Вишиваємо "Метелик і клематиси"

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 Вересень 2010.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Це ще не чудовисько, завтра зроблю фото свого кутика і покажу як в мене виглядає оте чудовисько :xaxa:
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    лілю, та то не чудовисько! Ти не бачила мого... В тебе то краса! А в мене два органайзери злилися воєдино (малий постарався).Але нічого, нитки витягуються :) Я навіть не буду того жаху показувати. А от так гарно виставити на кріслі нитки, то то хіба я в своїх снах можу, бо нитки - то улюблена забавка моєї дитини.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Ну та Роман теж мені ті коси перекладає, як йому заважають. Але нічого, я їх "розчісую" легенько і все в порядку. Навіть безнадійно, здавалося б, сплутані теж розчісуються.
    У мене старший вже розуміє, що не можна, а молодший ще не доріс.
     
  4. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Прівєцтвуєм нових учасників вишивального марахвону!
    Як усі все повишивають, то мені хоч не буде скучно в темці, гг :)
    Ласкаво просимо до гурту!
    Люда, а якщо збільшити і видрукувати?
    Я теж люблю щоб значки - як коні, то видруковую так в крайніх випадках, коли дуже вже охота повишивати поза домом, але ноут тягнути не хочеться. А так РМ - моє всьо :)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Трохи вишивала цього вечора.

    [​IMG]
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Зараз маю трохи більше часу на вишивання, ніж звичайно, тому використовую кожну вільною хвилину.
    Задивилася я на вузлики на гортензіях, і вирішила собі парочку нав"язати для проби :xaxa:
    [​IMG]
    І загальний план (вибачайте за якість, ну ніяк не могла їх сфотографувати)
    [​IMG]
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Всі звіт здають, ну то й я здам :girl_in_dreams:

    зблизька:

    [​IMG]


    і загальний вигляд:

    [​IMG]


    Бачу що ще зовсім трошки лишилось, але вдень вишивати нереально, хіба пізно ввечері Але маю стимул скоро закінчити :)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Мар'ясю, а ти бек будеш аж у кінці робити??

    Бо я вирішила все разом шити. А ще начиталася про розмітку і вчора трохи постирала, зійшло нормально, що мене заспокоїло.
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Так, бек шитиму в кінці, я завжди так роблю. За розмітку теж переживаю, але пробувала в одному місці, то ніби сходить
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Людо, класна імпровізація!

    Я вирішила квіти відшити спершу, бо зелень мені легше йде. І Мар'яся казала, що квіти найважче йшли.
     
  11. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Дівчата яка КРАСА!!!!!!!! Теж настроююсь, трошки тих орхідей ще маю: бек і той колір що 436+золото. Тканинку найшла в закромах аіду таку жовтувату номер 14, може й гарно буде? Трохи вагаюсь але Ви надихаєте.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Людо, ще маю питання, якими нитками шиєш? По підбору?

    Я от знайшла фото для Станіслави. Вишито по підбору, нитками дмц. Різниці не бачу, виглядає гарно.
    І це перше оформлення, що мені сподобалося.

    [​IMG]

    І ще це за підбором вишите. От оформлення мені не дуже.
    [​IMG]
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Я вишиваю Гамаю, декілька номерів Дім, а декілька по підбору на око
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Так, я побачила оте перше оформлення, що Ліля виставила і так воно мені до душі припало, що я тепер маю стимул до завтра, крайній термін до післязавтра завершити роботу повністю і занести в багетну майстерню. Просто я глянула на те оформлення і побачила ту картину у вітальні в своїх батьків, а в тата в неділю іменини :)
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Людо, я питала, бо власне дуже гарно виходить. Я думала, що ти дімовськими шиєш. )))
    Просто ми нині зі Станіславою балакали за набір і підбір, то ти є ще одним підтвердженням, що можна шити підбором. До речі, на другому фото в моєму попередньому допису теж вишивали дмц та гаммою, як і ти.
     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Знайшла ще такі варіанти оформлення
    [​IMG][​IMG]
    Перший мені зовсім не подобається, другий більш гармонійний
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    А мені залишились метелик і бек :8: Не знаю чи встигну так, щоб до ранку занести в майстерню....
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Не встигну я, напевно, хоч і дуже хочу :sad: Хрестиком вже все, залишилось кілька півхрестиків і весь бек. В принципі до ранку ще далеко, але є одне велике АЛЕ: в малого висока температура, цілий день висить на грудях, і вночі, певно, буде та5ке саме. Трошки вишиваємо разом (він їсть і заглядає), але темпи при такому вишиванні - самі розумієте... Вже тихенько шепнула мамі, що як я не встигну, то подарунок буде на протязі тижня. Але я так хочу вчасно...
     
  19. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Я приєднаюсь пізніше, чоловік порадував мене ще так, замовив набір з гортензіями, він в дорозі. Тому поки спостерігаю за чудовими процесами.
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Ну що, наразі є ось так:

    [​IMG]


    і зблизька видно скільки в мене поки є беку:

    [​IMG]


    Я не знаю чи варто робити над собою зусилля і спробувати таки дошити той бек, щоб зранку віднести в багетку, бо не знаю чи то в принципі реально, а навіть якщо і реально, то чи дасть моє сонечко вночі то зробити (як буде така ніч як минула, то можна навіть не намагатись). Знаю, що мене зрозуміють, але ж як хочеться встигнути...