Вишивані роботи в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 3 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Оце темп, гарна картина буде. Молодці Ви дівчатка. Роботи супер!!!!!!!
     
  2. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Мала новий процес, отаку чудо-сорочку, незвичну, як на мене мала в процесі. Потрібно зшити і обгачкувати все, тоді виставлю в готові роботи.
     
  3. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Не дочекаюсь готової сорочки, має бути щось супер-пупер модне:girl_tender:
     
  4. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Сорочка незвичайна!Цікаво готову побачити!

    Завершила свій марафон,сьогодні завезла сорочку до кравчині, вишивала майже місяць,
    (тепер нервую,сорочку шиють без примірки а як я щось напутала:girl_in_dreams:
    На вівторок маю забрати
     
  5. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  6. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    дуже цікава сорочка має бути!!!...уже й сама над чимось таким задумалась!!! а звідки така ідея??? якщо не таємниця???
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Таємниці немає тут ніякоі, просто люблю експеременти. Спочатку робила для похрестниці з пташками, для доці з ведмедиками, а для дорослоі дівчини вирішила таку. За основу взяла картинку маки, а виглядає як дівчина(можу схемку дати), вона мені дуже сподобалася. Чекаю коли пошиють, щоб бачити результат в цілому. Тай ще планую всиляти пасочок з бісеру до неі, щоб йшло як комплект.
     
  8. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Не дуже багато вишила свого будиночка, бо вдома почала ремонт (от і не вір прикметам) і бракує часу на вишивку
    [​IMG]
     
  9. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    [​IMG]
    Ось такий рукавчик зробила, буде хрестильна сорочечка.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Ромашки тепер такі
    [​IMG]
    Ця робота відправляється на канікули, поки не вишию метрику для синочка коліжанки. Маю на метрику десь 2,5 місяці. Але треба вже братися за роботу (точніше, ще місяць тому треба було), бо картинка 200х240 хрестиків.
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  13. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  14. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Бурулька з нетерпінням чекаю показу вашої роботи, ви мене заінтригували:girl_claping:
     
  15. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я знову до вас зі своєю скатертиною. Ось так виглядає зараз наполовину вишита серединка і виворіт
    [​IMG] [​IMG]
    Як на вашу думку, чи не забідно буде дивитися серенинка відносно країв скатерті? Ну і дужжжжже хочу зробити мережку, але не знаю де саме і чи взагалі вона буде сюди пасувати. Підкажіть, будь ласка, плііііііііііз :girl_cray:
    [​IMG]
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дуже гарно! Натхнення до завершення такого грандіозного процесу:girl_in_love:
    Наскільки пам'ятаю, серединку роблять не дуже багатою, бо там стоїть чи ваза з квітами, чи ще щось, тобто візерунку і так не дуже видно.
    По мережках не спеціаліст... Може глянути в неті якісь скатертини з мережками і подумати, який варіант вам більше до вподоби?
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    От що я наколупала (точніше намордувала):
    [​IMG]

    Чим то всередині заповнити поняття не маю, тому в мене була триденна пауза в вишиванні тої сорочки, але треба знов за неї братись, а що там всередині вишивати??? То що планувала тепер ніяк... (в житті більше чоловіка не впущу коментувати вишивку...)
     
  18. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Я таки не втрималася і почала вишивати новий набір :girl_flag_of_truce:. Ось таке є :girl_curtsey::
    [​IMG]
    тканина в наборі біла, то з фото щось нахімічила.Вишивається легко, тільки важко привикнути до голки ( вона тоненька і гостра, а я звикла до тупої і короткої :girl_cool:).
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
Статус теми:
Закрита.