Вимахується чи просто не любить?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем leven, 1 Квітень 2012.

  1. leven

    leven New Member

    хочу чогось більшого від життя

    Що дівчина хоче сказати коли каже хочу чогось більшого від життя?
    Вона не хоче аби я доторкався до неї, не хоче поцілунків, менше говорить по телефоні зі мною, але зараз в нас сесія і може просто не має часу
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: хочу чогось більшого від життя

    Напевно те саме, що й хлопець.
    Її не влаштовує так, як ви живете зараз. Влаштуйте їй зміни.
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: хочу чогось більшого від життя

    Я думала що якась високофілософська тема, а виявляться дєлов то.
    Всі хочуть більшого від життя. Питання хто і що для цього робить. Хочете більшого? Працюйте над собою, вдосконалюйтесь, зростайте і буде Вам щастя.

    (в нас є купа тем про стосунки, туди вас і запрошую)
     
  4. Kaplan

    Kaplan New Member

    Відповідь: хочу чогось більшого від життя

    я думаю це стосуэться справи в якiй вона би почувала себе потрiбною i не замiнною, а якщо ще й добре оплачувану то це супер. Жiнка хоче вiдчувати що вона эдина така i неповторна. Пiдтримуйте, любiть, добре слово скажiть, хвалiть навiть якщо не все вийшло добре. Робiть так щоб вона могла завжди з вами говорити, а головне навчiться чути i розумiти.

    ---------- Додано в 09:49 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ----------

    чому Ви вважаєте що людскi стосунки це нiщо, на любовi i вiдносинах тримається все.
    дякую модератору за пропуск теми, для людини вона важлива.
     
  5. leven

    leven New Member

    не знаю що робити

    В мене проблеми із стосунками, постійно говорить що немає часу, постійно зайнята, то гуляє, то готує їсти, то миє посуд...я не розумію що коїться...мені здається що зі мною просто не хочуть портити відносин просто жаліють і все, говорив, говорить що в нас все добре і переживати нема чого, куди ж там добре...дівчата що ви думаєте і як поступаєте в таких ситуаціях? Дуже буду вдячний, говоріть шо думаєте з того приводу, бо безвихідь, я не шарю що коїться
     
  6. sani

    sani New Member

    Відповідь: не знаю що робити

    не тратьте час на людей, які не хочуть проводити його з вами
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: не знаю що робити

    А ви спробуйте не дзвонити деякий час, пропадіть. Може ви надто настирний? От дівчина і виляє хвостиком, бо бачить що ви сходите з розуму за нею. Побачите, що буде:)
     
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: не знаю що робити

    Це виглядає як продовження закритої теми http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=86618
    Сумніваюся, що Ви скажете щось нове, і, відповідно, що отримаєте якісь інші поради.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. leven

    leven New Member

    Відповідь: не знаю що робити

    по телефону немає часу говорити, а бачитись ми бачились недавно, ми просто трохи на відстані, і не завжди виходить бачитись, я був у неї, говорила що хвора, але вийшла...в неї вибору не було просто, я сказав що їду вже і вертатись не вийде, тому мусіла
     
  10. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: не знаю що робити

    Якщо постійно зайнята , імовірність , що є ще один хлопець (( не думали про таке.........
     
  11. leven

    leven New Member

    Відповідь: не знаю що робити

    можливо, але говорить, що нема лише подружки...ну а як то вичислити???
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: не знаю що робити

    А воно вам треба? Що така любов?
     
  13. glasses

    glasses Member

    Відповідь: не знаю що робити

    А скільки часу ви разом?
     
  14. leven

    leven New Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    разом ми вже 4 місяці, але ми ще до того дружили, вона немала нікого
     
  15. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    Доба має 24 години. Вона на каторжниx роботаx? Xтось з нагайкою над нею стоїть? Невже, якщо така сильна взаємна любоффф, то не знайдеться 5- 10xв щоб поговорити з вами? Ніxто не каже казки по т-фону читати, але просто, як ви підлітки, кажете, тупо поговорити можна? Погоджуюсь з дівчатами, що навряд чи щось путнє з тиx відносин буде. Майте свою гордість, не кидайтесь під ноги їй.
    Викличте на серйозну розмову і тоді робіть висновок.
     
  16. leven

    leven New Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    я не думаю що вона має іншого
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    А я десь то казала? Ні. Я просто вважаю , що ви їй мабуть не дуже то й потрібний, раз не хоче розмовляти, бачитися.
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    А не смію питати скільки Вам обом років?
     
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    А це?
    Я щось не збагну з ким, коли і як?

    Я почав зустрічатися із одною прекрасною дівчинкою. Зустрічаємося не довго лише місяць.
     
  20. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    Підтримую , якщо людина любить , то завжди знайде час і поговорити і зустрітись !!