Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Імель, 28 Травень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    як розбити на листки схему, при експорті в графіку?
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Ось тут я викладала посилання на програму за допомогою якої імпортую схему потрібного маштабу в ПДФ файл. І зручно тим, для того щоб роздрукувати схему можу його відкрити на будь-якому комп"ютері
     
  3. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Почитала гілку, наскачувала програм, але бачу, що у тих справах треба таки трохи досвіду, боюсь напартачити, тому буду НАДЗВИЧАЙНО вдячна якщо хтось мені перетворить у схему ось таку картинку: http://i018.radikal.ru/1105/a6/6441d81ef625.jpg
     
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Перетворювати з картинок схеми дуже складно якщо просто запхнути картинку вПМ нічого путнього не буде.Так можна зробити на сайті "Крест.ру" Схему на вашу картинку розробила одна дівчина там і відшив є.Я дам посилання а ви просіть у неї схему бо просто так її не скачаєш
    тут
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  6. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    В мене на компютері є windows-ХР,а на ноутбуці windows-7,і та версія РМ що підходить до компа,не підходить ноутбуку:girl_cray: Що робити,може в когось є windows-7,і стоїть РМ ? :girl_blush2: чи то я ... :girl_cool: тютінька
     
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Мені на 7ку допомогло тільки встановлення віртуального windows-ХР.
     
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

  9. Habrita

    Habrita Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчата,тепер вже є нова версія Pattern Maker Professional 4.06,швидше не нова а оновлена Upgrade ID U4.04.06 але англійський інтерфейс.Вже не потрібно Віртуалки і лікарств.Якщо встановите цю версію,то вручну можна перевіряти оновлення з офіційного сайту.Посиланнятут
     
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    споможіть, будь ласка. Мені треба програмку під мак. Вірніше не програмку ( програма MacStitch), а конвертер формату файлу. Може хтось знає такий, бо гугля ніц путнього не видає.
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    поможіть но мені, дівчатонька, в програмі Патерн Мейкер Вювер як зробити так, щоб у схемі висвічувався лише один колір, який я собі обрала. Наприклад, якись зелений і програма сама найшла і висвітила, де його треба вишити. Хочу вишивати по кольрах, один колір повністю, потім інший. Я вже таке питала, і мені Ума відповіла, проте це було давно і ніяке не можу найти відповідь у цій темі. Тому ще раз питаю.
     
  12. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    На панельці зверху зліва є кнопочка сірі хрестики, а посередині один жовтий - це і є підсвітка окремого кольору. Знизу, де перелік кольорів, вибираєте потрібний колір, а тоді натискаєте на ту кнопочку.
     
  13. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчатка, підкажіть мені чи можна в PM змінити кольори? В мене схемка в PM з кольорами Dim, а мені потрібно перевести в DMC, бо я собі по табличці перевела, а як їх змінити в програмці не знаю, заходила в "Палитра", там є розділ "Преобразавание", перенабрала табличку вручну, а зміни чомусь не зберігаються)
    Хтось може підказити, що я не так роблю?
     
  14. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Вже сама все зробила
    Дякую
     
  15. kontemp

    kontemp New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчаточка, усім доброго дня. Я тут у вас новенька. Потрошки працюю в РМ, в EOS, в пташці та в Wilcom. Cвоїх дизайнів маю не багато, та й встидаюсь коли бачу їх недосконалість. Буду дуже вам вдячна за всіляку допомогу та критику.
    Чомусь фотки не завантажуються на радикал ?
     
  16. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Дівчата ану підкажіть мені затурканій, будь-ласка, як з РМ перекинути в pdf чи в ще щось щоб воно гарно роздрукувало, бо з тої програми воно погано получається)))))) дуже дякую за відповідь.
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    чому погано?
     
  18. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Принтер з нього погано друкує, а з іншого дуже файно, не розмивчато, я вже кілька разів пробувала
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    дивно

    стосовно вашого питання-читайте тему, є відповідь Уми та ЛюдиП, точно пам"ятаю, що про це писалося
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивання і компутер, програми, перенабір схем тощо

    Тут я описувала.
    Не знаю, яку саме ви використовуєту програму, а за допомогою "віртуального принтера" в мене все виходить дуже добре і чітко. Ще жодного разу не було жодних проблем. Якщо потрібна точна інструкція, я зможу описати як прийду додому. Якщо є потреба можу конвертувати з РМ в ПДФ