Вишивальна криза

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Серпень 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    мала затяжну кризу, яку успішно подолала
    маю завершений процес, сьогодні довишивала
    покажу "на днях або раньше"
     
  2. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Як була вагітна, почала вишивати пасхальний рушник, бо казали що термін пологів на Паску, то хотіла встигнути, але доця народилась на 4 дні раніше - а я не встигла довишивати... Так і лежав, чекав свого часу... От і Паска майже "на носі", взялася завершити розпочате. Надіюсь цього разу встигну :)
     
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Зі швидкістю слимака вилажу з болячок-хворячок своїх-дитячих... З цієї причини назбирався вагон справ термінових. Ще й завтра маю екзамен на роботі, до якого практично не готова (нічого до голови не йде, як думки десь далеко). Е, буду щось мутити, може ня пошкодують :girl_in_dreams:.

    До речі, теж думала, кому б то спродати своє добро вишивальне, але вчасно заснула:mocking:.

    пс Я повернуся, тільки дайте мені трохи часу:girl_yes:.
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    в мене криза. На Мальвах лишилось довишивати тисячу-дві хрестиків фону, а в мене руки не стоять, А до паски маю вишити пояс похреснику і іконку маленьку для куми, а натхнення не стає... Пніть мене, чи шо.....
     
  5. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    О! Я - відмінниця :)! Дякую за таку відзнаку, Кася. Але в мене тут трохи інша "халепа" - якесь весняне гіпернатхнення :connie_pull-pigtail - берусь за все, що придумала і не довожу до кінцевого вигляду... В результаті маю недороблену подушку (готова лицева сторона - вишивка+тканина+мереживо), недороблений беллпул (чи як то правильно називається по-нашому - така висюлька на тримачі), не оформлена свіжовишита Великодня картинка (причому рамка вже є), і купа не зшитих сердечок :girl_in_dreams:... А я вже хочу зайців шити і сумочку для доні :d23:...А про фотографування вже готових і не виставлених робіт взагалі мовчу :girl_blush2:
     
  6. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Касю, дякую за чарівного копняка:girl_crazy:, вже пів року вишивку в руках не тримала.
    Вчора нарешті взялась за новий процесик, але ще сама не знаю, що з того вийде.
    Буду старатися кожного дня хоча б по кілька хрестиків вишити:girl_yes: Чесно, обіцяю!:girl_smile:
     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    я попри завантаження роботою і відрядження ще й як вишиваю )) та й до листівок я не дуже.
    майже закінчила екс-конкурсну роботу (ото вже масштаб, так масштаб), залишилося відшити ще 7 листів тільки (один ряд)

    але підганялки дуууже потрібні.
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    вишиває трохи повільно Софин рушничок
    + вчора була в рукодільній крамничці, купила полотна ще на наш з мужом рушничок і ниток
    такшо у мене всьо гут

    не можу ніяк взятись за Софійчину сорочку
    страшно чомусь...
    до окси вчора як заходила - мала з собою сорочку і питання і забула показати/запитати...
    словом може я ше не доросла вишивати ту сорочку?
     
  9. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    доросли, доросли, то спочатку так страшнувато, а потім як "по маслу", а в кінці....радості, сльози і гордость за себе, що все таки зробила. Так, що вперед
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна криза

    Касю, після твого копняка - я бачу світло в кінці тунеля :girl_haha: ДЯКУЮ
    Реально, мала заааатяжну вишивальну кризу... зараз і час є, і вишивати є що, а вишивання не береться мене. жах якийсь. Після твого розпродажу вишивального, до мене думка прийшла, що не можу заставити вишивати себе стару роботу... ну не можу і все, то чого я мучусь? :girl_in_dreams: Домовилась з одною дівчиною, що вона за мене дошиє ровер (мене той бек доб"є), а я із "чистою" совістю візьму собі новий набір (і прошу мені не нагадувати що мала в планах не починати нового, що мала в планах інші набори... як така жертва тре для одужання хворого хом"яка, то най будЕ :girl_haha:)

    Кароче, Касько, нє баїсь! Я собі сьогодні купила новий набір і вже хотіла почати вишивати, але маркер не знайшла... халепа! але завтра починаю по любе! чекай мене в темі з метриками дитячими - маю до червня одну пошиту для хлопчика і до липня одну для дівчинки :girl_bye: йду натхення пошукаю в процесах :)
     
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Я після вишитої сорочки відпочиваю, в мене зовсім немає бажання зараз щось вишивати. Беру перерву на декілька днів, моя муза пішла у відпустку :xaxa:
     
  12. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    А моя вишивальна муза явно кудись в інший кінець світу втекла...Вишила я великодні рушнички і все...чомусь не знаю, що я хочу вишивати: переглядаю всі назбирані схемки і шось жодна не викликає бажання взятись за голку. Ех, буду чекати, коли вернеться:girl_sad::girl_in_dreams:
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальна криза

    Прошу якихось копняків чи підганялок. Не йде вишивання і все, і час наче є, і вихідні бувають, а сісти за голку ну ніяк не годна. Щось не радує мене отой симптом, направду:sad:
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна криза

    у мене таке було більше місяця. Якось навалилось все на купу, не то що вишивати, я нічого не хотіла, тільки би лежала пляцком. Трішки вишивала "на мус", бо хотіла чим швидше завершити хатинку. Але таке вишивання дууууже повільно йшло. Зараз в мене один процес (аж самій не віриться :xaxa:) і вишиваю коли є бажання отримую від цього надзвичайне задоволення
     
  15. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Моя вишивальна Муза 8 років відсутня була :girl_yes2:
    Вроді, повернулась...:d64:
     
  16. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Кілька тижнів не вишиваю. В суботу чуть "побавилася" і відклала до кращих часів. Музо, вернись!
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальна криза

    Дівчата-вишивальниці, ау ви де?
    Я почала вишивати тільки через те, що спостерігала красоти, які вишивались, спільні процеси, Вернісаж гудів фотозвітами і порадами.
    Може літо, може різні там нюанси, але давайте, ну хоча б раз в сезон робити кілька хрестиків і показувати їх?
    Так хочеться натхнення, радості від споглядання краси, нових "хотілок" бо то так гарно виглядає вишитим.
    Як вам така ідейка?
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна криза

    в мене депресняк(((
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальна криза

    гм, може тобі яких цукорків чи чаю доброго?
    ну, накрайняк, якого паперу для рвання-жмакання та трощення?
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    Та то тре перекличку робити:
    algo
    Catherine85
    cuxivchanka
    Holly
    JuniorSkeptic
    Kasia
    kitka
    kvVItKA
    La esposa
    lapocka
    Liliyah Romanova
    LudmilaP
    Mariya
    Nadijka
    Naturals
    NikaLovely
    Oddly
    Olena-m
    Orman
    OxankaF
    roksolanka
    simona
    Stanislava
    Xomka
    Аделя
    Анута
    Бурулька
    вишиванка
    Ірка-Шкірка
    Мар'яся
    окса
    Ума
    Фіяна
    Ariel
    hrystusja

    і ще, може, когось забула, то прошу не соромитися озучувати і показувати над чим працюєте :girl_tender: