Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем irinkakosiv, 9 Лютий 2010.

  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    А я ніяк не можу вишивати з паперової схеми. Влаштувала собі місце для рукоділля де м"ягке крісло біля журнального столика, на якому ноут з лампою, поруч поличка, на якій усе необхідне. І мені так найзручніше. Вже навіть видруковувала кілька раз, але ті схеми мені так і не знадобились :).
     
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    а я по схемі друкованій, мені поки так добре, бо іншого не розхпробувала, все маю проблеми з інсталяцією програми. Вже все робила як написано в розділі і все ніяк мені не виходить її встановити((((((((вже аж стидно(((((((((((
     
  3. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Ось тут гарний відеоурок інсталяції РМ на Windows 7.
     
  4. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    я найбільше люблю вишивати з паперових схем. З РМ - дуже зручно, але не хочеться лишній час сидіти перед комп"ютером.
    Нещодавно вишивала з моб. телефону :), поки синок мультики на комп"ютері дивився. Схемка маленька- якраз на екран помістилася:)
     
  5. Gutsulka Ksenya

    Gutsulka Ksenya New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я раніше вишивала тільки з паперової схеми, а потім коли поставила РМ, то вишивала з ноутбука. Дуже сподобалося, що можна збільшити до гігантських розмірів. Але паралельно роздруковую кольорову схемку , бо деколи хочеться від компа відпочити або коли вишиваю на дворі
     
  6. maxtess

    maxtess New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Вышивая что-то не сложное можно прекрасно обходиться бумажной схемой(особенно если вышиваешь в парке пока твое чадо спит:girl_tender:) А вот в больших работах (как например ГК) без РМ и ноутбука довольно сложновато. Выискивать 150-200 значков на бумажной схеме это жесть. Приходиться отмечать маркерами на схеме. А в РМ одно нажатие и все перед глазами
     
  7. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Інколи вишиваю з фото на ноутбуці, але ж то бідні мої очі, але найбільше полюбляю паперові схеми.
     
  8. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    вчора вперше почала вишивати матінку божу з дитятком з комютера...мені дуже-дуже подобається....!!!!
     
  9. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Мені здається що найкраще вишивати з паперових схем. Колись я замовляла схеми в рукодільних магазинах, а зараз я сама роздруковую з інтернету ту схемку яку мені потрібно.
    На днях я сама через програмку РМ форматувала картинку, яку хочу вишити в схемку. Розміри картинки досить великі 77 см Х 55 см. Вишивати її треба буде не один місяць. Скільки ж то треба кліпати за компом, щоб цю картину вишити, тому в моєму випадку паперова чорно-біла схемка - самий кращий варіант...
    Картина "Ідилія" - вийшло 32 схемки після форматування в РМ
    [​IMG]
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Ой, маю підозру, що у Вас вийшов "прогон" жахливої якості з тоннами одиничних хрестиків і великою кількістю кольорів. Навіть пооб*єднувавши близькі кольори у один, після відшиву може вийти зовсім не те, що на вихідній картинці.
    32 схеми то як?
     
  11. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    це означає що коли роздруковую схемку з РМ то вона складається з 32 сторінок
    ( картина виходить велика 77Х55см.) ... а кількість кольорів я сама завдала яку хочу...
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    в ПМ можна редагувати масштаб друку.
     
  13. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Раніше намагалась вишивати з друкованих схем, але для мене то надзвичайно не зручно. Зараз вишиваю лише з РМ. Завжди перенабираю схему. Часом змінюю кольори. Вишиваю або з ноутбука, або з стаціонарного (зручно вишивати у комп-кріслі). Одночасно слухаю аудіо книжки або кіно. Без РМ вишивати вже не зможу.
     
  14. Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Вишиваю хрестиком, але не можу собі уявити як можна це робити з комп'ютера, хоча ще не пробувала
    А підкажіть будь ласка сайт, з якого можна взяти цікаві схеми... може й мені сподобається вишивати з комп'ютера)
     
  15. Melinda

    Melinda Active Member

    Починала вишивати з друкованих схем, бо 10 років назад з компа ще не вишивали. Зараз вишиваю і так і так без проблем.