Вишивальні підганялки :)

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 10 Листопад 2009.

  1. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Я так розумію, що мене теж підігнали ;) Постараюся сьогодні створити відповідну тему спільного процесу і викдасти схему.
    А наближення спільного процесу дуже підганяє з поточним :)
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Потребую якихось піддупів чи шо, а то Лаванда валяється недошита, а руки тягнуться розпакувати новий набір.
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Десь поділася моя вишивальна муза...
    Хоча зробила корисний для себе висновок. Мені подобається сам процес вишивання (то для мене як ритуал), і я не дуже спішу закінчувати саму роботу. А тепер мені урвався терпець: вишиваю - вишиваю, а результату не видно.:shout: Вже й чоловік стоїть над душою і питає, коли вже можна буде на стіну щось вчепити. Отака вишивальна революція у мене.:tanksmile: Все, тепер я чітко настроююся на результат і прошу допомогти ''гарним копняком''!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    заберіть від мене форум щоб я нарешті закінчила свою Батрефляй. бо вже набудувала собі планів купу, а дамочка не готова(((
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Потребую вашого наганяя, і бажано ремінцем, щоб було ефективніше :girl_haha:
    Хочу довишивати вінок і ніяк не можу до нього взятися:girl_flag_of_truce:
     
  6. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ну, ну ....
    [​IMG]
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    копніть хтось мене, бо так мені тяжко йде те вишивання сукні. дуже довго вишивала чорним кольором-набридло... трохи почала зашивати кольорами-повеселіло на душі, але все одно, день в день той самий графічний взір, який я вже на пам*ять знаю мене добиває.
    маю до 20 травня закінчити. покопайте мене трошки, а?:girl_in_dreams:
     
  8. oll

    oll New Member

    вирішила написати аби люди побачили, може встидно стане:)))
    вже ціле літо все збираюсь і ніяк не зберусь вишити сорочку на подарунок.. вже і язиком таляпнула за неї, то вже не дуже відкручусь, а часу все менше.. но мені як не одне, то інше мішає.. то тканини потрібної не можу найти, то візерунок розподобається, а з кравчинею взагалі проблема ще та вже геть розчарувалась у всьому.. а приємно хочеться зробити.. от і потребую гарного наганяйла.. а заодно і поради хорошої
     
    • Подобається Подобається x 1