фрагмент, потім копіюю. далі відкриваю нове порожнє вікно і вставляю скопійоване. а тоді вже підганяю по розмірах і друкую. До речі, при роздруці також видає ключик, але саме ті кольори, котрі є на вирізаному фрагменті.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    хороша ідея але трошки мороки з тим

    а хотіла спитати а можна наприклад надрукувати тіки якийсь один колір з цілої картини
    шось типу так коли підсвітка іде на один колір і шоб так на друк кинути?
     
  14. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    можна, але тоді всі інші кольори треба видалити тимчасово. Схему не зберігаючи. Помітити всі і зняти галочку з того який потрібен і на друк
     
  15. Barsuk

    Barsuk Member

    Перенабір схем на прохання форумчанок

    А є люди які вміють скоро перенабирати схеми? і можуть допогти перенабрати графіку?
     
  16. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    маю схемки в PAD, але не можу скачати програми, може хтось має?
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Програмку встановила, русифікатор теж. А при спробі кряк поставити каже, що "Приложению не удалось запуститься, поскольку TER32HW.dll не был найден. Повторная установка приложения может исправить эту ошибку". Що саме треба перевстановити? Я качала з першого посилання Імель.
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    видалити РМ з компа повністю, встановити наново і НЕ ЗАПУСКАЮЧИ програму ставити кряк. Просто з архіву встановлюєте файл кряку в папку з РМ і натискаєте "замінити"

    Маю проблему: маю схему в РМ. коли відкриваю. то нема варіанту з самим символами, є тільки символ+колір. мені таке не дуже підходить, бо принтер чорно-білий і вишивати потім дуже важко. Сподіваюсь, зрозуміло пояснила. Тепер прошу поради що робити. Коли натискаю кнопку View as Symbols все одно під символом є кольоровий фон.
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    сподіваюся, що зрозуміла вас правильно: спробуйте натиснути правою кнопкою мишки на палітрі (квадратики з вибором кольору), і у віконичку обрати меню Настройки символов... -> Забрати галочку біля "показать цвет нити за символом"

    мало би допомогти
     
  20. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Я працюю у PM. Створюю, редагую та перенабираю схеми для вишивки хрестиком та бісером. Якщо ваша схема не дуже велика, то можу допомогти. Можу проконсультувати з питань по роботі у програмі (крім друку).