відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Привіт, всім! Підкажіть будь-ласка куди полетіти в вересні-жовтні, так щоб умови були хороші( тепло і без вітру) і не дуже дорого? Дуже вдячна!!!
     
  2. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Можу вам порадити полетіти в вересні на Мальорку,там якраз піде зниження цін на неї.Або ж на Мальту,ціни майже не відрізняються від Мальорки.
     
  3. romawka

    romawka Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    В Туреччині в вересні ще досить тепло і без вітру і добре відпочивати бо дітей на пляжах немає, а також вересень-жовтень в Єгипті класно!
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Якраз у вересні вони туди і починають зїжджатись, особливо мацьопи, бо немає серпневої спеки, а що так заважають?
     
  5. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Теж хотіла це запитати:confused:
     
  6. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а що ви тим хотіла сказати?
    яким чином дітки на пляжі вам заважають?:khomyak:
    та багато діток у вересні на пляжі.....
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    багато-багато, особливо дошкільнят - ми все в вересні відпочиваємо, то я точно можу сказати.

    приєднуюсь до питання - на що діти шкодять?
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    тоді думаю, краще вибирати зразу такий курорт недитячий, хоч переважно ті що недитячі - ті "пацанячі", тобто молодіжні- дискотівки, бари все таке. А то ще не знати що гірше діти чи тота "молодіж" підгулявша.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну я думаю, найти все щось можна..
    може й люди питаються тому, що таке шукають.
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    +
     
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Та то певно всюди так є. В Болгарії носять фрукти в одноразових стаканчиках і просто пхають тобі до рота, щоб попробувати, а ще як бачать, що з дитиною, то будуть розказувати що то такі корисні вітаміни. Носять і кукурудзу і морозиво, але ті з фруктами якісь найбільш нав`язливі.
     
  13. romawka

    romawka Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Не мала на меті нікого обідити, просто по власному досівіду говорила, що в вересні-жовтні спокійніше в Туреччині! А на рахунок діток, то я дуже їх люблю і сама маю маленького племіничка із залюбки з ним їзджу на море!
    P.s. Але на мене всі налеті таке відчуття, що я вчинила страшний злочин!
     
  14. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    та чого налетіли?
    просто напр. мені стало цікаво -чому ви за відпочинок на пляжі де не має дітей?-
    ось і все:girl_wink:
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2010
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    коли мені було 18 я теж любила щоб на пліжя було поменше дітей, які постійно гасають, кричать, в воду неможливо зайти, бо зі всіх сторін на тебе летять бризки....тепер такі явища для мене абсолютно нормальні, бо самі такі стали з малим:)
     
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    100 балів!
    Так само як мені хтось розказує про відпочинок в Залізному Порті. Класно.... але не для мене зараз! Мені треба дитячий майданчик, комфорт і т.д. А раніше в вагончику практично і основне - дискотеки!!!!
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ой, а де ви були??
    в нас на пляжі носили тілки понічки у кукурудзу 2 рази на день і у чітко визначену годину. нічого не кричали. мовчки стояли і йщли далі.
     
  18. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    То правда, що «Карія Тур» [​IMG] обанкротились?
    Ми через них колись в Туречину літали.
    І що буде з нашими туристами? :girl_impossible:
     
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    На Сонячному березі. Ще згадала, що якісь коралі теж носили і мало не надягали їх на шию приміряти. але то тільки перші дні, потім зрозуміла, що на них головне не дивитись, бо якщо зустрітись поглядом, то все, ти попав :)))
     
  20. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве