вирощування зелені

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Гелена, 18 Квітень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    мінерали є і в землі, наскільки я розумію
    і добрива можна додавати органічні
    і сонце на них світить :)
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    А садила в деревяний гощик петрушку і кріп. Посіяла, проросло, але ніц з того не вийшло бо воно таке нещасне. Такі кущики бідні бідні. Думаю що на вікні такі культури неростуть, їм тре природні умови, якесь виживання чи що. І ще питала в коліжанок, у них теж виросли такі благенькі кущики, що нема що їсти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    тю.... я думав тут про бакси мова йде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    тут ви й прокололися...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    В мене вже з лютого цибулька зелена на вікні росте:) В такому довгому пластиковому ящику для квітів. Землю брали з села, бо чула, що та для квітів чимось піддобрена... Правда, ту цибульку треба періодисно міняти, бо вона вироджується. То класно: посадив - і через тиждень можна салатик з зеленою цибулькою їсти. (Ми робимо з яйцями або сиром)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    в розділі "Кухня?" :D :D :D
     
  7. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    скоро бабці з навколишніх сіл будуть мішкамивезти зелень у місто продавати.Справжню, пахучу, зелену, міцну.А не тепличну з підвіконня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    але тої зелені вже так хочеться:sad: , і свіжих салатиків :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: вирощування зелені

    Цибуля так росте :)
    Попробуй сама. Набери в баночку води, занур туди головку цибулі і вже через пару днів вона впустить пагінці.
    Але чи ще щось так можна виростити я дуже сумніваюсь.
     
  10. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    та це я знаю!:)
    А метод вирощування рослин на воді. здається називається гідропонікою
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    У Польщі в супермаркетах продаються вже готові вазоночки з базиліком, майораном, кропом, і т.д.
    Купуєш і кожного дня до салатику собі щипаєш...
    Натур продукт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    мама щось таке також вирощувала: і вигляд гарний, і приправа свіжа. от тільки на нього якась мушка напала - не змогли вивести і рослини загинули. але вирощували досить тривалий час. та й з мушкою, думаю, можна було б розібратись.

    недавно була в знайомої - вона в звичайному великому вазонковому горщику крес-салат вирощує. ні смак нічого, великим не росте, вітамінів - купа, інструкції по догляду - на пачках з насінням
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. spm1950

    spm1950 миється в бані

    Відповідь: вирощування зелені

    Останнім часом я перейшов на вирощування мексиканскої маріхуани на стриху у вазонках із зернят які купив на інтернеті. Поки що мені здається що це не дуже вигідно так як забирає багато єлектроєнергії .

    Додано через 34 хвилини
    Я вирощую на стриху але потребує багато єлектроєнергії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    :D :D :D :crazy: :crazy: :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    її можна вже виносити на повітря, вітамінів більше буде мати:radist: :radist: :crazy:
     
  16. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    А я розвела цілий город на балконі: вирощую зелень (петрушку, кріп), салат, помідори і огірки. Пізніше виставлю фотки. З зеленню все ок, от редиска мене підвела, ніц не вийшло.
    Таке питання стосовно цибулі: з досвіду побачила, що з насіння зелена цибулька не хоче рости на балконі в пластиковому ящику, порадили мені сіянку. Проте не знаю, чи можна зараз десь її купити і де? Підкажіть, будьте добрі:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    певне вже не сезон на покупку, з весни можна на базарі купити.
    А тепер може попитайте у знайомих по селах - хто має запаси. Хоча цибулю вже зібрали з городів, може цьогорічну купите.
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    Гг
    Побачив темку "Вирощування зелені"... Дай, думаю, зайду, знов щось Гелена про бізнес написала... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: вирощування зелені

    Як і обіцяла:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. thinkers

    thinkers Member

    Відповідь: вирощування зелені

    Сіянку можна купити в будь-яку пору року в насіневих магазинах ("Свитязь", "Зелений світ"), але вирощування на балконі має свої нюанси. Бо виростити можна тільки "вєршкі", а "корєшкі" зачахнуть. Хіба що поставите ящик з землею глибиною півметра:). При чому на дно дренаж, потім шар глини, потім торфу, а вже зверху земля...
    І буде вам зелень, і буде вам щастя:)))
    Тільки не забувайте підживляти. Добрива продають в тих же насіневих магазинах.

    І на рахунок огірків, помідорів і перцю "вєртікального взльота". Це партенокарпічні гібриди, які не потребують запилення. Огірки сортів Криспіна, Делпіна можна виростити і на балконі, але садити треба десь в квітні, і добре доглядати за станом листя, бо фітофтороз на закритому грунті чіпляється швидко. З помідорами і перцем трохи важче, бо треба спочатку висаджувати розсаду (десь в лютому), а потім вже пересаджувати. Наважитесь вирощувати, просіть в магазині сорти, що не потребують пікування.
     
    • Подобається Подобається x 3