Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 4 Серпень 2008.

?

Чи раді б Ви були кухонному комбайну в подарунок на День народження?

  1. Так, давно бракувало його на кухні

    170 голосів
    61,6%
  2. Ні, але вдам, що дуже тішуся, щоб потім користуючись добрим гумором, "вибити" ще й ноутбук

    61 голосів
    22,1%
  3. Ні, сварюсь з чоловіком за такі ідеї

    19 голосів
    6,9%
  4. Добре, що згадав про День народження

    7 голосів
    2,5%
  5. Ображусь, що не почув як я три місяці товкмачила йому про новий мобільник

    21 голосів
    7,6%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ну не знаю... Чесно кажучи, у питанні подарунків я людина неперебірлива, тільки би не духи з противним запахом, нудна книжка або який-небудь китайський ширпотреб - сумочка, одяг, або найгірше - скульптурка, що і викинути незручно, щоб не образити, і тримати в хаті нема бажання. :) Так що хороша техніка мене тільки ощасливить (у будь-якому випадку, всі мої побажання завжди враховуються). Зрештою, хіба не найкращий подарунок коханій жінці - подарувати їй радість, і нема значення, у який спосіб? ;)
    Але це мабуть у нас спадкове - одного разу я забула після роботи купити що-небуть для своєї малої. Приходжу додому, а вона з порогу: "мама, що ти мені там принесла?" Не встигла нічого сказати, як вона залізла в сумку, знайшла пучок зеленої цибулі і з таким захопленням каже: "О, ти мені цибульку купила!!!!" :) Так що нам з нею для щастя небагато треба...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ви знаєте, а ми про таке разом думаємо.
    (а посудомийку купили ще роки три назад)
    От і ваш чоловічий тип мислення, я думаю, я купую. Думати і купувати треба разом.
    Погоджуюсь з Борою, якщо комбайн нагально потрібен на кухні, то його і купляти треба нагально, а не чекати до д.н.
    От вам хіба не потрібні шкарпетки? Ну і яка ваша реакція, як дружин вам подіує на д.н. стос шкарпеток.
     
  3. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Не знаю повірите чи ні, але буду неймовірно щасливий, особливо якщо цей стос буде з однаковим рисунком, що витягуючи їх з пральки не треба було сортувати. Це ж надзвичайно практичний подарунок.
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Чесно? Важко повірити. А що вам заважає купляти шкарпетки, коли вони вам потрібні.

    Хі-хі, в мене чоловік теж собі купляє однакові шкарпетки, щоб потім не робзбирати :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Офф..але як тут не продовжити:) А в нас це як гра в пазли!!:) - розібрати після пральки шкарпетки))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Керуючись Вашою логікою - правильніше дарувати тоді близькій людині - ГРОШІ (практичнішого подарунку вже годі придумати:)) Батьки мої так і роблять. звісно я їм вдячна бо їм вгадати що я тепер хочу вже важко. Як жили разом - таки інакші подарунки були.
     
  7. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені нічого не заважає, але мені буде надзвичайно приємно, коли таку надзвичайно важливу річ у сім'ю принесе дружина.
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А чим тоді цей день відрізнятиметься від іншого? Я купую шкарпетки чоловікові шкарпетки завжди коли їх бачу на прилавках:) Тобто, в день свого народження він мабуть подумає що я про дату зовсім забула) Ні, ми ніколи не виясняємо чи добрий якийсь подарунок чи ні. Завжди вдячні.
    А тут розмова між незнайомими людьми про свої враження - ніхто нікого не змушує щось змінювати у сім"ї. Бачимо по голосуванню - думки дуже відрізняються - тому нема сенсу доводити "кращість" подарунків взагалі, є зміст побачити інші варіанти, і можливо комусь урізноманітнити свій підхід при бажанні. Та й все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А як же знаменита фраза, "головне не подарунок, а увага", от нею я й керуюся отримуючи презенти. Колись за радянських часів мені на д.н подарували 3 однаковісіньких светрики, але я всеодно тішилася. Тому якщо дарують техніку це не проблема. Може просто не треба акцентувати, що подарували, а як це зробили.:). І тоді і вівці цілі і вовки ситі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Суть не в тому щоб щодня купувати шкарпетки, і взагалі це не дуже добре бо вони з різним рисунком будуть, тоді такі пазли з пральки виходять що всі вихідні на смарку, поки то всьо розбереш )))
    Суть у увазі до своєї половинки, дружина мільйонера може фиркнути та закатати істерику бо феррарі, подароване їй на 84-річчя її троюрідної бабусі що у війну в німців працювала, має не настільки червоний колір як їй би хотілось. Але як я розумію серед нас мільйонерів немає.:no:
    Тому тішитись треба не подарунком а увагою і бажанням зробити щось приємне, показати що ти її/його кохаєш.

    Я розумію що всі люди різні, і переконати когось в чомусь дуже складно. Але колись ще будучи студентом мав такий випадок: дівчина сказала свому хлопцю що бачила дуже гарні квіти що продавались недалеко від місця де ми перебували. Це була п'ятниця (компанія наша вчилась у Львові а самі ми були не місцеві, отже грошей було на білет додому і то не до своєї станції:)), ну нема на то ради, скинулись ми і хлопчина пішов по квіти. В результаті відтінок виявився не зовсім таким як треба, а букет не правиль зібраний, і той віник летів у коханого з різними нехорошими словами. Але ж робив він це з найкращими намірами, і гроші у нас позичав потайки від дівчини. А в результаті щей опинився мудаком. Тому я вважаю дуже непорядно з боку обдарованого/обдарованої висловлювати своє незадоволення будь-яким подарунком, якщо людина хотіла щиро зробити щось приємне.
    Ми всі різні і думаємо по різному тому надувати губки і казати що я думала що він додумається і т.д. не варто, він не додумається, навіть близнюки думають зовсім порізному, що тоді говорити про інших людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    І пастуху вічна пам'ять
     
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    І відтоді ми чешемо усіх під один гребінчик?

    Думаю, усі ми тут висловлюємось швидше гіпотетично.
    Мені ніколи чоловік не дарував камбайн,і не подарує, я в тому впевнена на всі 100%
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Все может быть
    Все может статься
    Мать сына может разлюбить
    Жених с невестою растатться
    Но бросить пить не может быть
    )))))))

    Не бутьте такою категоричною, немає таких речей в яких можна бути впевненою на 100 %, життя деколи підкидує такі сюрпризи що навіть в мексіканському серіалі не побачиш, а Ви про комбайн....
    Я в страхуванні працюю, повірте стаються такі випадки що і в страшному сні не придумаєш.
     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ех, а занєте, чому не подарує? Бо в нас вже є маленький :)))
    От переїдемо ще й соковитискачку купиМО.

    Ех., шолі застрахуватися від комбайна в подарунок? :))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ех дівчинко, Ваше життя набагато довше ніж життя у того комбайна, толі єщьо будєт.

    Є таки старий анектод

    Єврей приходить до ребе і жаліється на життя, грошей нема, жінка гуляє, діти вчитись не хочуть ну і т.д., ребе каже повісь над будинком плакат "так завжди не буде", пішов єврей, через півроку повертається, з подякою до ребе, все налагодилось. Питає що з плакатом робити, зняти? ребе каже не знімай, ще нехай повисить.
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Не знаю, що дозволяє вам говорити таким типу "снисходительним" тоном, відать висота прожитих років, але менше з тим.
    В чому ви хочете мене переконати, я так і не можу зрозуміти. Щось на кшталт "тішся дитинко, а то скоро тобі буде зле".

    Щось відпало після такого будь-яке бажання навіть дискутувати з вами.
    Куда ж нам молодим і недосвідченим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    А, ну то вибачайте, то не до нас:).
    Різниця в тому у розмові зараз виникає, що форумлянки між собою спілкуються враховуючи те, що співрозмовниця (вже по замовчуванню) не дурна, істерична курка, а адекватна любляча дружина.:)

    Тому Ваші приклади таки можуть образити тих хто їх тут читає. З початку гілки про це достатньо сказано ніби.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Якщо образив, прошу мене вибачити, не мав такого наміру.

    Я трохи за Вас старший, правда, не на багато

    Я не хочу Вас нівчому переконувати. а чи буде зле чи добре ніхто не знає.
    Я стараюсь пояснити що будь-яка палка має два кінці, і однозначно підходити до будь-якого питання є абсолютно неправильним. Речі мають як погані так і хороші сторони, а надувати губки і бачити у діях своєї половинки тільки погане - це шлях до розлучення.


    Справа Ваша, Вас ніхто не примушує


    Це називається юнацький максималізм, це пройде, так все не буде. :)
     
  19. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Не про те думаєте ))
    Суть не у квітах/комбайні/шкарпетках/білизні/кулончиках і т.д., а в хороших намірах, і бажанні зробити приємне. Ви бачите наслідок, а Ви шукайте причину поступку. Чоловік же купив комбайн не з наміром образити дружину, та нагадати їй про нудний обов'язок, а для чогось іншого.
     
  20. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Адекватна любляча дружина буде "стирати на порох" коханого за його хороші наміри, ну хіба що якщо у них такі сексуальні вподобання, але то не в цю гілку )))