Вишиваємо "Метелик і клематиси"

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 Вересень 2010.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    В мене вдома лазарет - хворіємо всією сім"єю, вишивати зовсім нема сил, хіба трошки :sad: То вималювалась ще одна квіточка і виросло кілька зелених листочків, додалось трішки фону. Потрошки піходжу до кінця першого аркуша схеми :girl_dance:

    [​IMG]
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Сьогодні переглянула нитки, які в мене є для цього процесу. Як думаєте, чого б це?;)
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"


    Файно!!! Я ще десь раніше читала, що ти хочеш ті клематиси і думала, чого ж то ти передумала! Значить, не передумала :)
     
  4. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Люда, давай до нас! Разом веселіше!
    Мар'яся, класно виходить! І швидко! Бек уже на квіточки так і проситься! Бачу Ти з графіки шиєш? Тобі так зручно? А чого не з РМ?
    Мені поки нічим особливо хвалитися, трохи просунулась, але не багато, цей тиждень щось зовсім не було як шити. От, надихаюсь вашими процесами :)
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Та ні не передумала, вони були в моїх планах, як і багато інших картин :xaxa:, а сьогодні вирішила, що вишию їх мамі на день народження
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Отже, ниточки вже відібрала, тканину сьогодні буду тонувати. Думаю, що до понеділка прийду до вас в гілку поселятися. Приймете мене ненадовго? ;)
    Часу на вишивку і оформлення в мене менше місяця, тому потрібно вишивати дуже швидкими темпами.
    А, і ще: цей процес для мами має бути сюрпризом, тому прийдеться ховатися від неї, що трошки ускладнить сам процес:girl_crazy:
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    ну значить будете з Лілею бавитись "хто швидше", бо в мене обмеженні в часі немає як такого, хіба сама собі постановила, що мушу справитись до кінця листопада. Так що, чекаємо з першими фото! :)))
     
  8. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    а як будеш тонувати? в плямки чи в розводи? Чи однотонну будеш робити?
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    свіженький фотозвітик:


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2010
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    В мене був кусок тканини, якраз потрібного розміру, але білого кольору, от вирішила затонувати його чаєм. Тонувала в однотонний колір, почала вишивати без розмітки, скажу вам, то є шось:8:Як я так колись вишивала? Так вишивати значно важче і повільніше, але нічки довгі, маю надію, що встигну вишити в визначений термін:d64:

    :girl_crazy: так і показати ще немає що, і фотографію можу зробити тільки ввечері, а з моїми здібностями фотографування сумніваюся, що щось з того вийде:girl_crazy:
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    значить, показуй початок! То вже є щось! :d64: Тим більше, що той початок мав бути ще в понеділок!

     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Тілько сильно не сваріть. Вишиваю нічкою, напутала з темнозеленим кольором, прийдеться пороти:sad:
    [​IMG]
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    ООО! хоч хтось не з тої сторони почав ! І відразу з беком!
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Те що я нию, ще не означає, що я не вишиваю :girl_haha: Таки вишиваю, але трохи збавила темп. Наразі є отаке:

    [​IMG]



    Трохи для різноманітності вишила знизу півхрестиком, а решта - по плану. Мордую квітку, мені листя шити набагато легше, бо значки на квітці при вечірньому освітленні зливаються в один великий значок квітки :)
     
  15. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Я теж починала з цієї сторони і також одразу шила бек!:girl_yes2: Хотіла чим пошвидше вишити метелика (судячи по назві - то вже пів роботи:girl_cool:)
    [​IMG]
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    О, а мені якраз отой шматочок залишилось вишити, навіть менше, бо квітки трохи є і лиски навколо квітки майже всі вже є :) Теж хочу метелика вже :)
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Вчора прикупила собі ще додатково голки і процес пішов трошки веселіше
    [​IMG]
    Файнюній метелик і маленький бутон
    [​IMG][​IMG]
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    От і я про це подумую...
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Аделю, а ви шиєте з РМ? Так виглядає що з РМ, під час вишивки зустрічаю незначні відмінності в схемі, от до прикладу в РМ метелик без ніжок, а в оригінальній графіці вони таки є;)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    п.с. то капець.. ну і як ви вірите тому РМ?? я он хатку Пауееела вперше вишиваю з РМ, і страшенно не задоволена схемою. Ума колись писала, що Пануся червона немала в РМ всього беку.. тепер і у вас з метеликом таке..