Відкрита велика жилєтка :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liona, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Воно так і є, але людині в тяжку хвилину важко це усвідомлювати. Головне не падайте духом і вірте, що на вашого чоловіка чекає набагато краща робота:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Знаєте, то залежить де. В нас теж один хлоп так зробив - вислав резюме на купу фірм, при тому працюючи ще у нас. Коли дійшло до відділу кадрів, вони в нього запитались "в чьом дєло", він сказав - так, я не задоволений своєю зарплатою, тому шукаю іншу роботу. Тоді наші запропонували то питання обговорити, можливо підняти зарплату. Але він все одно звільнився :)

    це не просто хотсь комусь. Насправді, відділ кадрів на кожній фірмі такі речі відслідковує, щоб побачити, чи хтось зі своїх не надумав тікати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ага, всі попередні рази так і робили. І чим ти чесніший, тим тобі гірше. І сидів енну кількість часу без роботи.

    Воно то точно на краще, бо цілком можливо, що працював би там, працював, а обіцяних грошей так би і не заплатили :-(

    Про відділ кадрів. Правильніше персоналу, бо відділ кадрів займається виключно їх обліком і т.д. Так от, ми також такі речі відслідковуєм, і намагаємось з'ясувати причини. Є, що нарід просто переростає свої посади, а запропонувати їм вищих нема як, є, що незадоволені зп, є, що просто хочуть знати, скільки вони зараз на ринку коштують. І це усе нормально. І не є приводом для звільнення, а швидше подумати і проаналізувати.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я зранку спалила свою улюблену маєчку настрій на весь день тю тю а ще й на роботі співробітниці жити не дають
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    У чоловіка є на роботі є навіть спец. особа яка таким займається - якщо людина шукає іншу роботу - значит не цінує своєї. Це неписані правила - не шукати іншу, як ще працюєш, не йти працювати у конкуруючу фірму, бо Львів - то село все про всіх знають.
    Альтернатива - не відсилаючи даних у нет, самому поритись у пропозиціях роботи і після призначення співбесіди прийти на неї з резюме. Або вдатись до послуг спец. фірми - ваше резюме не світиться в неті, а фірма підшукує роботу, але за плату.
    Chortenia тримайтесь, все так не буде!!! За чорною полосою відразу буде біла!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Цікаво, а як вони це відслідковують...якщо наприклад резюме відіслане з домашнього компа?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)


    І то правда, у нас знайомий працює на роботі де ставка ,,,, така то. А реально він цих грошей не бачить, дають частинами і то не все. Зараз порахував , що вони винні йому десь біля 8000 грн, за весь період/ типу дали частину за грудень, а потім січ, лют, а потім знов якусь частину/ думають шо люди будуть забувати з часом про те.
    І ЩО ? тепер і кинути ту роботу шкода,бо гроші висять, та і лишатись нема змісту , адже Реально від ту енну суму не отримує.
    Можливо і дійсно то краще вже звільнишся, тоді вже легше найти, може пробуйте через знайомих, комусь потрібні нові кадри

    В мене чоловік теж змінив роботу після відпустки. Ми приїхали написав заяву/ попередньо домовився з знайомим про місце на новій, десь через місяць, думав 2 тижні відпрацює, 2 відпочине і вперед/. А так не сталось віддали в середу трудову книжку, в середу ж поїхав на співбесіду до директора на нову роботу і в четвер вже був на новій. Мені його аж трошки шкода було, хоч би відпочив дома пару днів, Але все що не робиться , все на краще, Chortenia бажаю удачі вашому мужу зі позитивним виходом з цієї ситуації
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    На сайті пошуку роботи. А в резюме обовязково пишеться імя, вік, попередня посада та ін. дані.
    Я пропонувала, давайте махнемся роботами :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile: у мене на роботі більшість приємні мужчинки:girl_smile: відпочинете від співробітниць:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ой дякую, дівчата, насправді хоч виплакалась.

    Просто чомусь роботодавці сприймають угоду з працівником як одностороннню і з односторонніми обовязками. А свої вони можуть і не виконувати.

    А про спеціальні відділи - імхо, маразм. Про який тоді клімат в колективі можна говорити, якщо вони працюють під постійним "наглядом". Тільки ж такими діями не обмежується.

    І повірте, я як людина, яка трохи петрає в персоналі, не така "і..а", щоб розміщати резюме в неті. Ми його надіслали на конкретну вакансію. Так що або сисадміни в них займаються шпіонажем, або злили з тої контори.

    І от, до речі, про кадрові агенції. У них два методи пошуку роботи для вас. 1 - їм надсилають замовлення роботодавці. 2. Вони ваше резюме надсилають на вакансії, які є в ЗМІ, просто не зазначаючи ваших координат і, за бажанням, розміщають їх в неті.

    Але то в інші гілки, навіть не знаю, я в які.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Тю... тут так всі роблять. Тільки люди тут не підлі, мовчатимуть. Я сама знала про кількох наших, що розсилали резюме, але від мене цього ніхто не довідався. :)
    Ні, значить її щось не влаштовує!
    +100! Оце мудрі керівники. А з передачі - якісь недоосвічені, бо хто ж так лікує проблеми своєї фірми чи бізнесу?
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я не пригадую, коли праску в руках останній раз тримала. :girl_crazy: Нащо маєчку прасувати? Мабуть, я вже звикла до того, що тут всі в непрасованому ходять. Зім*ялося, то зім*ялося - розпростається. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    РУками і ногами за за за:girl_claping: . Тіки чесно я мало шо петраю в законах і Конституції:girl_cool: но нічого будем обмінюватись досвідом:girl_curtsey:

    Бо вона була після прання ну дуже вже пом"ята. Була.............
     
    Останнє редагування модератором: 28 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  13. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    :eek::eek::eek:
    Добре,що в нас ще лишилась культура в попрасованому ходити:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А мені так незвично... Та ні, тут не зовсім все ігнорують. І не всі. :xaxa: Та й ви би навіть не помітили, що не попрасоване. ;) Кому не байдуже, прасоване чи ні - здає в пральню, забирає попрасоване й складене. Кому не ліньки - прасує сам. Але я таких мало знаю. В основному всі наші. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    скажу чесно, в Штатах мені це теж дуже подобалося, тому навіть тут трошки халтурю: одяг не прасую, а одразу вішаю в шафу, він під власною вагою розправляється :) щоправда, якщо лишається пом'ятий, то таки беру праску в руки :)

    все вже остаточно і безповоротно? може, там ще можливо, наприклад, якусь аплікацію дати? (на жаль, не знаю яка тканина і де спалена :confused:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Добре кому? Жінкам, які вечорами-ночами горбляться біля праски?
    Я вжедавно прасую тільки штани-сорочки чоловіка і свій одяг, який того потребує. А всякимайки-рушники-постіль...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Во-во! І я так кажу! А прасування постелі - це взагалі жах!!!
    Зрештою, у мене чоловік добрий, я й у Львові не прасувала, хіба дуже рідко. :shy: Тут маю лише кілька речей, що прасувати треба, а все решта - висить у шафі на вішачках.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Так я тільки одяг і мала на увазі!
    не вірю,що на вулицю виходите в непопрасованому
    ви ж кожен день всі майки-сорочки-штани і т.д. на раз не носите
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    і я і я і я тАво же мнєнІя :)
    постіль не прасую взагалі, рушники - аналогічно, одяг дитини акуратненько вішаю,щоб потім акуратненько зняти і скласти, теж не прасую, ну хіба деякі речі,які справді того потребують.
    дурна трата сили і ЧАСУ!!! мені головне,щоб було чистеньке і приємно пахнуло, а прасувати простирадла - себе не любити, ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    остаточно дирище на пів спини
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.