Вимахується чи просто не любить?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем leven, 1 Квітень 2012.

  1. leven

    leven New Member

    Я почав зустрічатися із одною прекрасною дівчинкою. Зустрічаємося не довго лише місяць. В наших відносинах появилися дуже часті сварки. Все почалося із того, що вона одного дня заявила що я заважаю вчитися, потім почала ревнувати до подружки, потім звинувачувати в брехні і в тому що я її не люблю. Ну тепер ми переговорили і ніби все стало на свої місця, але вона чогось говорить я не знаю, я починаю економити свій час...Нормальний хлопець вже би кинув і не терпів би того. Я підозрюю, що проблема в тому, що вона мене хоче киданути, але так аби мене заставити аби я то зробив, але я робити того не хочу. МІй друг казав що може просто хоче переспати, а я завжди туплю. Як думаєте ви???Я думаю що проблема в тому що вона придумує відмазки, але для чого було починати зустрічатись???
     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    Ви хочете, щоб вам порадили чи хоче ваша кобіта сексу чи просто вимахується?
    хмммм....звиняйте, а літ вам по скільки? Бо поведінка вказує на звичайний підлітковий вік, коли просто хочеться мати дівчину чи хлопця для загалу, типу "ну от я з деким тут зустрічаюсь і взагалі я "пацькана"". Поговорити пробували? Думаю, простіше вияснити проблему, мож ви дійсно щось не так кажете чи робите, а вона соромиться вам про то сказати чи просто думає, що ви б мали здогадатись.
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    Во-во: скільки Вам років? :) Ваша ситуація якась трохи смішна, не ображайтесь.
    А скоро прийде модератор і темка прикаже довго жити ;)

    До речі, якщо вона за місяць вже хоче до ліжка, то я б радила Вам взяти ноги в руки і рвати від неї :)
     
  5. Donner

    Donner Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

     
  6. leven

    leven New Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    Да, запитати " кохана, може тобі сексу бракує а?" пошле подалі!!! Вона вже разів з 5 мене додому запрошувала, поцілувалися і все...раз споїти пробувала...я такої дівки ще невидів!!! Ніби люби, ніби нелюби!!!!Може то ви всі такі??? Самі незнаєте що вам треба!!!
     
  7. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    хмм...то у вас крик душі чи волання іншого органа?:girl_crazy:
    А дівчина вам взагалі нашо?
     
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    тепер маєте з чим порівняти та зробити правильні висновки...
     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

     
  10. leven

    leven New Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    ну не для женячки...мені ще рано, а вот десь через років 5 можна буде
     
  11. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    Власне відчувається по допису ,що Ви дууууже ще молоденький....Ваш перший допис,дещо нагадує мені розповіді мого сина...якому лише буде 14:). Не спішіть, час покаже, у вас обох буяють гормони. Якщо це Ваша доля, то буде Ваша :), як ні , то ці відносити додадуть Вам життєвого досвіду;)
     
  12. leven

    leven New Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    ну то ви що всі списуєте не те що дівчинка виросла???чи просто вимахується, чи взагалі позбувається коханого???
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    Звиняйте, але яка дівчина хоче щоб її кинули? Позбувалась би просто словами " Тре розійтись; Іди в задницю" (потрібне підкреслити).
    Думаю, просто показує вам, яка вона цінна і нетипова і типу доросла.
    Ви ж самі припускаєте, що вона сексу хоче... Не думаю, що то проекцію ігор в барбі
     
  14. leven

    leven New Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    та що не любить))))я мав вже таку проблему, дівчина була просто доброю і не хотіла обіжати...просто по чуть-чуть все робилося...вона мала якогось вже і хотіла аби кинули її.
     
  15. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: проблема, діватонка поможіть що робити

    а ніби зустрічаються люди завжди від великої любові :girl_cool:
    Може капризність вашої дівчини полягає в тому, що ви мало чого робите "на загал", квіточки не даруєте, фігнюшки всякі, не запрошуєте часто кудись. В такому віці хочеться часом просто похвалитись.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    скажу по-собі, коли я втрачаю інтерес до людини, я її починаю уникати, перестаю розмовляти з людиною...інколи варто зробити маленьку перерву, тоді сама починаю шукати зустрічі з тою людиною...
    от ревність,як на мене, це перша ознака що вона має почуття до Вас..якби немала то б нічого не сказла...чекала б поки Вас можна застукати і тоді влаштувати скандал і остаточно розійтись...
    і ще одне...1 місяць це не дуже великий термін, ви ще "приглядаєтесь" один до одного..пізнаєте себе...Дівчата люблять коли за ними бігають...
    просо варто почекати...подивитись на її поведінку, може в неї якісь проблеми, поговоріть з нею...
     
  17. leven

    leven New Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    да...про квіти ви може і праві:o
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

     
  19. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    100:wacko:))))))))
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вимахується чи просто не любить?

    інтєрєсно, не бачила ще дівчини, котра хтіла би, аби її кинули. Якщо дівчині хлопець надоїв, вона сама його кине.